Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Evropská liga 2018/2019

2. PŘEDKOLO (26. července, odvety 2. srpna)
26. července, odvety 2. srpna
Spartak Subotica/Coleraine Sparta Praha
Glenavon/Molde Anorthosis Famagusta/Laci
Bananc Jerevan/FK Sarajevo Atalanta Bergamo
Birkirkara/Klaksvík/Žalgiris Vilnius Vaduz/Levski Sofia
Engordany/Folgore/Kajrat Almaty AZ Alkmaar
Aberdeen Burnley
Rudar Pljevlja/Partizan Bělehrad Cefn Druids/Trakai/Irtyš Pavlodar
Balzan/Kešla Baku Milsami Orhei/Slovan Bratislava
Cliftonville/Nordsjaelland Shamrock Rovers/AIK Stockholm
Rudar Velenje/Tre Fiori/Bala Town FCSB (Rum.)
Hapoel Haifa Lahti/Hafnarfjördur
Levadia Tallinn/Dundalk AEK Larnaka
Zaria Balti/Górnik Zabrze Budučnost Podgorica/Trenčín
Ferencváros Budapešť/Maccabi Tel-Aviv Radnički Niš/Sant Juliá/Gzira United
CSKA Sofia/Riga Admira Wacker Mödling
 Lipsko Liepaja/Häcken
Stjarnan/Nömme Kalju FC Kodaň/KuPS Kuopio
Ufa Široki Brijeg/Domžale
Samtredia/Tobol Kostanaj Pjunik Jerevan/Vardar Skopje
Jagiellonia Bialystok Rio Ave
LASK Linec Lilleström
Honvéd Budapešť/Rabotnički Skopje Progrés Niederkorn/Gabala
Petrocub Hincesti/Osijek Rangers Glasgow/Škupi
B36 Tórshavn/St Joseph's/OFK Titograd Besiktas Istanbul
Dunajská Streda/Dinamo Tbilisi Derry City/Dinamo Minsk
Ventspils/Luftëtari  Bordeaux
Connah's Quay/Soligorsk Lech Poznaň/Gandzasar Kapan

1. PŘEDKOLO
12. července, odvety 19. července
Spartak Subotica Coleraine (Sev. Ir.),
Ilves Tampere Slavia Sofia
Birkirkara (Malta) Klaksvík (Faer. ostr.)/Žalgiris Vilnius
Fola Esch (Luc.) Europa (Gibr.)/Priština (Kos.)
Glenavon (Sev. Ir.) Molde
Dunajská Streda Dinamo Tbilisi
Stumbras (Lit.)  Apollon Limassol
 Široki Brijeg Domžale
Rangers Glasgow Škupi (Mak.)
Progrés Niederkorn (Luc.) Gabala (Ázerb.)
Racing Union (Luc.) Viitorul Constanta
Samtredia (Gruz.) Tobol Kostanaj
Partizani (Alb.) Maribor
Něftči Baku Újpest
Budučnost Podgorica Trenčín
Derry City (Ir.)  Dinamo Minsk
B36 Tórshavn (Faer. ostr.)/St Joseph's (Gibr.) Titograd Podgorica
Zaria Balti (Mol) Górnik Zabrze
Pjunik Jerevan Vardar Skopjed.)
Stjarnan (Isl.) Nömme Kalju (Est.)
Shamrock Rovers AIK Stockholm
Connah's Quay (Wales) Soligorsk
Lahti Hafnarfjördur
Ventspils Luftëtari (Alb.)
Cliftonville (Sev. Ir.) Nordsjaelland
Bananc Jerevan FK Sarajevo
Engordany (And.)/Folgore (San Mar.) Kajrat Almaty
Petrocub Hincesti (Mold.) NK Osijek
Anorthosis Famagusta Laci (Alb.)
Ferencváros Budapešť Maccabi Tel Aviv
Balzan (Malta) Kešla Baku
Honvéd Budapešť Rabotnički Skopje
Rudar Pljevlja (Č. Hora) Partizan Bělehrad
CSKA Sofie Riga
 Milsami Orhei (Mold.) Slovan Bratislava
 Radnički Niš Sant Juliá (And.)/Gzira United (Malta)
Lech Poznaň Gandzasar Kapan (Arm.)
Čikchura Sačchere (Gruz.) Beitar Jeruzalém
Vaduz Levski Sofia
Željezničar Sarajevo Narva Trans (Est.)
Cefn Druids (Wales)/Trakai (Lit.) Irtyš Pavlodar
Hibernian (Skot.) NSÍ Runavík (Faer. ostr.)
Rudar Velenje (Slovin.) Tre Fiori (San Mar.)/Bala Town (Wales)
Levadia Tallinn Dundalk (Ir.)
ÍBV (Isl.) Sarpsborg (Nor.)
FC Kodaň KuPS Kuopio
Liepaja (Lot.) Häcken (Švéd.)

Historie Evropské ligy (Poháru UEFA)

ročník: 2017/2018: Atlético Madrid - Olympique Marseille 3:0

ročník 2016/2017: Manchester United - Ajax Amsterdam 2:0
ročník 2015/2016: Sevilla - Liverpool 3:1
ročník 2014/2015: Sevilla - Dněpropetrovsk 3:2
ročník 2013/2014: Sevilla - Benfica Lisabon 0:0, na penalty 4:2
ročník 2012/2013: Chelsea - Benfica Lisabon 2:1
ročník 2011/2012: Atlético Madrid - Athletic Bilbao 3:0
ročník 2010/2011: FC Porto - Sporting Braga 1:0
ročník 2009/2010 : Atlético Madrid - Fulham 2:1 po prodloužení
ročník 2008/2009: Šachtar Doněck - Werder Brémy 2:1 po prodloužení
ročník 2007/2008: Glasgow Rangers  - Zenit Petrohrad 0:2
ročník 2006/2007: Espaňoal Barcelona - FC Sevilla 2:2, 1:3 penalty
ročník 2005/2006: Middlesbrough - Sevilla 0:4
ročník: 2004/2005: Sporting Lisabon - CSKA Moskva 1:3



Najdete na iDNES.cz