Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Evropská liga 2014/2015

finále
27. května ve varšavě
FC Sevilla Dněpropetrovsk 3:2

Semifinále
7. a 14. května
Neapol Dněpropetrovsk 1:1 0:1
Sevilla Fiorentina 3:0 2:0
Čtvrtfinále
16. a 23. dubna
FC Sevilla Zenit Petrohrad 2:1 2:2
Club Bruggy Dněpropetrovsk 0:0 0:1
Dynamo Kyjev Fiorentina 1:1 0:2
Wolfsburg Neapol 1:4 2:2

OSMIFINÁLE
12. a 19. března
Everton Dynamo Kyjev 2:1 2:5
Dněpropetrovsk Ajax Amsterdam 1:0 1:2 prodl.
Zenit Petrohrad FC Turín 2:0 0:1
Wolfsburg Inter Milán 3:1 2:1
Villarreal FC Sevilla 1:3 1:2
Neapol Dynamo Moskva 3:1 0:0
Club Bruggy Besiktas Istanbul 2:1 3:1
Fiorentina AS Řím 1:1 3:0

2.KOLO
19. a 26. února
Young Boys Bern Everton 1:4 1:3
FC Turín Athletic Bilbao 2:2 3:2
Sevilla Mönchengladbach 1:0 3:2
Wolfsburg Sporting Lisabon 2:0 0:0
Ajax Amsterdam Legia Varšava 1:0 3:0
Aalborg Bruggy 1:3 0:3
Anderlecht Dynamo Moskva 0:0 1:3
Dněpropetrovsk Olympiakos Pireus 2:0 2:2
Trabzonspor Neapol 0:4 0:1
Guingamp Dynamo Kyjev 2:1 1:3
Villarreal Salcburk 2:1 3:1
AS Řím Feyenoord Rotterdam 1:1 2:1
Eindhoven Zenit Petrohrad 0:1 0:3
Liverpool Besiktas Istanbul 1:0 0:1
pen. 4:5
Tottenham Hotspur Fiorentina 1:1 0:2
Celtic Glasgow Inter Milán 3:3 0:1

ZÁKLADNÍ SKUPINY

SKUPINA I
Mužstvo Z V R P S B
1. Neapol 6 4 1 1 11:3 13
2. Young Boys Bern 6 4 0 2 13:7 12
3. Sparta 6 3 1 2 11:6 10
4. Slovan Bratislava 6 0 0 6 1:20 0
SKUPINA A
Mužstvo Z V R P S B
1. Mönchengladbach 6 3 3 0 14:4 12
2. Villarreal 6 3 2 1 15:7 11
3. FC Curych 6 2 1 3 10:14 7
4. Apollon Limassol 6 1 0 5 4:18 3
SKUPINA B
Mužstvo Z V R P S B
1. Bruggy 6 3 3 0 10:2 12
2. FC Turín 6 3 2 1 9:3 11
3. HJK Helsinky 6 2 0 4 5:11 6
4. FC Kodaň 6 1 1 4 5:13 4
SKUPINA C
Mužstvo Z V R P S B
1. Besiktas Istanbul 6 3 3 0 11:5 12
2. Tottenham 6 3 2 1 9:4 11
3. Asteras Tripoli 6 1 3 2 7:10 6
4. Partizan Bělehrad 6 0 2 4 1:9 2
SKUPINA D
Mužstvo Z V R P S B
1. Salcburk 6 5 1 0 21:8 16
2. Celtic 6 2 2 2 10:11 8
3. Dinamo Záhřeb 6 2 0 4 12:15 6
4. Astra Giurgiu 6 1 1 4 6:15 4
SKUPINA E
Mužstvo Z V R P S B
1. Dynamo Moskva 6 6 0 0 9:3 18
2. Eindhoven 6 2 2 2 8:8 8
3. Estoril 6 1 2 3 7:8 5
4. Panathinaikos 6 0 2 4 6:11 2
SKUPINA F
Mužstvo Z V R P S B
1. Inter Milán 6 3 3 0 6:2 12
2. Dněpropetrovsk 6 2 1 3 4:5 7
3. Karabach Agdam 6 1 3 2 3:5 6
4. St Etienne 6 0 5 1 2:3 5
SKUPINA G
Mužstvo Z V R P S B
1. Feyenoord Rotterdam 6 4 0 2 10:6 12
2. Sevilla 6 3 2 1 8:5 11
3. NK Rijeka 6 2 1 3 7:8 7
4. Standard Lutych 6 1 1 4 4:10 4
SKUPINA H
Mužstvo Z V R P S B
1. Everton 6 3 2 1 10:3 11
2. Wolfsburg 6 3 1 2 14:10 10
3. FK Krasnodar 6 1 3 2 7:12 6
4. Lille 6 0 4 2 3:9 4
SKUPINA J
Mužstvo Z V R P S B
1. Dynamo Kyjev 6 5 0 1 12:4 15
2. Aalborg 6 3 0 3 5:10 9
3. Steaua 6 2 1 3 11:9 7
4. FC Rio Ave 6 1 1 4 5:10 4
SKUPINA K
Mužstvo Z V R P S B
1. Fiorentina 6 4 1 1 11:4 13
2. Guingamp 6 3 1 2 7:6 10
3. PAOK Soluň 6 2 1 3 10:7 7
4. Dinamo Minsk 6 1 1 4 3:14 4
SKUPINA L
Mužstvo Z V R P S B
1. Legia Varšava 6 5 0 1 7:2 15
2. Trabzonspor 6 3 1 2 8:6 10
3. Lokeren 6 3 1 2 4:4 10
4. Metalist Charkov 6 0 0 6 3:10 0

KVALIFIKACE

4. PŘEDKOLO
21. srpna a 28. srpna
PEC Zwolle Sparta 1:1 1:3
Dněpropetrovsk Hajduk Split 2:1 0:0
FK Sarajevo Mönchengladbach 2:3 0:7
Rijeka Šeriff Tiraspol 1:0 3:0
Stjarnan Inter Milán 0:3 0:6
Aktobe Legia Varšava 0:1 0:2
Astana Villarreal 0:3 0:4
Dinamo Moskva Omomnie Nikósie 2:2 2:1
Ruch Chorzów (Polsko) Metalist Charkov 0:0 0:1PP
Karabach Agdam (Ázer.) Twente Enshede 0:0 1:1
HJK Helsinki Rapid Vídeň 2:1 3:3
AEL Limassol Tottenham Hotspur 1:2 0:3
 PSV Eindhoven Šachtar Soligorsk 1:0 2:0
Karabükspor St. Etienne 1:0 0:1, pen. 3:4
Elfsborg Boras Rio Ave 2:1 0:1
Dinamo Minsk Nacional Funchal 2:0 3:2
Petrolul Ploješť Dinamo Záhřeb 1:3 1:2
Apollon Limassol Lokomotiv Moskva 1:1 4:1
Young Boys Bern Debrecín 3:1 0:0
Luhansk Feyenoord Rotterdam 1:1 3:4
 Panathinaikos Midtjylland 4:1 2:1
Trabzonspor Rostov na Donu 2:0 0:0
Zimbru Kišiněv PAOK Soluň 1:0 0:4
Partizan Bělehrad Něftči Baku 3:2 2:1
Grasshoppers Curych Bruggy 1:2 0:1
Trnava FC Curych 1:3 1:1
Asteras Tripolis Maccabi Tel Aviv 2:0 1:3
San Sebastian Krasnodar 1:0 1:0
Lyon Astra Giurgiu 1:2 1:0
Lokeren Hull 1:0 1:2
RNK Split FC Turín 0:0 0:1
3. PŘEDKOLO
31. července a 7. srpna
Petrolul Ploješť (Rumunsko) Viktoria Plzeň 1:1 4:1
Mladá Boleslav Olympique Lyon (Francie) 1:4 1:2
Astra Giurgiu (Rumunsko) Liberec 3:0 3:2
Karabükspor (Turecko) Rosenborg (Norsko) 0:0 1:1
Trenčín (Slovensko) Hull City (Anglie) 0:0 1:2
FK Sarajevo (Bosna) Atromitos (Řecko) 1:2 3:1
Ruch Chorzów (Polsko) Esbjerg (Dánsko) 0:0 2:2
RNK Split (Chorvatsko) Černomorec Oděsa (Ukrajina) 2:0 0:0
San Sebastian (Španělsko) Aberdeen (Skotsko) 2:0 3:2
Dinamo Moskva (Rusko) Hapoel Kirjat Šmona (Izrael) 1:1 2:1
 St. Johnstone (Skotsko) Spartak Trnava (Slovensko) 1:2 1:1
Brommapojkarna (Švédsko) FC Turín (Itálie) 0:3 0:4
FC Astana (Kazachstán) AIK Stockholm (Švédsko) 1:1 3:0
Young Boys Bern (Švýcarsko) Ermis Aradippu (Kypr) 1:0 2:0
Mohuč (Německo) Asteras Tripolis (Řecko) 1:0 1:3
PSV Eindhoven (Nizozemsko)  St Pölten (Rakousko) 1:0 3:2
Waregem (Belgie) Šachťor Soligorsk (Bělorusko) 2:5 2:2
Elfsborg (Švédsko)  Hafnarfjördur (Island) 4:1 1:2
 Diósgyöri (Maďarsko) FC Krasnodar (Rusko) 1:5 0:3
Stjarnan (Island) Lech Poznaň (Polsko) 1:0 0:0
Grödig (Rakousko) Zimbru Kišiněv (Moldávie) 1:2 1:0
Luhansk (Ukrajina) Molde (Norsko) 1:1 2:1
Víkingur (Faerské ostrovy) HNK Rijeka (Chorvatsko) 1:5 0:4
Dinamo Minsk (Bělorusko) CFR Kluž (Rumunsko) 1:0 2:0
Neftči Baku (Ázerbájdžán) Čichura (Gruzie) 0:0 3:2
IFK Göteborg (Švédsko) Rio Ave (Portugalsko) 0:1 0:0
Club Bruggy (Belgie) Bröndby Kodaň (Dánsko) 3:0 2:0
Šachtar Karaganda (Kazachstán) Hajduk Split (Chorvatsko) 4:2 0:3
Omónie Nikósie (Kypr) Mertallurg Skopje (Makedinie) 3:0 1:0
2. PŘEDKOLO
17. července a 24. července
Mladá Boleslav Široki Brijeg (Bosna) 2:1 4:0
Košice (Slovensko) Liberec 0:1 0:3
Györ (Maďarsko) IFK Göteborg (Švédsko) 0:3 1:0
Neman Grodno (Bělorusko) FH Hafnarfjördur (Island) 1:1 0:2
Čukarički (Srbsko) Grödig (Rakousko) 0:4 2:1
Aberdeen (Skotsko) Groningen (Nizozemsko) 0:0 2:1
Budučnost Podgorica (Černá Hora) Omonia Nikósie (Kypr) 0:2 0:0
Atlantas (Litva) Šachtar Karaganda (Kazachstán) 0:0 0:3
Derry City (Irsko) Šachtar Soligorsk (Bělorusko) 0:1 1:5
Botev Plovdiv (Bulharsko) St. Pölten (Rakousko) 2:1 0:2
Molde (Norsko) ND Gorica (Slovinsko) 4:1 1:1
RNK Split (Chorvatsko) Hapoel Beer-Ševa (Izrael) 2:1 0:0
Jagodina (Srbsko) CFR Kluž (Rumunsko) 0:0 0:1
Bursaspor (Turecko) Čichura Sačchere (Gruzie) 0:0 0:0, 1:4 pen.
FK Sarajevo (Bosna a Hercegovina) Haugesund (Norsko) 0:1 3:1
Ruch Chorzów (Polsko) Vaduz (Lichtenštejnsko) 3:2 0:0
Rovaniemi (Finsko) Asteras Tripolis (Řecko) 1:1 2:4
Metallurg Skopje (Makedonie) Željezničar (Bosna a Hercegovina) 0:0 2:2
Motherwell (Skotsko) Stjarnan (Island) 2:2 2:3
Neftči Baku (Ázerbájdžán) Koper (Slovinsko) 1:2 2:0
Luzern (Švýcarsko) St. Johnstone (Skotsko) 1:1 1:1, pen. 4:5
Zulte Waregem (Belgie) Zawisza Bydgoszcz Polsko 2:1 3:1
Astana (Kazachstán) Hapoel Tel-Aviv (Izrael) 3:0 0:1
Dundalk (Irsko) Hajduk Split (Chorvatsko) 0:2 2:1
Nomme Kalju (Estonsko) Lech Poznaň (Polsko) 1:0 0:3
Vikingur (Faerské ostrovy) Tromsö (Norsko) 0:0 2:1
Zestafoni (Gruzie) Spartak Trnava (Slovensko) 0:0 0:3
Linfield (Severní Irsko) AIK Stockholm (Švédsko) 1:0 0:2
KF Laci (Albánie) Luhansk (Ukrajina) 0:3 1:2
Sillamäe Kalev (Estonsko) FC Krasnodar (Rusko) 0:4 0:5
Trenčín (Slovensko) Vojvodina Novi Sad (Srbsko) 4:0 0:3
Kairat Almaty (Kazachstán) Esbjerg (Dánsko) 1:1 0:1
Dinamo Minsk (Bělorusko) MyPa (Finsko) 3:0 0:0
Petrolul Ploiesti (Rumunsko) Flamurtari (Albánie) 2:0 3:1
Brommapojkarna (Švédsko) Crusaders (Severní Irsko) 4:0 1:1
HNK Rijeka (Chorvatsko) Ferencvároš (Maďarsko) 1:0 2:1
Rosenborg Trondheim (Norsko) Sligo Rovers (Irsko) 1:2 3:1
CSKA Sofia (Bulharsko) Zimbru Kišiněv (Moldávie) 1:1 0:0
Litex Loveč (Bulharsko) Diósgyör (Maďarsko) 0:2 2:1
Elfsborg (Švédsko) Inter Baku (Ázerbájdžán) 0:1 1:0, 4:3 pen.
1. PŘEDKOLO
3. a 10. července
Gabala (Ázerbájdžán) Široki Brijeg (Bosna) 0:2 0:3
Sioni Bolnisi (Gruzie) Flamurtari (Albánie) 2:3 2:1
FC Tiraspol (Moldávie) Inter Baku (Ázerbájdžán) 2:3 1:3
FC Hibernians (Malta) Spartak Trnava (Slovensko) 2:4 0:5
Čukarički (Srbsko) St. Julia (Andorra) 4:0 0:0
Čelik Nikšic (Černá Hora) Koper (Slovinsko) 0:5 0:4
Turnovo (Makedonie) Čichura Sačchere (Gruzie) 0:1 1:3
Širak Gjumri (Arménie) Šachtar Karaganda (Kazachstán) 1:2 0:4
IFK Göteborg (Švédsko) Fola Esch (Lucembursko) 0:0 2:0
FH Hafnarfjördur (Island) Glenavon (Severní Irsko) 3:0 3:2
Aberdeen (Skotsko) Daugava Riga (Lotyšsko) 5:0 3:0
Folgore (San Marino) Budučnost Podgorica (Černá Hora) 1:2 0:3
Differdange (Lucembursko) Atlantas (Litva) 1:0 1:3
Derry City (Irsko) Aberystwyth Town (Wales) 4:0 5:0
Botev Plovdiv (Bulharsko) Libertas (San Marino) 4:0 2:0
RNK Split (Chorvatsko) Mika (Arménie) 2:0 1:1
Broughton (Wales) Haugesund (Norsko) 1:1 1:2
Vaduz (Lichtenštejnsko) College Europa (Gibraltar) 3:0 1:0
Željezničar (Bosna a Hercegovina) FK Lovčen (Černá Hora) 0:0 1:0
Santa Coloma (Andorra) Metallurg Skopje (Makedonie) 0:3 0:2
Stjarnan (Island) Bangor City (Wales) 4:0 4:0
Pjunik Jerevan (Arménie) Astana (Kazachstán) 1:4 0:2
Jeunesse Esch (Lucembursko) Dundalk (Irsko) 0:2 1:3
Fram (Island) Nomme Kalju (Estonsko) 0:1 2:2
Vikingur (Faerské ostrovy) Daugava Daugavpils (Lotyšsko) 2:1 1:1
Santos Tartu (Estonsko) Tromsö (Norsko) 0:7 1:6
B36 Tórshavn (Faerské ostrovy) Linfield (Severní Irsko) 1:2 1:1
Rudar (Velenje (Slovinsko) KF Laci (Albánie) 1:1 1:1, pen. 2:3
Sillamäe Kalev (Estonsko) Honka Espoo (Finsko) 2:1 2:3p
Kairat Almaty (Kazachstán) Kukési (Albánie) 1:0 0:0
MyPa (Finsko) Fuglafjordur (Faerské ostrovy) 1:0 0:0
Crusaders (Severní Irsko) Ekranas (Litva) 3:1 2:1
VPS Vaasa (Finsko) Brommapojkarna (Švédsko) 2:1 0:2
Sliema Wanderers (Malta) Ferencvároš (Maďarsko) 1:1 1:2
Rosenborg Trondheim (Norsko) Jelgava (Lotyšsko) 4:0 2:0
FK Banga (Litva) Sligo Rovers (Irsko) 0:0 0:4
Škendija (Makedonie) Zimbru Kišiněv (Moldávie) 2:1 0:2
Veris Kišiněv (Moldávie) Litex Loveč (Bulharsko) 0:0 0:3
Diósgyör (Maďarsko) Birkirkara (Malta) 2:1 4:1

Historie Evropské ligy (Poháru UEFA)

Přehled finálových zápasů
klikněte na letopočet pro výsledky ročníku a na výsledek pro zprávu z finálového zápasu

ročník 2013/2014: Sevilla - Benfica Lisabon 0:0, na penalty 4:2
ročník 2012/2013: Chelsea - Benfica Lisabon 2:1
ročník 2011/2012: Atlético Madrid - Athletic Bilbao 3:0
ročník 2010/2011: Porto - Braga 1:0
ročník 2009/2010: Atlético Madrid - Fulham 2:1 po prodloužení

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost


Najdete na iDNES.cz



mobilní verze