Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Evropská liga 2010/2011

Atlético
MadridTomá
Ujfaluši z Atlétika Madrid ve finále Evropské ligySimon
Davies z Fulhamu se raduje z gólu ve finále Evropské lgySergio Agüero, Simao a Diego Forlán z Atlétika Madrid
se radují z gólu ve finále Evropské lgyHRDINA. Diego Forlán z Atlétika Madrid, střelec obou
gólů vítězů ve finále Evropské ligy.

Osmifinále (10. února - 17. března) 

Braga Liverpool 1:0 0:0
Benfica Lisabon Paris St. Germain 2:1 1:1
Dynamo Kyjev Manchester City 2:0 0:1
Twente Enschede Petrohrad 3:0 0:2
CSKA Moskva Porto 0:1 1:2
Eindhoven Glasgow Rangers 0:0 1:0
Leverkusen Villarreal 2:3 1:2
Ajax Spartak Moskva 0:1 0:3

3., kolo (17. února - 24. února) 

Sparta Liverpool 0:0 0:1
Neapol Villarreal 0:0 1:2
Glasgow Rangers Sporting Lisabon 1:1 2:2
Anderlecht Ajax Amsterdam 0:3 0:2
Lech Poznaň Braga 1:0 0:2
Besiktas Dynamo Kyjev 1:4 0:4
Basilej Spartak Moskva 2:3 1:1
Young Boys Bern Zenit Petrohrad 2:1 1:1
Aris Soluň Manchester City 0:0 0:3
PAOK Soluň CSKA Moskva 0:1 1:1
Sevilla Porto 1:2 1:0
Rubin Kazaň Twente Enschede 0:2 2:2
Lille PSV Eindhoven 2:2 1:3
Benfica Lisabon Stuttgart 2:1 2:0
Metalist Charkov Leverkusen 0:4 0:2
BATE Borisov Paris St. Germain 2:2 0:0

Základní skupiny

skupina F
Mužstvo Z V R P S B
1. CSKA Moskva 6 5 1 0 18:3 16
2. Sparta 6 2 3 1 12:12 9
3. Palermo 6 2 1 3 7:11 7
4. Lausanne 6 0 1 5 5:16 1

Los skupiny F
16.9.2010 19:00 Sparta - Palermo 3:2
16.9.2010 19:00 Lausanne - CSKA Moskva 0:3
30.9.2010 19:00 CSKA Moskva - Sparta 3:0
30.9.2010 21:05 Palermo - Lausanne 1:0
21.10.2010 21:05 Palermo - CSKA Moskva 0:3
21.10.2010 21:05 Sparta - Lausanne 3:3
4.11.2010 19:00 CSKA Moskva - Palermo 3:1
4.11.2010 19:00 Lausanne - Sparta 1:3
2.12.2010 21:05 Palermo - Sparta 2:2
2.12.2010 21:05 CSKA Moskva - Lausanne 5:1
15.12.2010 19:05 Sparta - CSKA Moskva 1:1
15.12.2010 19:05 Lausanne - Palermo 0:1

SKUPINA A - LOS A VÝSLEDKY
Juventus
Manchester City
Salcburk
Lech Poznaň
SKUPINA B - LOS A VÝSLEDKY
Atlético Madrid
Leverkusen
Rosenborg
Aris Soluň
SKUPINA C - LOS A VÝSLEDKY
Sporting Lisabon
Lille
Levski Sofia
Gent
SKUPINA D - LOS A VÝSLEDKY
Villarreal
Bruggy
Dinamo Záhřeb
PAOK Soluň
SKUPINA E - LOS A VÝSLEDKY
Alkmaar
Dynamo Kyjev
BATE Borisov

Šerif Tiraspol
SKUPINA F - LOS A VÝSLEDKY
CSKA Moskva
Palermo
Sparta
Lausanne Sport
SKUPINA G - LOS A VÝSLEDKY
Petrohrad
Anderlecht
AEK Atény
Hajduk Split
SKUPINA H - LOS A VÝSLEDKY
Stuttgart
Getafe
Odense
Young Boys Bern
SKUPINA I - LOS A VÝSLEDKY
Eindhoven
Sampdoria Janov
Metalist Charkov
Debrecín
SKUPINA J - LOS A VÝSLEDKY
Sevilla
Paříž SG
Borussia Dortmund
Karpaty Lvov
SKUPINA K - LOS A VÝSLEDKY
Liverpool
Steaua Bukurešť
Neapol
Utrecht
SKUPINA L - LOS A VÝSLEDKY
Porto
Besiktas

CSKA Sofia
Rapid Vídeň

Poznámka: Tučně označené týmy postupují do 3. kola.

4. PŘEDKOLO - 19. srpna a 26. srpna

CSKA Moskva Anorthosis Famagusta 4:0 2:1
Leverkusen Simferopol (Ukr.) 3:0 3:1
Paris Saint-Germain Maccabi Tel-Aviv 2:0 3:4
Hajduk Split Unirea Urziceni 4:1 1:1
Feyenoord Gent 1:0 0:2
Genk FC Porto 0:3 2:4
Galatasaray Karpaty Lvov 2:2 1:1
Palermo Maribor 3:0 2:3
Aris Soluň Austria Vídeň 1:0 1:1
Debrecín Litex Loveč 2:0 2:1
Sporting Lisabon Bröndby Kodaň 0:2 3:0
Vaslui Lille 0:0 0:2
Bruggy Dinamo Minsk 2:1 3:2
Omonia Nikósie Metalist Charkov 0:1 2:2
Neapol Elfsborg 1:0 2:0
Liverpool Trabzonspor 1:0 2:1
Steaua Bukurešť Grasshopper Curych 1:0 0:1, 4:3P
Celtic Glasgow Utrecht 2:0 0:4
AIK Stockholm Levski Sofie 0:0 1:2
Borussia Dortmund Karabach (Ázer.) 4:0 1:0
Sturm Štýrský Hradec Juventus Turín 1:2 0:1
Alkmaar Aktobe (Kaz.) 2:0 1:2
Dněpropetrovsk Lech Poznaň 0:1 0:0
Getafe APOEL Nikósie 1:0 1:1
Dundee United AEK Atény 0:1 1:1
Slovan Bratislava Stuttgart 0:1 2:2
Novosibirsk PSV Eindhoven 1:0 0:5
Besiktas HJK Helsinky 2:0 4:0
Rapid Vídeň Aston Villa 1:1 3:2
CSKA Sofie The New Saints (Wales) 3:0 2:2
BATE Borisov Marítimo 3:0 2:1
Villarreal Dněpr Mogilev 5:0 2:1
Temešvár Manchester City 0:1 0:2
Fenerbahce PAOK Soluň 1:0 1:1
Lausanne Lokomotiv Moskva 1:1 1:1, 4:3P
Odense Motherwell 2:1 1:0
Györ Dinamo Záhřeb 0:2 1:2

3. PŘEDKOLO - 29. července a 5. srpna

Odense Zrinjski Mostar 5:3 0:0
Mogilev Ostrava 1:0 2:1
Liverpool Rabotnički Skopje 2:0 2:0
Maritimo Bangor City 8:2 2:1
Stara Zagora Rapid Vídeň 1:1 0:3
Temešvár Myllykosken 2:1 3:3
CSKA Sofia Cliftonville 3:0 2:1
Karpaty Lvov Zestafoni 1:0 1:0
Shamrock Rovers Juventus Turín 0:2 0:1
Elfsborg Teteks 5:0 2:1
Nordsjaelland Sporting Lisabon 0:1 1:2
Maribor Hibernian FC 3:0 3:2
Crvena Zvezda Slovan Bratislava 1:2 1:1
International Turku Genk 1:5 2:3
Ruch Chorzów Austria Vídeň 1:3 0:3
Plzeň Besiktas 1:1 0:3
Olympiakos Pireus Maccabi Tel-Aviv 2:1 0:1
Wisla Krakov Karabach 0:1 2:3
Sturm Štýrský Hradec Dinamo Tbilisi 2:0 1:1
Famagusta (Kypr) Cercle Brugge 0:1 3:1
Podgorica Bröndby Kodaň 1:2 0:1
Molde Stuttgart 2:3 2:2
Maccabi Haifa Dinamo Minsk 1:0 1:3
Utrecht Luzern 1:0 3:1
Novosibirsk Apollon Limassol 1:0 1:2
Randers Lausanne 2:3 1:1
Dinamo Bukurešť Hajduk Split 3:1 0:3
Alkmaar Göteborg 2:0 0:1
Spartak Zlatibor Voda Dněpropetrovsk 2:1 0:2
Györ Montpellier 0:1 1:0, 4:3 pen.
Aalesunds Motherwell 1:1 0:3
Kalmar Levski Sofia 1:1 2:5
Galatasaray OFK Bělehrad 2:2 5:1
Jagiellonia Aris Soluň 1:2 2:2
APOEL Nikósie Jablonec 1:0 3:1


2. PŘEDKOLO - 15. července  a 22. července

WIT Tbilisi Baník Ostrava 0:6 0:0
Ventspils (Lot.) Teteks (Mak.) 0:0 1:3
Bröndby Kodaň  FC Vadúz (Licht.) 3:0 0:0
Honka Espoo (Fin.) Bangor City (Wal.) 1:1 1:2
FK Baku Podgorica (Č. Hora) 0:3 2:1
Motherwell (Skot.) Breidablik (Isl.) 1:0 1:0

Cercle Bruggy

Turku

0:1 2:1
Famagusta Šibenik 0:2 3:0pp
Lausanne Borac Banja Luka (Bosna) 1:0 1:1
Šiauliai (Lit.) Wisla Krakov 0:2 0:5
Kalmar FF Dacia 0:0 2:0
Utrecht KF Tirana 4:0 1:1
ND Gorica (Slov.) Randers 0:3 1:1
Maritimo (Port.) Sporting Fingal (Ir.) 3:2 3:2
Suduva (Lit.) Rapid Vídeň 0:2 2:4
OFK Bělehrad Torpedo Žodino 2:2 1:0
Olimpia Balti Dinamo Bukurešť 0:2 1:5
Myllykosken Sant Juliá (And.) 3:0 5:0
Videoton (Maď.) Maribor 1:1 0:2
Stabaek (Nor.) Dněpr Mogilev 2:2 1:1
Shamrock Rovers (Ir.) Bnei Jehuda 1:1 1:0
Elfsborg Iskra-Stali (Mold.) 2:1 1:0
KR Reykjavík Karpaty Lvov (Ukr.) 0:3 2:3
Maccabi Tel Aviv Budva 2:0 1:2
Austria Vídeň Široki Brijeg 2:2 1:0
Tauras Apoel Nikósie 0:3 1:3
Molde (Nor.) Jelgava (Lot.) 1:0 1:2
Zestafoni Banská Bystrica 3:0 0:1
Levski Sofia Dundalk 6:0 2:0
Rabotnički FC Mika (Arm.) 1:0 0:0
FK Atyrau (Kaz.) Györ 0:3 0:2
Besiktas Vikingur (Faer. o.) 3:0 4:0
FC Differdange 03 (Luc.) Sp. Zlatibor Voda (Srb.) 3:3 0:2
Dinamo Minsk Sillamäe Kalev (Est.) 5:1 5:0
Valletta FC (Malta) Ruch Chorzów 1:1 0:0
NK Zrinjski Tre Penne (San Marino) 4:1 9:2
Gefle Dinamo Tbilisi 1:2 1:2
KS Besa (Alb.) Olympiakos Pireus 0:5 1:6
Cliftonville (Sev. Ir.) Cibalia Vinkovci 1:0 0:0
Portadown (Sev. Ir.) Karabach (Ázerb.) 1:2 1:1

 

1. PŘEDKOLO - 1. července a 8. července

UE Santa Coloma (Andorra) Mogren Budva (Č. Hora) 0:3 0:2
Olympia Ljublaň Široki Brijeg (Bosna) 0:2 0:3
Anorthosis Famagusta Banants (Arménie) 3:0 1:0
Balti (Moldavsko) Lankaran (Ázerbájdžán) 0:0 1:1
Šibenik (Chorv.) Sliema (Malta) 0:0 3:0
Tobol Kostanaj (Kazach.) Zrinjski Mostar (Bosna) 1:2 1:2
FC Ulysses (Arménie) Bnei Yehuda (Izrael) 0:0 0:1
Rabotničky Skopje (Mak.) Lusitans (Andorra) 5:0 6:0
Tirana ZTE Zalaegerszeg (Maď.) 0:0 1:0
Zestafoni (Gruzie) Faetano (S. Marino)  5:0 0:0
NSÍ (Faer. ostrovy) IF Gefle (Švédsko) 0:2 1:2
Zhodino (Běl.) Fylkir (Island) 3:0 3:1
Randers (Dánsko) Dudelange (Lucembursko) 6:1 1:2
Portadown (S. Irsko) Skonto Riga 1:1 0:1
TPS Turku Port Talbot (Wales) 3:1 4:0
KR Reykjavík (Island) Glentoran Belfast 3:0 2:2
Grevenmacher (Luc.) Dundalk (Irsko) 3:3 1:2
Kalmar (Švédsko) EB (Faer. ostrovy) 1:0 3:0
Llaneli (Wales) Tauras (Litva) 2:2 2:3
Trans (Estonsko) MyPa (Finsko) 0:2 0:5
Zeta Golubovci (Č. Hora) Dacia Kišiněv (Mold.) 1:1 0:0
Laci (Albánie) Dněpr Mogilev 1:1 1:7
Karagandy (Kazach.) Ruch Chorzow 1:2 0:1
Dinamo Tbilisi Flora Tallin 2:1 0:0
Nitra Györ 2:2 1:3
Karabach (Ázerbájdžán) Metalurg Skopje 4:1 1:1

Historie Evropské ligy (Poháru UEFA)

ročník 2009/2010: Atlético Madrid - Fulham 2:1 po prodloužení

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost


Najdete na iDNES.cz



mobilní verze