Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Evropská liga 2018/2019

Základní skupiny

Při kliknutí na název skupiny se zobrazí los a pořadí zápasů

SKUPINA C
Mužstvo Z V R P S B
1. Slavia 1 1 0 0 1:0 3
2. FC Kodaň 1 0 1 0 1:1 1
3. Zenit Petrohrad 1 0 1 0 1:1 1
4. Bordeaux 1 0 0 1 0:1 0
SKUPINA K
Mužstvo Z V R P S B
1. Stade Rennes 1 1 0 0 2:1 3
2. Dynamo Kyjev 1 0 1 0 2:2 1
3. FC Astana 1 0 1 0 2:2 1
4. Jablonec 1 0 0 1 1:2 0
SKUPINA A
Mužstvo Z V R P S B
1. Leverkusen 1 1 0 0 3:2 3
2. FC Curych 1 1 0 0 1:0 3
3. Ludogorec 1 0 0 1 2:3 0
4. AEK Larnaka 1 0 0 1 0:1 0
SKUPINA B
Mužstvo Z V R P S B
1. Salcburk 1 1 0 0 3:2 3
2. Celtic 1 1 0 0 1:0 3
3. RB Lipsko 1 0 0 1 2:3 0
4. Rosenborg Trondheim 1 0 0 1 0:1 0
SKUPINA D
Mužstvo Z V R P S B
1. Dinamo Záhřeb 1 1 0 0 4:1 3
2. Trnava 1 1 0 0 1:0 3
3. Anderlecht 1 0 0 1 0:1 0
4. Fenerbahce 1 0 0 1 1:4 0
SKUPINA E
Mužstvo Z V R P S B
1. Arsenal 1 1 0 0 4:2 3
2. Sporting Lisabon 1 1 0 0 2:0 3
3. Vorskla Poltava 1 0 0 1 2:4 0
4. Karabach 1 0 0 1 0:2 0
SKUPINA F
Mužstvo Z V R P S B
1. AC Milán 1 1 0 0 1:0 3
2. Betis Sevilla 1 0 1 0 0:0 1
3. Olympiakos Pireus 1 0 1 0 0:0 1
4. Dudelange 1 0 0 1 0:1 0
SKUPINA G
Mužstvo Z V R P S B
1. Rapid Vídeň 1 1 0 0 2:0 3
2. Glasgow Rangers 1 0 1 0 2:2 1
3. Villarreal 1 0 1 0 2:2 1
4. Spartak Moskva 1 0 0 1 0:2 0
SKUPINA H
Mužstvo Z V R P S B
1. Frankfurt 1 1 0 0 2:1 3
2. Lazio Řím 1 1 0 0 2:1 3
3. Apollon Limassol 1 0 0 1 1:2 0
4. Marseille 1 0 0 1 1:2 0
SKUPINA I
Mužstvo Z V R P S B
1. Besiktas Istanbul 1 1 0 0 3:1 3
2. Genk 1 1 0 0 2:0 3
3. Sarpsborg 1 0 0 1 1:3 0
4. Malmö 1 0 0 1 0:2 0
SKUPINA J
Mužstvo Z V R P S B
1. Sevilla 1 1 0 0 5:1 3
2. FK Krasnodar 1 1 0 0 1:0 3
3. Akhisarspor 1 0 0 1 0:1 0
4. Standard Lutych 1 0 0 1 1:5 0
SKUPINA L
Mužstvo Z V R P S B
1. BATE Borisov 1 1 0 0 2:0 3
2. Chelsea 1 1 0 0 1:0 3
3. PAOK Soluň 1 0 0 1 0:1 0
4. Vidi Székesfehérvár 1 0 0 1 0:2 0

Kvalifikace

4. PŘEDKOLO
první zápasy 23. srpna, odvety 30. srpna
NeMistrovská část
Sigma Olomouc Sevilla 0:1 0:3
Sarpsborg M. Tel Aviv 3:1 1:2
Gent Bordeaux 0:0 0:2
Partizan Bělehrad Besiktas Istanbul 1:1 0:3
Rapid Vídeň FCSB (Steaua) 3:1 1:2
Basilej Apollon 3:2 0:1
Glasgow Rangers Ufa 1:0 1:1
Atalanta Bergamo FC Kodaň 0:0 0:0, 3:4 pen.
Zenit Petrohrad Molde 3:1 1:2
Trenčín AEK Larnaka 1:1 0:3
Genk Bröndby Kodaň 5:2 4:2
Olympiacos Pireus Burnley 3:1 1:1
Zorja Luhaňsk Lipsko 0:0 2:3
Mistrovská část
Olympija Lublaň Spartak Trnava 0:2 1:1
APOEL Nikósie Astana 1:0 0:2 v prodl.
Rosenborg Trondheim Škendija Tetovo 3:1 2:0
F91 Dudelange Kluž 2:0 3:2
Süduva Marijampole Celtic Glasgow 1:1 0:3
Šeriff Tiraspol Karabach 1:0 0:3
Malmö Midtjylland 2:2 2:0
Torpedo Kutaisi Ludogorec 0:1 0:4
3. PŘEDKOLO
první zápasy 9. srpna, odvety 16. srpna
NeMistrovská část
Spartak Subotica Bröndby Kodaň 0:2 1:2
Sigma Olomouc Kajrat Almaty 2:0 2:1
Pjunik Jerevan Maccabi Tel Aviv 0:0 1:2
Dinamo Minsk Zenit Petrohrad 4:0 1:8 v prodl.
Sturm Štýrský Hradec AEK Larnaka 0:2 0:5
Sarpsborg (Nor.) HNK Rijeka 1:1 1:0
Istanbul Basaksehir Burnley 0:0 0:1 v prodl.
Luhansk Braga 1:1 2:2
Hapoel Haifa Atalanta Bergamo 1:4 0:2
Genk Lech Poznaň 2:0 2:1
Vitesse Arnhem Basilej 0:1 0:1
Nordsjaelland Partizan Bělehrad 1:2 2:3
Hibernian Molde 0:0 0:3
Hajduk Split FCSB (Rum.) 0:0 1:2
FC Sevilla Žalgiris Vilnius 1:0 5:0
Slovan Bratislava Rapid Vídeň 2:1 0:4
Mariupol Bordeaux 1:3 1:2
CSKA Sofia FC Kodaň 1:2 1:2
Olympiakos Pireus Lucern 4:0 3:1
Glasgow Rangers Maribor 3:1 0:0
Trenčín Feyenoord Rotterdam 4:0 1:1
Jagiellonia Bialystok Gent 0:1 1:3
Ufa Progrés Niederkorn (Luc.) 2:1 2:2
Besiktas Istanbul LASK Linec 1:0 1:2
Apollon Limassol Dinamo Brest 4:0 0:1
Lipsko Craiova 3:1 1:1
Mistrovská část
Ludogorec Razgrad (Bulh.) Zrinjski Mostar (Bosna) 1:0 1:1
Legia Varšava F91 Dudelange (Luc.) 1:2 2:2
Alaškert (Arm.) Kluž 0:2 0:5
Olimpija Lublaň HJK Helsinky 3:0 4:1
Šeriff Tiraspol (Mold.) Valur Reykjavík 1:0 1:2
Cork City (Ir.) Rosenborg Trondheim 0:2 0:3
Spartaks Jürmala (Lot.) Süduva Marijampole (Lit.) 0:1 0:0
The New Saints (Wal.) Midtjylland 0:2 1:3
Hapoel Beer Ševa (Izr.) APOEL Nikósie 2:2 1:3
Torpedo Kutaisi (Gruz.) Kukesi 5:2 0:2
2. PŘEDKOLO
26. července, odvety 2. srpna
Spartak Subotica Sparta Praha 2:0 1:2
Molde Laci 3:0 2:0
Atalanta Bergamo FK Sarajevo 2:2 8:0
Žalgiris Vilnius Vaduz 1:0 1:1
Kajrat Almaty AZ Alkmaar 2:0 1:2
Aberdeen Burnley 1:1 1:3 prodl.
Partizan Bělehrad Trakai 1:0 1:1
Balzan Slovan Bratislava 2:1 1:3
Nordsjaelland AIK Stockholm 1:0 1:0
Rudar Velenje FCSB (Rum.) 0:2 0:4
Hapoel Haifa Hafnarfjördur 1:1 1:0
Dundalk AEK Larnaka 0:0 0:4
Górnik Zabrze Trenčín 0:1 1:4
Maccabi Tel Aviv Radnički Niš 2:0 2:2
CSKA Sofia Admira Wacker Mödling 3:0 3:1
Lipsko Häcken 4:0 1:1
Stjarnan FC Kodaň 0:2 0:5
Ufa Domžale 0:0 1:1
Tobol Kostanaj Pjunik Jerevan 2:1 0:1
Jagiellonia Bialystok Rio Ave 1:0 4:4
LASK Linec Lilleström 4:0 2:1
Honvéd Budapešť Progrés Niederkorn 1:0 0:2
Osijek Glasgow Rangers 0:1 1:1
B36 Tórshavn Besiktas Istanbul 0:2 0:6
Dunajská Streda Dinamo Minsk 1:3 1:4
Ventspils Bordeaux 0:1 1:2
Soligorsk Lech Poznaň 1:1 1:3 prodl.
Željezničar Sarajevo Apollon Limassol 1:2 1:3
Hajduk Split Slavia Sofia 1:0 3:2
St. Gallen Sarpsborg 2:1 0:1
Čikchura Sačchere (Gruz.) Maribor 0:0 0:2
Hibernian Asteras Tripolis 3:2 1:1
FC Sevilla Újpest 4:0 3:1
Spartaks Jürmala SP La Fiorita 6:0 3:0
Viitorul Constanta Vitesse Arnhem 2:2 1:3
Torpedo Kutaisi (Gruz.) Víkingur Göta (Faer. ostr.) 3:0 4:0
F91 Dudelange (Luc.) KF Drita (Kos.) 2:1 1:1
APOEL Nikósie Flora Tallinn 5:0 0:2
Zrinjski Mostar Valletta 1:1 2:1
Djurgarden Mariupol (Ukr.) 1:1 1:2
The New Saints Lincoln FC (Gibr.) 2:1 1:1
Olimpija Lublaň Crusaders (Sev. Ir.) 5:1 1:1
Sutjeska Nikšič Alaškert (Arm.) 0:1 0:0
Santa Coloma (And.) Valur Reykjavík 1:0 0:3
Dinamo Brest Atromitos (Řec.) 4:3 1:1
Genk Fola Esch (Luc.) 5:0 4:1

1. PŘEDKOLO
12. července, odvety 19. července
Spartak Subotica Coleraine (Sev. Ir.), 1:1 2:0
Ilves Tampere Slavia Sofia 0:1 1:2
Klaksvík (Faer. ostr.) Žalgiris Vilnius 1:2 1:1
Fola Esch (Luc.) Priština (Kos.) 0:0 0:0, 5:4 pen.
Glenavon (Sev. Ir.) Molde 2:1 1:5
Dunajská Streda Dinamo Tbilisi 1:1 2:1
Stumbras (Lit.) Apollon Limassol 1:0 0:2
Široki Brijeg Domžale 2:2 1:1
Rangers Glasgow Škupi (Mak.) 2:0 0:0
Progrés Niederkorn (Luc.) Gabala (Ázerb.) 2:0 0:1
Racing Union (Luc.) Viitorul Constanta 0:2 0:0
Samtredia (Gruz.) Tobol Kostanaj 0:1 0:2
Partizani (Alb.) Maribor 0:1 2:0
Něftči Baku Újpest 3:1 0:4
Budučnost Podgorica Trenčín 0:2 1:1
Derry City (Ir.) Dinamo Minsk 0:2 2:1
B36 Tórshavn (Faer. ostr.) Titograd Podgorica 0:0 2:1
Zaria Balti (Mol) Górnik Zabrze 0:1 1:1
Pjunik Jerevan Vardar Skopje 1:0 2:0
Stjarnan (Isl.) Nömme Kalju (Est.) 3:0 0:1
Shamrock Rovers AIK Stockholm 0:1 1:1 prodl.
Connah's Quay (Wales) Soligorsk 1:3 0:2
Lahti Hafnarfjördur 0:3 0:0
Ventspils Luftëtari (Alb.) 5:0 3:3
Cliftonville (Sev. Ir.) Nordsjaelland 0:1 1:2
Bananc Jerevan FK Sarajevo 1:2 0:3
Engordany (And.) Kajrat Almaty 0:3 1:7
Petrocub Hincesti (Mold.) NK Osijek 1:1 1:2
Anorthosis Famagusta Laci (Alb.) 2:1 0:1
Ferencváros Budapešť Maccabi Tel Aviv 1:1 0:1
Balzan (Malta) Kešla Baku 4:1 1:2
Rabotnički Skopje Honvéd Budapešť 2:1 0:4
Rudar Pljevlja (Č. Hora) Partizan Bělehrad 0:3 0:3
CSKA Sofia Riga 1:0 0:1, 5:3 pen.
Milsami Orhei (Mold.) Slovan Bratislava 2:4 0:5
Radnički Niš Gzira United (Malta) 4:0 1:0
Lech Poznaň Gandzasar Kapan (Arm.) 2:0 1:2
Čikchura Sačchere (Gruz.) Beitar Jeruzalém 0:0 2:1
Vaduz Levski Sofia 1:0 2:3
Željezničar Sarajevo Narva Trans (Est.) 2:0 3:1
Trakai (Lit.) Irtyš Pavlodar 0:0 1:0
Hibernian (Skot.) NSÍ Runavík (Faer. ostr.) 6:1 6:4
Rudar Velenje (Slovin.) Tre Fiori (San Mar.) 7:0 3:0
Levadia Tallinn Dundalk (Ir.) 0:1 1:2
ÍBV (Isl.) Sarpsborg (Nor.) 0:4 0:2
FC Kodaň KuPS Kuopio 1:0 1:1
Liepaja (Lot.) Häcken (Švéd.) 0:3 2:1

Historie Evropské ligy (Poháru UEFA)

ročník: 2017/2018: Atlético Madrid - Olympique Marseille 3:0

ročník 2016/2017: Manchester United - Ajax Amsterdam 2:0
ročník 2015/2016: Sevilla - Liverpool 3:1
ročník 2014/2015: Sevilla - Dněpropetrovsk 3:2
ročník 2013/2014: Sevilla - Benfica Lisabon 0:0, na penalty 4:2
ročník 2012/2013: Chelsea - Benfica Lisabon 2:1
ročník 2011/2012: Atlético Madrid - Athletic Bilbao 3:0
ročník 2010/2011: FC Porto - Sporting Braga 1:0
ročník 2009/2010 : Atlético Madrid - Fulham 2:1 po prodloužení
ročník 2008/2009: Šachtar Doněck - Werder Brémy 2:1 po prodloužení
ročník 2007/2008: Glasgow Rangers  - Zenit Petrohrad 0:2
ročník 2006/2007: Espaňol Barcelona - FC Sevilla 2:2, 1:3 penalty
ročník 2005/2006: Middlesbrough - Sevilla 0:4
ročník: 2004/2005: Sporting Lisabon - CSKA Moskva 1:3



Najdete na iDNES.cz