Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Evropská liga 2013/2014

Vyřazovací část

FINÁLE
14. května v Turíně
Sevilla Benfica Lisabon 0:0, na penalty 4:2
SEMIFINÁLE
24. dubna, odvety 1. května
Sevilla Valencie 2:0 1:3
Benfica Lisabon Juventus Turín 2:1 0:0
ČTVRTFINÁLE
3. a 10. dubna
Alkmaar Benfica Lisabon 0:1 0:2
Olympique Lyon Juventus Turín 0:1 1:2
Basilej Valencie 3:0 0:5P
Porto Sevilla 1:0 1:4
OSMIFINÁLE
13. a 20. března
Lyon Plzeň 4:1 1:2
Alkmaar Machačkala 1:0 0:0
Ludogorec Valencie 0:3 0:1
Porto Neapol 1:0 2:2
FC Sevilla Betis Sevilla 0:2 2:0, 4:3 na pen.
Tottenham Benfica Lisabon 1:3 2:2
Basilej Salcburk 0:0 2:1
Juventus Fiorentina 1:1 1:0
1.KOLO
20. a 27. února
Plzeň Šachtar Doněck 1:1 2:1
Liberec Alkmaar 0:1 1:1
Dněpropetrovsk Tottenham 1:0 1:3
Betis Sevilla Kazaň 1:1 2:0
Swansea Neapol 0:0 1:3
Juventus Trabzonspor 2:0 2:0
Maribor FC Sevilla 2:2 1:2
Černomorec Oděsa Lyon 0:0 0:1
Lazio Řím Ludogorec 0:1 3:3
Esbjörg Fiorentina 1:3 1:1
Ajax Amsterdam Salcburk 0:3 1:3
Maccabi Tel Aviv Basilej 0:0 0:3
Porto Frankfurt 2:2 3:3
Machačkala Genk 0:0 2:0
Dynamo Kyjev Valencie 0:2 0:0
PAOK Soluň Benfica Lisabon 0:1 0:3

Základní skupiny

SKUPINA H
Mužstvo Z V R P S B
1. Sevilla 6 3 3 0 9:4 12
2. Liberec 6 2 3 1 9:8 9
3. Freiburg 6 1 3 2 5:8 6
4. Estoril 6 0 3 3 5:8 3

SKUPINA A
Mužstvo Z V R P S B
1. Valencie 6 4 1 1 12:7 13
2. Swansea 6 2 2 2 6:4 8
3. Kuban Krasnodar 6 1 3 2 7:7 6
4. St Gallen 6 2 0 4 6:13 6

SKUPINA B
Mužstvo Z V R P S B
1. Ludogorets Razgrad 6 5 1 0 11:2 16
2. Černomorec Oděsa 6 3 1 2 6:6 10
3. Eindhoven 6 2 1 3 4:5 7
4. Dinamo Záhřeb 6 0 1 5 3:11 1

SKUPINA C
Mužstvo Z V R P S B
1. Salcburk 6 6 0 0 15:3 18
2. Esbjerg 6 4 0 2 8:8 12
3. IF Elfsborg 6 1 1 4 5:10 4
4. Standard Lutych 6 0 1 5 6:13 1

SKUPINA D
Mužstvo Z V R P S B
1. Rubin Kazaň 6 4 2 0 14:4 14
2. Maribor 6 2 1 3 9:12 7
3. Waregem 6 2 1 3 4:10 7
4. Wigan 6 1 2 3 6:7 5

SKUPINA E
Mužstvo Z V R P S B
1. Fiorentina 6 5 1 0 12:3 16
2. Dněpropetrovsk 6 4 0 2 11:5 12
3. Pacos Ferreira 6 0 3 3 1:8 3
4. Pandurii Targu Jiu 6 0 2 4 3:11 2

SKUPINA F
Mužstvo Z V R P S B
1. Frankfurt 6 5 0 1 13:4 15
2. Maccabi Tel Aviv 6 3 2 1 7:5 11
3. Apoel Nikósie 6 1 2 3 3:8 5
4. Bordeaux 6 1 0 5 4:10 3

SKUPINA G
Mužstvo Z V R P S B
1. Genk 6 4 2 0 10:5 14
2. Dynamo Kyjev 6 3 1 2 11:7 10
3. Rapid Vídeň 6 1 3 2 8:10 6
4. Thun 6 1 0 5 3:10 3

SKUPINA I
Mužstvo Z V R P S B
1. Olympique Lyon 6 3 3 0 6:3 12
2. Betis Sevilla 6 2 3 1 3:2 9
3. Guimaraes 6 1 2 3 6:5 5
4. NK Rijeka 6 0 4 2 2:7 4

SKUPINA J
Mužstvo Z V R P S B
1. Trabzonspor 6 4 2 0 13:6 14
2. Lazio Řím 6 3 3 0 8:4 12
3. Apollon Limassol 6 1 1 4 5:10 4
4. Legia Varšava 6 1 0 5 2:8 3

SKUPINA K
Mužstvo Z V R P S B
1. Tottenham 6 6 0 0 15:2 18
2. Anži Machačkala 6 2 2 2 4:7 8
3. Šeriff Tiraspol 6 1 3 2 5:6 6
4. Tromsö 6 0 1 5 1:10 1

SKUPINA L
Mužstvo Z V R P S B
1. AZ Alkmaar 6 3 3 0 8:4 12
2. PAOK Soluň 6 3 3 0 10:6 12
3. Maccabi Haifa 6 1 2 3 6:9 5
4. Karaganda 6 0 2 4 5:10 2

Předkola

4. PŘEDKOLO
22. a 29. srpna
Jablonec Betis Sevilla 1:2 0:6
Udinese Liberec 1:3 1:1
Krasnodar Feyenoord 1:0 2:1
Apollon Limassol Nice 2:0 0:1
Elfsborg Nordsjaelland 1:1 1:0
Molde Rubin Kazaň 0:2 0:3
Rapid Vídeň Dila Gori 1:0 3:0
Swansea Petrolul Ploješť 5:1 1:2
Salcburk Žalgiris 5:0 2:0
Černomorec Oděsa Skenderbeu 1:0 0:1, penalty 7:6 
FK Kukësi Trabzonspor 0:2 1:3
Tromsö Besiktas Istanbul 2:1 0:2
Asteras Tripolis Alkmaar 1:3 2:0
Karabach Eintracht Frankfurt 0:2 1:2
Maccabi Tel Aviv PAOK Soluň zrušeno zrušeno
Esbjerg Saint-Étienne 4:3 1:0
Pandurii Targu Jiu Braga 0:1 2:0 po prodloužení
FH Hafnarfjördur Genk 0:2 2:5
FC Minsk Standard Lutych 0:2 1:3
St. Gallen Spartak Moskva 1:1 4:2
Grasshopers Fiorentina 1:2 1:0
FC Sevilla Slask Vratislav 4:1 5:0
HNK Rijeka Stuttgart 2:1 2:2
Vojvodina Šeriff Tiraspol 1:1 1:2
Maccabi Haifa FC Astra Ploješť 2:0 1:1
Dinamo Tbilisi Tottenham 0:5 0:3
Estoril FC Pasching 2:0 2:1
Nomme Kalju Dněpropetrovsk 1:3 0:2
Partizan Bělehrad FC Thun 1:0 0:3
Waregem APOEL Nikósie 1:1 2:1
FC Aktobe Dynamo Kyjev 2:3 1:5
3. PŘEDKOLO
1. a 8. srpna
Jablonec Strömsgodset IF (Nor.) 2:1 3:1
Liberec FC Curych 2:1 2:1
Häcken Thun 1:2 0:1
Černomorec Oděsa CZ Bělehrad 3:1 0:0
Swansea Malmö 4:0 0:0
Sevilla Mladost Podgorica 3:0 6:1
St. Etienne Milsami Orhei 3:0 3:0
Široki Brijeg Udinese 1:3 0:4
Petrolul Ploješť Vitesse 1:1 2:1
Hajduk Split FC Dila Gori 0:1 0:1
FK Ventspils Maccabi Haifa 0:0 0:3
FK Kukësi  Metalurg Doněck 2:0 0:1
Karabach Gefle 1:0 2:0
Dinamo Minsk Trabzonspor 0:1 0:0
FC Aktobe Breidablik 1:0 0:1, na penalty 2:1
Pandurii Targu Jiu Hapoel Tel Aviv 1:1 2:1
HNK Rijeka MŠK Žilina 2:1 1:1
Slask Vratislav Club Bruggy 1:0 3:3
Randers FC Rubin Kazaň 1:2 0:2
Tromsö FC Differdange 1:0 0:1, na penalty 4:3
Asteras Tripolis Rapid Vídeň 1:1 3:1
Trenčín Astra Ploješť 1:3 2:2
Žalgiris Lech Poznaň 1:0 1:2
Motherwell Kubaň Krasnodar  0:2 0:1
Botev Plovdiv Stuttgart 1:1 0:0
 Estoril Praia Hapoel Ramat Gan 0:0 1:0
Vojvodina Novi Sad Bursaspor 2:2 3:0
Xanthi Standard Lutych 1:2 1:2
FC Minsk St. Johnstone 0:1 1:0, na penalty 3:2
2. PŘEDKOLO
18. července a 25. července
Sparta BK Häcken (Švédsko) 2:2 0:1
Skonto Riga Liberec 2:1 0:1
FK Sarajevo FK Kukësi 2:3 0:0
FC Thun (Švýcarsko) Čichura 2:0 3:1
FC Xanthi (Řecko) Linfield 0:1 2:1 pp
IL Hodd (Norsko) FC Aktobe 1:0 0:2
FC Dila Gori (Gruzie) Aalborg BK (Dánsko) 3:0 0:0
Maccabi Haifa (Izrael) Chazar Lenkoran 2:0 8:0
Hajduk Split (Chorvatsko) FK Turnovo (Maked.) 2:1 1:1
FK Ventspils Jeunesse Esch 1:0 4:1
Astra Ploješť AC Omonia (Kypr) 1:1 2:1
Pandurii Targu Jiu (Rumunsko) FC Levadia Tallinn 0:0 4:0
Slask Vratislav (Polsko) Rudar Pljevlja 4:0 2:2
Malmö FF Hibernian (Skotsko) 2:0 7:0
FC Jagodina (Srbsko) Rubin Kazaň (Rusko) 2:3 0:1
Strömsgodset IF (Norsko) VSC Debrecín (Maďarsko) 2:2 3:0
Petrolul Ploješť (Rumunsko) Vikingur Gota 3:0 4:0
HNK Rijeka (Chorvatsko) Prestatyn Town 5:0 3:0
Žalgiris FC Pjunik Jerevan 2:0 1:1
Beroe Stara Zagora (Bulharsko) Hapoel Tel Aviv (Izrael) 1:4 2:2
Honka Espoo (Finsko) Lech Poznaň (Polsko) 1:3 1:2
CZ Bělehrad (Srbsko) ÍBV Vestmannaeyjar (Island) 2:0 0:0
Šachtar Soligorsk (Bělorusko) Milsami Orhei (Moldávie) 1:1 1:1 2:4 pen.
FK Vojvodina Honvéd Budapešť 2:0 3:1
Olimpija Lublaň (Slovinsko) MŠK Žilina 3:1 0:2
Inter Baku Tromsö 0:2 1:0
Černomorec Oděsa (Ukrajina) Dacia Kišiněv 2:0 1:2
IFK Göteborg (Švédsko) FK AS Trenčín (Slovensko) 0:0 1:2
Dinamo Minsk Lokomotiva Záhřeb (Chorvatsko) 1:2 3:2
Reykjavík Standard Lutych (Belgie) 1:3 1:3
Zrinjski Mostar Botev Plovdiv (Bul.) 1:1 0:2
Karabach Piast Gliwice (Polsko) 2:1 2:2 pp
Anorthosis Famagusta (Kypr) Gefle 3:0 0:4
Rosenborg BK Saint Johnstone (Skotsko) 0:1 1:1
Trabzonspor (Turecko) Derry City (Irsko) 4:2 3:0
Valletta FC FC Minsk (Bělorusko) 1:1 0:2
Senica (Slovensko) Mladost Podgorica 2:2 0:1
Štýrský Hradec (Rakousko) Breidablik 0:0 0:1
Irtyš Pavlodar Široki Brijeg (Bosna a Hercegovina) 3:2 0:2
FC Differdange (Lucembursko) FC Utrecht (Nizozemsko) 2:1 3:3
1. PŘEDKOLO
4. a 11. července
Vikingur Gota (Faerské Ostrovy) Inter Turku (Finsko) 1:1 1:0
Žalgiris Vilnius (Litva) Saint Patrick's Athletic (Irsko) 2:2 2:1
Broughton FC (Wales) FK Ventspils (Lotyšsko) 1:1 0:0
Trans Narva (Estonsko) Gefle (Švédsko) 0:3 1:5
KR Reykjavík (Island) Glentoran FC (Severní Irsko) 0:0 3:0
Čichura (Gruzie) FC Vaduz (Lichtenštejnsko) 0:0 1:1
Milsami Orhei (Moldávie) F91 Dudelange (Lucembursko) 1:0 0:0
Metalurg Skopje (Makedonie) Karabach (Ázerbájdžán) 0:1 0:1
Mladost Podgorica (Černá Hora) Videoton FC (Maďarsko) 1:2 1:0
Flora Tallinn (Estonsko) FK Kukësi (Albánie) 1:1 0:0
Teteks (Makedonie) FC Pjunik Jerevan (Arménie) 1:1 0:1
KS Teuta (Albánie) Dacia Kišiněv (Moldávie) 3:1 0:2
Libertas (San Marino) FK Sarajevo (Bosna a Hercegovina) 0:1 1:2
Sliema Wanderers (Malta) Chazar Lenkoran (Ázerbájdžán) 1:1 0:1
Levski Sofia (Bulharsko) Irtyš Pavlodar (Kazachstán) 0:0 0:2
Hibernians FC (Malta) FK Vojvodina (Srbsko) 1:4 2:3
FC Astana (Kazachstán) Botev Plovdiv (Bul.) 0:1 0:5
UE Santa Coloma (Andorra) Zrinjski Mostar (Bosna a Hercegovina) 1:3 0:1
Domžale (Slovinsko) Astra Ploješť (Rumunsko) 0:1 0:2
Rudar Pljevlja (Černá Hora) FC Mika (Arménie) 1:0 1:1
FC Santa Coloma (Andorra) Breidablik (Island) 0:4 0:0
Drogheda United (Irsko) Malmö FF (Švédsko) 0:0 0:2
IFK Mariehamn (Finsko) Inter Baku (Ázerbájdžán) 1:1 0:2
ÍF Fuglafjordur (Faerské Ostrovy) Linfield (Severní Irsko) 0:2 0:3
Prestatyn Town (Wales) Metalurg Ljepaja (Lotyšsko) 1:2 2:1, na penalty 4:3
NK Celje (Slovinsko) Tromsö (Norsko) 2:1 0:2
FC Tiraspol (Moldávie) Skonto Riga (Lotyšsko) 0:1 1:0, na penalty 2:4
Crusaders FC (Severní Irsko) Rosenborg BK (Norsko) 1:2 2:7
ÍBV Vestmannaeyjar (Island) HB Tórshavn (Faerské Ostrovy) 1:1 1:0
Jeunesse Esch (Lucembursko) TPS Turku (Finsko) 2:0 1:2
Bala Town (Wales) FC Levadia Tallinn (Estonsko) 0:1 1:3
FK Kruoja (Litva) Dinamo Minsk (Bělorusko) 0:3 0:5
La Fiorita (San Marino) Valletta FC (Malta) 0:3 0:1
KF Laci (Albánie) FC Differdange (Lucembursko) 0:1 1:2
Gandzasar Kapan (Arménie) FC Aktobe (Kazachstán) 1:2 1:2
Čelik Nikšič (Černá Hora) Honvéd Budapešť (Maďarsko) 1:4 0:9
Torpedo Kutaisi (Gruzie) MŠK Žilina (Slovensko) 0:3 3:3
FK Turnovo (Makedonie) FK Suduva (Litva) 2:2 2:2, na penalty 5:4

Historie Evropské ligy (Poháru UEFA)

Přehled finálových zápasů
klikněte na letopočet pro výsledky ročníku a na výsledek pro zprávu z finálového zápasu

ročník 2012/2013: Chelsea - Benfica Lisabon 2:1
ročník 2011/2012: Atlético Madrid - Athletic Bilbao 3:0
ročník 2010/2011: Porto - Braga 1:0
ročník 2009/2010: Atlético Madrid - Fulham 2:1 po prodloužení

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost


Najdete na iDNES.cz



mobilní verze