Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Evropská liga 2012/2013

Finále
15. května v Amsterdamu
Benfica Lisabon Chelsea 1:2
Semifinále
25. dubna a 2. května
Fenerbahce Benfica Lisabon 1:0 1:3
Basilej Chelsea 1:2 1:3
Čtvrtfinále
4. a 11. dubna
Chelsea Rubiň Kazaň 3:1 2:3.
Tottenham Basilej 2:2 2:2, na pen. 1:4
Fenerbahce Lazio Řím 2:0 1:1
Benfica Newcastle 3:1. 1:1
Osmifinále
7. března a 14. března
Viktoria Plzeň Fenerbahce Istanbul 0:1 1:1
Steua Bukurešť Chelsea 1:0 1:3
Benfica Lisabon Bordeaux 1:0 3:2
Machačkala Newcastle 0:0 0:1
Stuttgart Lazio Řím 0:2 1:3
Tottenham Inter Milán 3:0 1:4 po prodl.
Levante Kazaň 0:0 0:2 po prodl.
Basilej Zenit Petrohrad 2:0 0:1
První kolo vyřazovací fáze
14. února a 21. února
Neapol Viktoria Plzeň 0:3 0:2
Sparta Chelsea 0:1 1:1
BATE Borisov Fenerbahce Istanbul 0:0 0:1
Inter Milán Kluž 2:0 3:0
Levante Olympiakos Pireus 3:0 1:0
Petrohrad Liverpool 2:0 1:3
Dynamo Kyjev Bordeaux 1:1 0:1
Leverkusen Benfica Lisabon 0:1 1:2
Newcastle Charkov 0:0 1:0
Stuttgart Genk 1:1 2:0
 Atlético Madrid Kazaň 0:2 1:0
Ajax Amsterdam Steaua Bukurešť 2:0 0:2, 2:4pen
Basilej Dněpropetrovsk 2:0 1:1
Machačkala Hannover 3:1 1:1
Mönchengladbach Lazio 3:3 0:2
Tottenham Lyon 2:1 1:1


Základní skupiny

ZÁKLADNÍ SKUPINY
20. září až 6. prosince
SKUPINA B - LOS A VÝSLEDKY
Atlético Madrid
Hapoel Tel Aviv
VIKTORIA PLZEŇ
Coimbra
SKUPINA I - LOS A VÝSLEDKY
Olympique Lyon
Athletic Bilbao
SPARTA
Hapoel Kirjat Šmona
SKUPINA A - LOS A VÝSLEDKY
Liverpool
Udine
Young Boys Bern
Anži Machačkala
SKUPINA C - LOS A VÝSLEDKY
Olympique Marseille
Fenerbahce Istanbul
Mönchengladbach
AEL Limassol
SKUPINA D - LOS A VÝSLEDKY
Girodins Bordeaux
FC Bruggy
Newcastle United
Maritimo Funchal
SKUPINA E - LOS A VÝSLEDKY
VFB Stuttgart
FC Kodaň
Steaua Bukurešť
Molde
SKUPINA F - LOS A VÝSLEDKY
PSV Eindhoven
SSC Neapol
Dněpropetrovsk
AIK Stockholm
SKUPINA G - LOS A VÝSLEDKY
Sporting Lisabon
Basilej
Genk
Videoton Székesfehervár
SKUPINA H - LOS A VÝSLEDKY
Inter Milán
Rubin Kazaň
Partizan Bělehrad
Neftči Baku
SKUPINA J - LOS A VÝSLEDKY
Tottenham Hotspur
Panathinaikos Atény
Lazio Říma
Maribor
SKUPINA K - LOS A VÝSLEDKY
Bayer Leverkusen
,Metalist Charkov
Rosenborg Trondheim
Rapid Vídeň
SKUPINA L - LOS A VÝSLEDKY
Twente Enschede
Hannover 96
Levante
Helsingborg

Předkola

4. PŘEDKOLO
23. a 30. srpna
Liberec Dněpropetrovsk 2:2 2:4
Feyenoord Sparta 2:2 0:2
Lokeren Plzeň 2:1 0:1
Stuttgart Dynamo Moskva 2:0 1:1
Anži Machačkala AZ Alkmaar 1:0 5:0
Nefči Baku APOEL Nikósie 1:1 3:1
Tromsö Partizan Bělehrad 3:2 0:1
Ekranas Steaua Bukurešť 0:2 0:3
AIK Stockholm CSKA Moskva 0:1 2:0
Legia Varšava Rosenborg Trondheim 1:1 1:2
Atromitos Newcastle 1:1 0:1
Molde Heerenveen 2:0 2:1
Šeriff Tiraspol Marseille 1:2 0:0
Bursaspor Twente Enschede 3:1 1:4 pp
Dinamo Bukurešť Metalist Charkov 0:2 1:2
Luzern Genk 2:1 0:2
Trabzonspor Videoton 0:0 0:0, 2:4pen
Dudenlange Hapoel Tel Aviv 1:3 0:4
Midtjylland Young Boys Bern 0:3 2:0
Debrecín Bruggy 0:3 1:4
PAOK Soluň Rapid Vídeň 2:1 0:3
Vaslui Inter Milán 0:2 2:2
Heart of Midlothian Liverpool 0:1 1:1
Slask Varšava Hannover 3:5 1:5
Motherwell Levante 0:2 0:1
Crvena zvezda Bordeaux 0:0 2:3
Athletic Bilbao HKJ Helsinky 6:0 3:3
Marítimo Dila Gori 1:0 2:0
Mura Lazio Řím 0:2 1:3
Horsens Sporting Lisabon 1:1 0:5
Zeta PSV Eindhoven 0:5 0:9
3. PŘEDKOLO
2. a 9. srpna
Admira Vídeň Sparta 0:2 2:2
Ruch Chorzów Plzeň 0:2 0:5
Twente Enschede Mladá Boleslav 2:0 2:0
Athletic Bilbao Slaven Koprivnica (Chorv.) 3:1 1:2
Anži Machačkala (Rus.) Vitesse Arnhem (Niz.) 2:0 2:0
Asteras Tripolis (Řec.) Marítimo (Portug.) 1:1 0:0
Rapid Bukurešť Herenveen 0:4 1:0
Horsens (Dán.)  Elfsborg (Švéd.) 1:1 3:2
APOEL Nikósie (Kypr) Aalesund (Nor.)  2:1 1:0
Inter Milán Hajduk Split 3:0 0:2
Vojvodina (Srb.) Rapid Vídeň 2:1 0:2
Genk  FC Aktobe (Kaz.) 2:1 2:1
Tromsö (Nor.) Metalurg Doněck 1:1 1:0
Bnei Jehuda Tel Aviv PAOK Soluň 0:2 1:4
Dila Gori (Gruz.) Anorthosis Famagusta (Kypr) 0:1 přerušen
Videoton (Maď.) Gent (Bel.) 1:0 3:0
AIK Stockholm Lech Poznaň 3:0 0:1
Eskisehirspor Olympique Marseille 1:1 0:3
CZ Bělehrad Omonia Nikósie 0:0 0:0
FK Sarajevo Zeta Golubovci (Č. Hora) 2:1 0:1
Kalmar (Švéd.) Young Boys Bern 1:0 0:3
Dundee United Dinamo Moskva 2:2 0:5
Arsenal Kyjev Mura (Slovin.) 0:3 kont. 2:0
Bursaspor  KuPS Kuopio (Fin.) 0:1 6:0
Steaua Bukurešť Spartak Trnava 0:1 3:0
 FC Gomel (Běl.) Liverpool 0:1 0:3
Ried (Rak.) Legia Varšava 2:1 1:3
Saint Patrick's Athletic (Ir.) Hannover 0:3 0:2
Servette Ženeva Rosenborg 1:1 0:0
2. PŘEDKOLO
19. července a 26. července
Rustavi Viktorie Plzeň 1:3 0:2
 Akureyri Mladá Boleslav 0:3 0:1
Xäzär Lech Poznaň 1:1 0:1
Eskisehirspor St. Johnstone 2:0 1:1
Hajduk Split Skonto Riga 2:0 0:1
AIK Stockholm Hafnarfjodur 1:1 1:0
Renova Gomel 0:2 1:0
Naftan (Bělorusko) CZ Bělehrad 3:4 3:3
Vojvodina (Srbsko) Sudova 1:1 3:0
JJK Jyväskylä Zeta 3:2 0:1
Young Boys Bern Zimbru Kišiněv 1:0 0:1, 4:1 na pen.
Loko Plovdiv Vitesse 4:4 1:3
Tirana Aalesund 1:1 0:5
Metalurg Doněck Čelik 7:0 4:2
Netanya Kups Kuopio 1:2 1:0
 Levadia Tallinn Famagusta 1:3 0:3
Milsami Aktobe 4:2 0:3
Slaven Belupo Portadown 6:0 4:2
Servette Gandzasar 2:0 3:1
Twente Inter Turku 1:1 5:0
Žalgiris Admira 1:1 1:5
NK Osijek Kalmar  1:3 0:3
Slovan Bratislava Videoton 1:1 0:0
Rapid Bukurešť Myllykosken 3:1 2:0
NK Mura CSKA Sofia 0:0 1:1
Inter Baku Asteras Tripolis 1:1 1:1, 1:3 na pen.
Differdange  Gent 0:1 2:3
Machačkala  Honvéd 1:0 4:0
Levski Sofia FK Sarajevo 1:0 1:3
Ljepaja  Legia Varšava 2:2 1:5
Salihorsk Ried 1:1 0:0
Bnei Jehuda (Izrael) Širak Gyumri 2:0 1:0
Rosenborg  Odrabasy 2:2 2:1
Trnava Sligo Rovers 3:1 1:1
Dačia Kišiněv Elfsborg 1:0 0:2
Široki Brijeg St. Patrick´s 1:1 2:1 po prodl.
APOEL Nikósie Senica  2:0 1:0
Ruch Chořov Metalurg Skopje 3:1 3:0
Aarhus Dila Gori 1:2 1:3
Olimpija Lublaň Tromso 0:0 0:1 po prodl.
1. PŘEDKOLO
5. a 12. července
Trans Narva (Estonsko) Inter Baku (Ázerbájdžán) 0:5 0:2
MTK Budapešť (Maďarsko)  Senica (Slovensko) 1:1 1:2
Tirana (Albánie) Grevenmacher (Lucembursko) 2:0 0:0
Torpedo Kutaisi (Gruzie) Aktobe (Kazachstán) 1:1 0:1
Borac Luka (Bosna a Hercegoina) Čelik (Černá Hora) 2:2 1:1
FK Baku (Ázerbájdžán) NK Mura (Slovinsko) 0:0 0:2
Elfsborg (Švédsko) Floriana (Malta) 8:0 0:4
Renova (Makedonie) Libertas (San Marino) 4:0 4:0
St. Coloma (Andorra) NK Osijek (Chorvatsko) 0:1 1:3
Jagodina (Srbsko) Odrabasy (Kazachstán) 0:1 0:0
Differdange (Lucembursko) Runavík (Faerské ostrovy) 3:0 3:0
Crusaders (Severní Irsko) Rosenborg (Norsko) 0:3 0:1
Cefn Druids (Wales) Myllykosken (Finsko) 0:0 0:5
Levadia Tallinn (Estonsko) FK Šialiai (Litva) 1:0 1:2
FC Bohemians (Irsko) Akureyri (Island) 0:0 1:5
FK Sarajevo (Bosna a Hercegovina) Hibernians (Malta) 5:2 4:4
Twente (Nizozemsko) St. Soloma (Rumunsko) 6:0 0:3
Rudar (Černá Hora) Širak Gyumri (Arménie) 0:1 1:1
Flamurtari Vlore (Albánie) Honvéd (Maďarsko) 0:1 0:2
Dačia Kišiněv (Moldavsko) NK Celje (Slovinsko) 1:0 1:0
Sudova (Litva) Daugava (Lotyšsko) 0:1 3:2
Kups Kuopio (FInsko) Llanelli (Wales) 2:1 1:1
Cliftonville (Severní Irsko) Kalmar (Švédsko) 1:0 0:4
Vikingur (Island) Gomel (Bělorusko) 0:6 0:4
Hafnarfjodur (Island) USV Eschen (Lichtenštejnsko) 2:1 1:0
Lech Poznaň (Polsko) Zhetysu Taldykorgan (Kazachstán) 2:0 1:1
Xäzär (Ázerbájdžán) Kalju (Estonsko) 2:2 2:0
Birkirkara (Malta) Metalurg Skopje (Makedonie) 2:2 0:0
Pjunik (Arménie) Zeta (Černá Hora) 0:3 2:1
Teuta (Albánie) Rustavi (Gruzie) 0:3 1:6
Olimpija Lublaň (Slovinsko) Jeunesse (Lucembursko) 3:0 3:0
Streymur (Faerské ostrovy) Gandzasar (Arménie) 3:1 0:2
St. Patrick´s (Irsko) ÍBV Vestmannaeyjar (Island) 1:0 2:1
La Fiorita (San Marino) Ljepaja (Lotyšsko) 0:2 0:4
JJK Jyväskylä (Finsko) Stabaek (Norsko) 2:0 2:3
Bangor City (Wales) Zimbru Kišiněv (Moldávie) 0:0 1:2
Skendija (Makedonie) Portadown (Severní Irsko) 0:0 1:2

Historie Evropské ligy (Poháru UEFA)

Přehled finálových zápasů
klikněte na letopočet pro výsledky ročníku a na výsledek pro zprávu z finálového zápasu

ročník 2011/2012: Atlético Madrid - Athletic Bilbao 3:0
ročník 2010/2011: Porto - Braga 1:0
ročník 2009/2010: Atlético Madrid - Fulham 2:1 po prodloužení

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze