Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Evropská liga 2015/2016

FINÁLE
19. KVĚTNA V BASILEJI
Liverpool Sevilla 1:3
SEMIFINÁLE
28. DUBNA, odvety 5. KVĚTNA
Villarreal Liverpool 1:0 0:3
Šachtar Doněck Sevilla 2:2 1:3
ČTVRTFINÁLE
7. DUBNA, odvety 14. DUBNA
Villarreal Sparta 2:1 4:2
Braga Šachtar Doněck 1:2 0:4
Borussia Dortmund Liverpool 1:1 3:4
Athletic Bilbao Sevilla 1:2 2:1, na pen. 4:5
OSMIFINÁLE
10. BŘEZNA, odvety 17. BŘEZNA
Sparta Lazio Řím 1:1 3:0
Fenerbahce Istanbul Braga 1:0 1:4
Šachtar Doněck Anderlecht Brusel 3:1 1:0
Basilej Sevilla 0:0 0:3
Borussia Dortmund Tottenham Hotspur 3:0 2:1
Villarreal Bayer Leverkusen 2:0 0:0
Athletic Bilbao Valencie 1:0 1:2
Liverpool Manchester United 2:0 1:1
1. KOLO vyřazovací části
18.  února, odvety 25. února
Sparta FK Krasnodar 1:0 3:0
Fenerbahce Istanbul Lokomotiv Moskva 2:0 1:1
Fiorentina Tottenham Hotspur 1:1 0:3
Borussia Dortmund FC Porto 2:0 1:0
Anderlecht Brusel Olympiakos Pireus 1:0 2:1 pp
Midtjylland Manchester United 2:1 1:5
FC Sevilla Molde 3:0 0:1
Villarreal Neapol 1:0 1:1
St. Ettiene Basilej 3:2 1:2
Valencie Rapid Vídeň 6:0 4:0
Augsburg Liverpool 0:0 0:1
Galatasaray Istanbul Lazio Řím 1:1 1:3
Sion Sporting Braga 1:2 2:2
Šachtar Doněck Schalke 04 0:0 3:0
Olympique Marseille Athletic Bilbao 0:1 1:1
Sporting Lisabon Bayer Leverkusen 0:1 1:3

ZÁKLADNÍ SKUPINY

Termíny: 17. září, 1. října, 22. října, 5. listopadu, 26. listopadu a 10. prosince

SKUPINA E
Mužstvo Z V R P S B
1. Rapid Vídeň 6 5 0 1 10:6 15
2. Villarreal 6 4 1 1 12:6 13
3. Plzeň 6 1 1 4 8:10 4
4. Dinamo Minsk 6 1 0 5 3:11 3
SKUPINA F
Mužstvo Z V R P S B
1. Braga 6 4 1 1 7:4 13
2. Marseille 6 4 0 2 12:7 12
3. Liberec 6 2 1 3 6:8 7
4. Groningen 6 0 2 4 2:8 2
SKUPINA K
Mužstvo Z V R P S B
1. Schalke 04 6 4 2 0 15:3 14
2. Sparta 6 3 3 0 10:5 12
3. Asteras Tripolis 6 1 1 4 4:12 4
4. APOEL Nikósie 6 1 0 5 3:12 3
SKUPINA A
Mužstvo Z V R P S B
1. Molde 6 3 2 1 10:7 11
2. Fenerbahce 6 2 3 1 7:6 9
3. Ajax 6 1 4 1 6:6 7
4. Celtic 6 0 3 3 8:12 3
SKUPINA B
Mužstvo Z V R P S B
1. Liverpool 6 2 4 0 6:4 10
2. Sion 6 2 3 1 5:5 9
3. Rubin Kazaň 6 1 3 2 6:6 6
4. Bordeaux 6 0 4 2 5:7 4
SKUPINA C
Mužstvo Z V R P S B
1. FK Krasnodar 6 4 1 1 9:4 13
2. Dortmund 6 3 1 2 10:5 10
3. PAOK Soluň 6 1 4 1 3:3 7
4. Gabala 6 0 2 4 2:12 2
SKUPINA D
Mužstvo Z V R P S B
1. Neapol 6 6 0 0 22:3 18
2. Midtjylland 6 2 1 3 6:12 7
3. Bruggy 6 1 2 3 4:11 5
4. Legia Varšava 6 1 1 4 4:10 4
SKUPINA G
Mužstvo Z V R P S B
1. Lazio Řím 6 4 2 0 13:6 14
2. St Etienne 6 2 3 1 10:7 9
3. Dněpropetrovsk 6 2 1 3 6:8 7
4. Rosenborg Trondheim 6 0 2 4 4:12 2
SKUPINA H
Mužstvo Z V R P S B
1. Lokomotiv Moskva 6 3 2 1 12:7 11
2. Sporting Lisabon 6 3 1 2 14:11 10
3. Besiktas Istanbul 6 2 3 1 7:6 9
4. Skënderbeu Körce 6 1 0 5 4:13 3
SKUPINA I
Mužstvo Z V R P S B
1. Basilej 6 4 1 1 10:5 13
2. Fiorentina 6 3 1 2 11:6 10
3. Lech Poznaň 6 1 2 3 2:6 5
4. Belenenses 6 1 2 3 2:8 5
SKUPINA J
Mužstvo Z V R P S B
1. Tottenham 6 4 1 1 12:6 13
2. Anderlecht 6 3 1 2 8:6 10
3. Monako 6 1 3 2 5:9 6
4. Karabach Agdam 6 1 1 4 4:8 4
SKUPINA L
Mužstvo Z V R P S B
1. Bilbao 6 4 1 1 16:8 13
2. Augsburg 6 3 0 3 12:11 9
3. Partizan Bělehrad 6 3 0 3 10:14 9
4. AZ Alkmaar 6 1 1 4 8:13 4
4. PŘEDKOLO
20. srpna, odvety 27. srpna
Plzeň Vojvodina Novi Sad 3:0 2:0
Sparta Thun 3:1 3:3
Liberec Hajduk Split 1:0 1:0
Ajax Amsterdam Jablonec 1:0 0:0
Žilina Athletic Bilbao 3:2 0:1
Altach Belenenses 0:1 0:0
Milsami St. Étienne 1:1 0:1
Steaua Bukurešť Rosenborg 0:3 1:0
Young Boys Bern Karabach 0:1 0:3
Zorja Luhansk Legia Varšava 0:1 2:3
Molde Standard Lutych 2:0 1:3
Bordeaux Kairat Almaty 1:0 1:2
Panathinaikos Gabala 0:0 2:2
Lech Poznaň Videoton 3:0 1:0
Southampton Midtjylland 1:1 0:1
Astra Giurgiu Alkmaar 3:2 0:2
Dinamo Minsk Salcburk 2:0 0:2 3:2pen
Odds BK Dortmund 3:4 2:7
Rabotničky Rubin Kazaň 1:1 0:1
Krasnodar HJK Helsinky 5:1 0:0
Atromitos Fenerbahce 0:1 0:3
PAOK Soluň Bröndy Kodaň 5:0 1:1
3. PŘEDKOLO
30. července a 6. srpna
Liberec Hapoel Kirjat Šmona 2:1 3:0
Jablonec FC Kodaň 0:1 3:2
Hajduk Split Strömsgodset 2:0 2:0
Curych Dinamo Minsk 0:1 1:1PP
Kairat Almaty Aberdeen 2:1 1:1
MŠK Žilina Vorksla Poltava 2:0 1:3PP
Alkmaar Basaksehir Istanbul 2:0 2:1
Bordeaux AEK Larnaka 3:0 1:0
PAOK Soluň Spartak Trnava 1:0 1:1
Sampdoria Janov Vojvodina (Srb.) 0:4 2:0
Athletic Bilbao Inter Baku 2:0 0:0
Targu Mures (Rum.) St. Étienne 0:3 2:1
Kukësi (Alb) Legia Varšava 0:3 kontumačně 0:1
Gabala (Ázer.) Apollon Limassol 1:1 1:0
Rabotnički (Mak.) Trabzonspor 1:0 1:1PP
Debrecín Rosenborg Trondheim 2:3 1:3
Charleroi Zorja Luhansk 0:2 0:3
Wolfsberg Borussia Dortmund 0:1 0:5
Bröndby Kodaň Omonia Nikósie 0:0 2:2
Sturm Štýrský Hradec Rubin Kazaň 2:3 1:1
AIK Stockholm Atromitos (Řec.) 1:3 0:1
Altach Vitória Guimaraes 2:1 4:1
Thun Vaduz 0:0 2:2
Elfsborg Odds (Nor.) 2:1 0:2
Standard Lutych Željezničar Sarajevo 2:1 1:0
Belenenses Göteborg 2:1 0:0
Southampton Vitesse Arnhem 3:0 2:0
West Ham Astra Giurgiu (Rum.) 2:2 1:2
Krasnodar Slovan Bratislava 2:0 3:3
2. PŘEDKOLO
16. července a 23. července
Mladá Boleslav Strömsgodset (Nor.) 1:2 1:0
Šachťor Soligorsk (Běl.) Wolfsberger (Rak.) 0:1 0:2
Trabzonspor Differdange (Luc.) 1:0 2:1
Charleroi Beitar Jeruzalém 5:1 4:1
Randers (Dán.) Elfsborg (Švéd.) 0:0 0:1P
Černo More Varna (Bul.) Dinamo Minsk 1:1 0:4
NK Rijeka Aberdeen 0:3 2:2
West Ham Birkirkara (Malta) 1:0 0:1P
Apollon Limassol Trakai (Lit.) 4:0 0:0
NK Koper (Slovin.) Hajduk Split 3:2 1:4
FH Hafnarfjördur Inter Baku 1:2 2:2
Inverness CT Astra Giurgiu (Rum.) 0:1 0:0
Trnava Linfield (Sev. Ir.) 2:1 3:1
FC Kodaň Newtown (Wales) 2:0 3:1
Slask Vratislav IFK Göteborg 0:0 0:2
Skonto Riga Debrecín 2:2 2:9
Kukësi (Alb.) Mladost Podgorica (Č. Hora) 0:1 4:2
Slovan Bratislava UC Dublin 1:0 5:1
Ferencváros Budapešť Željezničar Sarajevo 0:1 0:2
Vaduz Nomme Kalju (Est.) 3:1 2:0
Beroe Stara Zagora (Bul.) Bröndby Kodaň 0:1 0:0
KR Reykjavík Rosenborg Trondheim 0:1 0:3
AIK Stockholm Širak Gjumri (Arm.) 2:0 2:0
Legia Varšava Botosani (Rum.) 1:0 3:0
Dacia Kišiněv Žilina 1:2 2:4
Shamrock Rovers (Ir.) Odds (Nor.) 0:2 1:2
Hapoel Beer Sheva (Izr.) FC Thun 1:1 1:2
Kajrat Almaty (Kaz.) Alaškert (Arm.) 3:0 1:2
Vojvodina Novi Sad (Srb.) Jurmala (Lot.) 3:0 1:1
Bialystok Omonia Nikósie 0:0 0:1
Jelgava (Lot.) Rabotnički Skopje 1:0 0:2
Čukarički (Srb.) Gabala (Ázer.) 1:0 0:2
Lokomotiva Záhřeb PAOK Soluň 2:1 0:6
1. PŘEDKOLO
2. a 9. července
West Ham Lusitans (And.) 3:0 1:0
Šeriff Tiraspol Odds (Nor.) 0:3 0:0
College Europa (Gibr.) Slovan Bratislava 0:6 0:3
Aktobe (Kaz.) Nomme Kalju (Est.) 0:1 0:0
Go Ahead Eagles (Niz.) Ferencváros Budapešť 1:1 1:4
CZ Bělehrad Kajrat Almaty (Kaz.) 0:2 1:2
Debrecín Sutjeska (Č. Hora) 3:0 0:2
Bröndby Kodaň Juvenes/Dogana (San Marino) 9:0 2:0
Dinamo Tbilisi Gabala (Ázer.) 2:1 0:2
Botosani (Rum.)  Cchinvali (Gruz.) 1:1 3:1
Newtown (Wales)  FC Valletta (Malta) 2:1 2:1
Differdange (Luc.)  Bala Town (Wales) 3:1 1:2
Budučnost Podgorica (Č. Hora) Jurmala (Lot.) 1:3 0:0
Birkirkara (Malta) Ulisses Jerevan 0:0 3:1
Domžale (Slovin.) Čukarički (Srb.) 0:1 0:0
Celje (Slovin.) Slask Wroclaw 0:1 1:3
Flora Tallinn Rabotnički Skopje 1:0 0:2
Skonto Riga Saint Patrick's (Ir.) 2:1 2:0
Víkingur Götu (Faer. ostr.) Rosenborg Trondheim 0:2 0:0
Renova (Č. Hora) Dacia Kišiněv 0:1 1:4
Kukësi (Alb.) Torpedo Žodino (Běl.) 2:0 0:0
Škendija Tetovo (Mak.) Aberdeen 1:1 0:0
Šymkent (Kaz.) Beitar Jeruzalém 0:0 1:2
MTK Budapešť Vojvodina Novi Sad (Srb.) 0:0 1:3
Širak Gjumri (Arm.) Zrinjski Mostar (Bos.) 2:0 1:2
Neftči Baku Mladost Podgorica (Č. Hora) 2:2 1:1
Laci (Alb.) Inter Baku 1:1 0:0
Saxan (Mak.) Apollon Limassol 0:2 0:2
Glentoran (Sev. Ir.) Žilina 1:4 0:3
Vaasa (Fin.) AIK Stockholm 2:2 0:4
Dinamo Batumi (Gruz.) Omonia Nikósie 1:2 0:2
Sillamäe Kalev (Est.) Hajduk Split 1:1 2:6
Seinäjoki (Fin.) FH Hafnarfjördur 0:1 0:1
Lahti Elfsborg (Švéd.) 2:2 0:5
Víkingur Reykjavík NK Koper (Slovin.) 0:1 2:2
Jelgava (Lot.) Litex Loveč (Bul.) 1:1 2:2
Olimpic Sarajevo Trnava 1:1 0:0
Linfield (Sev. Ir.) Runavík (Faer. ostr.) 2:0 3:4
St. Julia (And.) Randers (Dán.) 0:1 0:3
Atlantas Klajpeda (Lit.) Beroe Stara Zagora (Bul.) 0:2 1:3
Glenavon (Sev. Ir.) Šachťor Soligorsk (Běl.) 1:2 0:3
Cork City (Ir.) KR Reykjavík 1:1 1:2pp
UC Dublin F91 Dudelange (Luc.) 1:0 1:2
Pakruojis (Litva) Bialystok 0:1 0:8
La Fiorita (San Marino) Vaduz 0:5 1:5
Broughton (Wales) Lokomotiva Záhřeb 1:3 2:2
Strömsgodset (Nor.) Partizani Tirana 3:1 1:0
Niederkorn (Licht.) Shamrock Rovers (Ir.) 0:0 0:3
Trakai (Lit.) HB Tórshavn (Faer. ostr.) 3:0 4:1
Balzan (Malta) Željezničar Sarajevo 0:2 0:1
Alaškert (Arm.) Saint Johnstone (Skot.) 1:0 1:2

Historie Evropské ligy (Poháru UEFA)

ročník 2015/2016: Sevilla - Liverpool 3:1
ročník 2014/2015: Sevilla - Dněpropetrovsk 3:2 
ročník 2013/2014: Sevilla - Benfica Lisabon 0:0, na penalty 4:2
ročník 2012/2013: Chelsea - Benfica Lisabon 2:1
ročník 2011/2012: Atlético Madrid - Athletic Bilbao 3:0
ročník 2010/2011: Porto - Braga 1:0
ročník 2009/2010: Atlético Madrid - Fulham 2:1 po prodloužení

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze