Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu







Vyřazovací fáze

Finále

9. května
Atlético Madrid Athletic Bilbao 3:0

Semifinále

19. a 26. dubna
Atlético Madrid Valencie 4:2 1:0
Sporting Lisabon Athletic Bilbao 2:1 1:3

Čtvrtfinále

29. března a 5. dubna
Atlético Madrid Hannover 2:1 2:1
Alkmaar Valencie 2:1 0:4
Sporting Lisabon Charkov 2:1 1:1
Schalke Athletic Bilbao 2:4 2:2
Osmifinále
8. března a 15. března
 Twente Enschede  Schalke 1:0 1:4
 Metalist Charkov  Olympiacos Pireus 0:1 1:2
 Sporting Lisabon  Manchester City 1:0 2:3
 Standard Lutych  Hannover 2:2 0:4
 Valencie  PSV Eindhoven 4:2 1:1
 AZ Alkmaar  Udine 2:0 2:1
 Atlético Madrid  Besiktas Istanbul 3:1 3:0
 Manchester United  Athletic Bilbao 2:3 1:2
První kolo vyřazovací fáze
16. února a 23. února
 Plzeň  Schalke 1:1 1:3 po prodl.
 Porto  Manchester City 1:2 0:4
 Ajax Amsterdam  Manchester United 0:2 2:1
 Lokomotiv Moskva  Athletic Bilbao 2:1 0:1
 Salcburk  Metalist Charkov 0:4 1:4
 Stoke City  Valencie 0:1 0:1
 Rubin Kazaň  Olympiacos Pireus 0:1 0:1
 AZ Alkmaar  Anderlecht 1:0 1:0
 Lazio Řím  Atlético Madrid 1:3 0:1
 Steaua Bukurešť  Twente Enschede 0:1 0:1
 Wisla Krakov  Standard Lutych 1:1 0:0
 Braga  Besiktas Istanbul 0:2 1:0
 Udine  PAOK Soluň 0:0 3:0
 Trabzonspor  PSV Eindhoven 1:2 1:4
 Hannover  Bruggy 2:1 1:0
 Legia Varšava  Sporting Lisabon 2:2 0:1


Základní skupiny

ZÁKLADNÍ SKUPINY
15. září až 15. prosince
SKUPINA A - LOS A VÝSLEDKY
PAOK Soluň
Rubin Kazaň
Shamrock Rovers
Tottenham 
SKUPINA B - LOS A VÝSLEDKY
FC Kodaň
Hannover
Standard Lutych
Poltava
SKUPINA C - LOS A VÝSLEDKY
PSV Eindhoven
Rapid Bukurešť
Hapoel Tel Aviv
Legia Varšava
SKUPINA D - LOS A VÝSLEDKY
Sporting Lisabon
Vaslui
Lazio Řím
Curych
SKUPINA E - LOS A VÝSLEDKY
Besiktas Istanbul
Dynamo Kyjev
Maccabi Tel Aviv
Stoke City
SKUPINA F - LOS A VÝSLEDKY
Paříž St. Germain
Athletic Bilbao
Slovan Bratislava
Salcburk
SKUPINA G - LOS A VÝSLEDKY
AZ Alkmaar
Metalist Charkov
Austria Vídeň
Malmö
SKUPINA H - LOS A VÝSLEDKY
Braga
Bruggy
Birmingham
Maribor
SKUPINA I - LOS A VÝSLEDKY
Atlético Madrid
Udine

Rennes
Celtic Glasgow
SKUPINA J - LOS A VÝSLEDKY
Maccabi Haifa
Schalke 04
Steaua Bukurešť
AEK Larnaka
SKUPINA K - LOS A VÝSLEDKY
Odense
Fulham
Twente Enschede
Wisla Krakov
SKUPINA L - LOS A VÝSLEDKY
Anderlecht
Lokomotiv Moskva
Sturm Graz
AEK Atény


Předkola

4. PŘEDKOLO
18. srpna a 25. srpna
 FC Vaslui (Rumunsko)  Sparta 2:0 0:1
 Atlético Madrid (Španělsko)  Vitória (Portugalsko) 2:0 4:0
 Metalist Charkov (Ukrajina)  Sochaux (Francie) 0:0 4:0
 Maccabi Tel Aviv (Izrael)  Panathinaikos Atény (Řecko) 3:0 1:2
 Besiktas Istanbul (Turecko)  Vladikavkaz (Rusko) 3:0 0:2
 Shamrock Rovers (Irsko)  Partizan Bělehrad (Srbsko) 1:1 2:1P
 Slovan Bratislava (Slovensko)  AS Řím (Itálie) 1:0 1:1
 Differdange (Lucemburko)  Paris St. Germain (Francie) 0:4 0:2
 Vorskla Poltava (Ukrajina)  Dinamo Bukurešť (Rumunsko) 2:1 3:2
 Bursaspor (Turecko)  Anderlecht Brusel (Belgie) 1:2 2:2
 Rosenborg Trondheim (Norsko)  AEK Larnaka (Kypr) 0:0 1:2
 Legia Varšava (Polsko)  Spartak Moskva (Rusko) 2:2 3:2
 Ekranas (Litva)  Hapoel Tel Aviv (Izrael) 1:0 0:4
 PAOK Soluň (Řecko)  Karpaty Lvov (Ukrajina) 2:0 1:1
 Trabzonspor (Turecko)  Athletic Bilbao (Španělsko) 0:0 nehr.
 Heart of Midlothian (Skotsko)  Tottenham (Anglie) 0:5 0:0
 Nordsjaelland (Dánsko)  Sporting Lisabon (Portugalsko) 0:0 1:2
 Dněpropetrovsk (Ukrajina)  Fulham (Anglie) 0:3 1:0
 Maribor (Slovinsko)  Glasgow Rangers (Skotsko) 2:1 1:1
 Steaua Bukurešť (Rumunsko)  CSKA Sofia (Bulharsko) 2:0 1:1
 Lokomotiv Moskva (Rusko)  Spartak Trnava (Slovensko) 2:0 1:1
 PSV Eindhoven (Nizozemsko)  Ried (Rakousko) 0:0 5:0
 Nacional Funchal (Portugalsko)  Birmingham (Anglie) 0:0 0:3
 Litex Loveč (Bulharsko)  Dynamo Kyjev (Ukrajina) 1:2 0:1
 Celtic Glasgow (Skotsko)  Sion (Švýcarsko) 0:0 1:3
 Lazio Řím (Itálie)  Rabotnički (Makedonie) 6:0 3:1
 Slask Wroclaw (Polsko)  Rapid Bukurešť (Rumunsko) 1:3 1:1
 Hannover (Německo)  Sevilla (Španělsko) 2:1 1:1
 Aalesunds (Norsko)  AZ Alkmaar (Nizozemsko) 2:1 0:6
 Zestafoni (Gruzie)  FC Bruggy (Belgie) 3:3 0:2
 Omonia Nikósie (Kypr)  Salcburk (Rakousko) 2:1 0:1
 FC Thun (Švýcarsko)  Stoke (Anglie) 0:1 1:4
 Braga (Portugalsko)  Young Boys Bern (Švýcarsko) 0:0 1:1
 HJK Helsinky (Finsko)  Schalke 04 (Německo) 2:0 1:6
 Standard Lutych (Belgie)  Helsingborg (Švédsko) 1:0 3:1
 Gaz Metan Medias (Rumunsko)  Austria Vídeň (Rakousko) 1:3 1:0
 Dinamo Tbilisi (Gruzie)  AEK Atény (Řecko) 0:1 1:1PP
 Rennes (Francie)  Crvena zvezda Bělehrad 2:1 4:0
3. PŘEDKOLO
28. července a 4. srpna
Sparta   FK Sarajevo (Bos.) 5:0 2:0
 Larnaka (Kyp.)  Mladá Boleslav 3:0 2:2
 AZ Alkmaar (Niz.)  Jablonec 2:0 1:1
 Atlético Madrid (Šp.)  Stromsgodset (Nor.) 2:1 2:0
 Young Boys (Švýc.)  Westerlo (Belg.) 3:1 2:0
 Ventspils (Lot.)  Crvena zvezda (Srb.) 1:2 0:7
 Alania Vladikavkaz (Rus.)  Aktobe (Kaz.) 1:1 1:1, 4:2P
 Železničar (Bos.)  Maccabi Tel Aviv (Izr.) 0:2 0:6
 Lublaň (Slovin.)  Austria Vídeň (Rak.) 1:1 2:3
 Bursasport (Tur.)  Gomel (Běl.) 2:1 3:1
 Aalesund (Nor.)  Elfsborg (Švéd.) 4:0 1:1
 Gaziantepspor (Tur.)  Legia Varšava (Pol.) 0:1 0:1
 Hapoel Tel Aviv (Izr.)  Vaduz (Licht.) 4:0 1:2
 Rustavi (Gruz.)  Rennes (Fr.) 2:5 0:2
 Levski Sofia (Bulh.)  Trnava (SR) 2:1 1:2, 4:5P
 Midtjylland (Dán.)  Vitória (Port.) 0:0 1:2
 Dinamo Bukurešť (Rum.)  Varaždin (Chorv.) 2:2 2:1
 Karpaty Lvov (Ukr.)  St. Patrick´s Ath. (Ir.) 2:0 3:1
 Palermo (It.)  Thun (Švýc.) 2:2 1:1
 Reykjavík (Isl.)  Dinamo Tbilisi (Gruz.) 1:4 0:2
 Omonia (Kypr)  Haag (Niz.) 3:0 0:1
 Salcburk (Rak.)  Senica (SR) 1:0 3:0
 Bruggy (Belg.)  Karabach (Ázerb.) 4:1 1:1
 Differdange (Luc.) Olympiakos Volos (Řec.) - vyloučen ze soutěže 0:3 0:3
 Mohuč (Něm.)  Gaz Metan Medias (Rum.) 1:1 1:1, 3:4P
 Bnei Jehuda (Izr.)  Helsingborg (Švéd.) 1:0 0:3
 Stoke (Angl.)  Hajduk Split (Chorv.) 1:0 1:0
 Famagusta (Kypr)  Rabotnički (Mak.) 0:2 2:1
 Vokskla Poltava (Ukr.)  Sligo (Ir.) 0:0 2:0
 Paks (Maď.)  Hearts of Midlothian (Skot.) 1:1 1:4
 Slask Vratislav (Pol.)  Lokomotiv Sofia (Bulh.) 1:1 1:1, 4:3P
 Nacional (Port.)  Häcken (Švéd.) 3:0 2:1
 Ried (Rak.)  Bröndby Kodaň (Dán.) 2:0 2:4
 Valerenga Oslo (Nor.)  PAOK Soluň (Řec.) 0:2 0:3
 RNK Split (Chorv.)  Fulham (Angl.) 0:0 0:2
2. PŘEDKOLO
14. července a 21. července
 Flamurtari (Albánie)  Jablonec 0:2 1:5
 Sudova (Litva)  Elfsborg (Švédsko) 1:1 0:3
 Metalurg Skopje (Makedonie)  Lokomotiv Sofia (Bulharsko) 0:0 2:3
 Santa Julia (Andorra)  Bnei Jehuda (Izrael) 0:2 0:2
 Železničar Sarajevo (Bosna)  Šeriff Tiraspol (Moldávie) 1:0 0:0
 Kuopio Palloseura (Finsko)  Gaz Metan Medias (Rumunsko) 1:0 0:2
 FC Minsk (Bělorusko)  Gaziantepspor (Turecko) 1:1 1:4
 Iskra (Moldávide)  Varaždin (Chorvatsko) 1:1 1:3
 Tauras (Litva)  Haag (Nizozemsko) 2:3 0:2
 Glentoran (Severní Irsko)  Vokskla Poltava (Ukrajina) 0:2 0:3
 Juvenes Dogana (San Marino)  Rabotnički (Makedonie) 0:1 0:3
 Örebro (Švédsko)  FK Sarajevo (Bosna) 0:0 0:2
 Crusaders (Severní Irsko)  Fulham (Anglie) 1:3 0:4
 Llanelli (Walel)  Dinamo Tbilisi (Gruzie) 2:1 0:5
 Floriana (Malta)  AEK Larnaka (Kypr) 0:8 0:1
 Šachtar Salihorsk (Bělorusko)  Ventspils (Lotyšsko) 0:1 2:3
 Rustavi (Gruzie)  Pavlodar (Kazachstán) 1:1 2:0
 Reykjavík (Island)  Žilina (Slovensko) 3:0 0:2
 Mika Aštarak (Arménie)  Valerenga Oslo (Norsko) 0:1 0:1
 Olimpija Lublaň (Slovinsko)  Bohemians Dublin (Irsko) 2:0 1:1
 Domžale (Slovinsko)  RNK Split (Chorvatsko) 1:2 1:3
 Differdange (Lucemburko)  Levadia Tallin (Estonsko) 0:0 1:0
 SK Tirana (Albánie)  Trnava (Slovensko) 0:0 1:3
 Ferencváros (Maďarsko)  Aalesund (Norsko) 2:1 1:3P
 Liepaja (Lotyšsko)  Salcburk (Rakousko) 1:4 0:0
 FK Rad (Srbsko)  Olympiakos Volos (Řecko) 0:1 1:1
 The New Saints (Wales)  Midtjylland (Dánsko) 1:3 2:5
 Kecskemét (Maďarsko)  Aktobe (Kazachstán) 1:1 0:0
 Häcken (Švédsko)  Honka Espoo (Finsko) 1:0 2:0
 Gagra Tbilisi (Gruzie)  Famagusta (Kypr) 0:3 2:0
 Vaduz (Lichtenštejnsko)  Vojvodina (Srbsko) 0:2 3:1
 Rudar (Černá Hora)  Austria Vídeň (Rakousko) 0:3 0:2
 Slask Vratislav (Polsko)  Dundee (Skotsko) 1:0 2:3
 Karaganda (Kazachstán)  St. Patrick´s Athletic (Irsko) 2:1 0:2
 Streymur (Faerské ostrovy)  Karabach (Ázerbájdžán) 1:1 0:0
 FH Hafnarfjordur (Island)  Nacional (Portugalsko) 1:1 0:2
 Paks (Maďarsko)  Tromsö (Norsko) 1:1 3:0
 TPS Turku (Finsko)  Westerlo (Belgie) 0:1 0:0
 Kazar Lenkoran (Ázerbájdžán)  Maccabi Tel Aviv (Izrael) 1:3 0:0
 Vllaznia (Albánie)  Thun (Švýcarsko) 0:0 1:2
1. PŘEDKOLO
30. června a 1. července
 KR Reykjavík (Island)  Fuglafjosdur (Faerské Ostrovy) 3:1 5:1
 Daugava (Lotyšsko)  Tromso (Norsko) 0:5 1:2
 Elfsborg (Švédsko)  Fola (Lucembursko) 4:0 1:1
 The New Saints (Wales)  Cliftonville (Severní Irsko) 1:1 1:0
 Honka (Finsko)  Kalju Nomme (Estonsko) 0:0 2:0
 Fulham (Anglie)  Runavík (Faerské Ostrovy) 3:0 0:0
 Vestmannaeyar (Island)  St. Patrick´s Athletic (Irsko) 1:0 0:2
 Häcken (Švédsko)  UN Käerjéng (Lucembursko) 1:1 5:1
 Aalesund (Norsko)  Neath (Wales) 4:1 2:0
 Renova (Makedonie)  Glentoran (Severní Irsko) 2:1 1:2, 2:3P
 Koper (Slovinsko)  Karaganda (Kazachstán) 1:1 1:2
 FK Banga (Litva)  Karabach (Ázerbájdžán) 0:4 0:3
 Pakš (Maďarsko)  Santa Coloma (Andorra) 1:0 4:0
 Rabotnički (Makedonie)  Trans Narva (Estonsko) 4:1 3:0
 FK Rad (Srbsko)  Tre Penne (San Marino) 6:0 3:1
 Budučnost Podgorica (Černá Hora)  Flamurtari Vlora (Albánie) 1:3 2:1
 Ulisses (Arménie)  Ferencvároš (Maďarsko) 0:3 0:2
 Jagiellonia (Polsko)  Pavlodar (Kazachstán) 1:0 0:2
 Dinamo Tbilisi (Gruzie)  Milsami (Moldávie) 2:0 3:1
 Varaždin (Chorvatsko)  Lusitanos (Andorra) 5:1 1:0
 Banants Jerevan (Arménie)  Rustavi (Gruzie) 0:1 1:1
 Birkirkara (Malta)  Vllaznia (Albánie) 0:1 1:1
 Široki Brijeg (Bosna)  Olimpia Lublaň (Slovinsko) 0:0 0:3
 Trnava (Slovensko)  FK Zeta (Černá Hora) 3:0 1:2
 FC Minsk (Bělorusko)  Olimpik Baku (Ázerbájdžán) 1:1 2:1


Historie Evropské ligy (Poháru UEFA)

Přehled finálových zápasů
klikněte na letopočet pro výsledky ročníku a na výsledek pro zprávu z finálového zápasu

ročník 2010/2011: Porto - Braga 1:0
ročník 2009/2010: Atlético Madrid - Fulham 2:1 po prodloužení

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost


Najdete na iDNES.cz



mobilní verze