Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Evropská liga 2016/2017

Play-off

FINÁLE
24. KVĚTNA, Stockholm
Ajax Amsterdam Manchester United 0:2
SEMIFINÁLE
4. KVĚTNA, odvety 11. KVĚTNA
Ajax Amsterdam Lyon 4:1 1:3
Celta Vigo Manchester United 0:1 1:1
OSMIFINÁLE
13. dubna, odvety 20. dubna
Ajax Amsterdam Schalke 2:0 2:3 po prodl.
Anderlecht Manchester United 1:1 1:2 po prodl.
Lyon Besiktas 2:1 1:2 pen. 7:6
Celta Vigo Genk 3:2 1:1
OSMIFINÁLE
9. března, odvety 16. března
FC Kodaň Ajax Amsterdam 2:1 0:2
Rostov na Donu Manchester United 1:1 0:1
APOEL Nikósie Anderlecht 0:1 0:1
Gent Genk 2:5 1:1
Olympiakos Besiktas 1:1 1:4
Lyon AS Řím 4:2 1:2
Schalke Mönchengladbach 1:1 2:2
Celta Vigo Krasnodar 2:1 2:0
1. kOLO vyřazovací části
16. února, odvety 23. února
Rostov na Donu Sparta 4:0 1:1
Manchester United St. Etienne 3:0 1:0
Villarreal AS Řím 0:4 1:0
Athletic Bilbao APOEL Nikósie 3:2 0:2
Legia Varšava Ajax Amsterdam 0:0 0:1
Anderlecht Brusel Zenit Petrohrad 2:0 1:3
Astra Giurgiu Genk 2:2 0:1
Ludogorec Razgrad FC Kodaň 1:2 0:0
Celta Vigo  Šachtar Doněck 0:1 2:0 po prodl.
Olympiakos Osmanlispor 0:0 3:0
Gent Tottenham Hotspur 1:0 2:2
Krasnodar  Fenerbahce 1:0 1:1
Mönchengaldbach Fiorentina 0:1 4:2
Alkmaar Lyon 1:4 1:7
Hapoel Beer Ševa Besiktas 1:3 1:2
PAOK Soluň Schalke 0:3 1:1

Základní část

SKUPINA E
Mužstvo Z V R P S B
1. AS Řím 6 3 3 0 16:7 12
2. Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
3. Plzeň 6 1 3 2 7:10 6
4. Austria Vídeň 6 1 2 3 11:14 5
SKUPINA J
Mužstvo Z V R P S B
1. Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
2. PAOK Soluň 6 3 1 2 7:6 10
3. Karabach 6 2 1 3 7:12 7
4. Liberec 6 1 1 4 7:12 4
SKUPINA K
Mužstvo Z V R P S B
1. Sparta 6 4 0 2 8:6 12
2. Hapoel Beer Ševa 6 2 2 2 6:6 8
3. Southampton 6 2 2 2 6:4 8
4. Inter Milán 6 2 0 4 7:11 6
SKUPINA A
Mužstvo Z V R P S B
1. Fenerbahce 6 4 1 1 8:6 13
2. Manchester U. 6 4 0 2 12:4 12
3. Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
4. Zorja Luhansk 6 0 2 4 2:8 2
SKUPINA B
Mužstvo Z V R P S B
1. APOEL Nikósie 6 4 0 2 8:6 12
2. Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
3. Young Boys Bern 6 2 2 2 7:4 8
4. FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
SKUPINA C
Mužstvo Z V R P S B
1. St Etienne 6 3 3 0 8:5 12
2. Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
3. Mohuč 6 2 3 1 8:10 9
4. Gabala 6 0 0 6 5:14 0
SKUPINA D
Mužstvo Z V R P S B
1. Zenit Petrohrad 6 5 0 1 17:8 15
2. AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
3. Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
4. FC Dundalk 6 1 1 4 5:8 4
SKUPINA F
Mužstvo Z V R P S B
1. Genk 6 4 0 2 13:9 12
2. Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
3. Rapid Vídeň 6 1 3 2 7:8 6
4. Sassuolo Calcio 6 1 2 3 9:11 5
SKUPINA G
Mužstvo Z V R P S B
1. Ajax 6 4 2 0 11:6 14
2. Celta Vigo 6 2 3 1 10:7 9
3. Standard Lutych 6 1 4 1 8:6 7
4. Panathinaikos 6 0 1 5 3:13 1
SKUPINA H
Mužstvo Z V R P S B
1. Šachtar Doněck 6 6 0 0 21:5 18
2. Gent 6 2 2 2 9:13 8
3. Braga 6 1 3 2 9:11 6
4. Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
SKUPINA I
Mužstvo Z V R P S B
1. Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
2. FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
3. Salcburk 6 2 1 3 6:6 7
4. Nice 6 2 0 4 5:11 6
SKUPINA L
Mužstvo Z V R P S B
1. Osmanlispor 6 3 1 2 10:7 10
2. Villarreal 6 2 3 1 9:8 9
3. FC Curych 6 1 3 2 5:7 6
4. Steaua 6 1 3 2 5:7 6

Kvalifikace

4. PŘEDKOLO
18. srpna a 25. srpna
AEK Larnaka Liberec 0:1 0:3
Sönderjyske Sparta 0:0 2:3
Slavia Anderlecht Brusel 0:3 0:3
Arouca  Olympiakos Pireus 0:1 1:2PP
Dinamo Tbilisi PAOK Soluň 0:3 0:2
Astana BATE Borisov 2:0 2:2
Trenčín Rapid Vídeň 0:4 2:0
Midtjylland Osmanlispor 0:1 0:2
Austria Vídeň Rosenborg Trondheim 2:1 2:1
Beitar Jeruzalém  St. Etienne 1:2 0:0
Lokomotiva Záhřeb Genk 2:2 0:2
Vojvodina Novi Sad AZ Alkmaar 0:3 0:0
Gent Škendija Tetovo 2:1 4:0
 Istanbul Basaksehir Šachtar Doněck 1:2 0:2
Astra Giurgiu West Ham 1:1 1:0
Gäbälä Maribor  3:1 0:1
Fenerbahce Istanbul  Grasshoppers Curych 3:0 2:0
Sassuolo  Crvena zvezda Bělehrad 3:0 1:1
Göteborg Karabach 1:0 0:3
Panathinaikos Atény Bröndby Kodaň 3:0 1:1
Krasnodar Partizani Tirana 4:0 0:0
Maccabi Tel Aviv Hajduk Split 2:1 1:2PP, pen. 4:3
3. PŘEDKOLO
28. července a 4. srpna
Slavia  Rio Ave (Portug.) 0:0 1:1
Admira Mödling Liberec 1:2 0:2
Škendija Tetovo (Mak.)  Mladá Boleslav 2:0 0:1
Lokomotiva Záhřeb Vorskla Poltava 0:0 3:2
St. Etienne  AEK Atény 0:0 1:0
AEK Larnaka  Spartak Moskva 1:1 1:0
Pandurii Targu Jiu (Rum.)  Maccabi Tel Aviv 1:3 1:2
Vojvodina Novi Sad Dinamo Minsk 1:1 2:0
Zaglebie Lubin  Sönderjyske (Dán.) 1:2 1:1
Austria Vídeň Spartak Trnava 0:1 1:0, 5:4 pen.
Hertha Berlín Bröndby Kodaň 1:0 1:3
Domžale (Slovin.) West Ham 2:1 0:3
Lucern Sassuolo 1:1 0:3
Panathinaikos Atény AIK Stockholm  1:0 2:0
Basaksehir (Tur.)  Rijeka 0:0 2:2
Videoton Székesfehérvár Midtjylland 0:1 1:1 po prodl.
Osmanlispor (Tur.) Nomme Kalju (Est.) 1:0 2:0
Heracles Almelo Arouca (Portug.) 1:1 0:0
IFK Göteborg HJK Helsinky 1:2 2:0
Birkirkara (Mal.) FC Krasnodar 0:3 1:3
 Aberdeen NK Maribor 1:1 0:1
Torpedo Žodzina (Běl.) - Rapid Vídeň 0:0 0:3
Alkmaar PAS Janina (Řec.) 1:0 2:1
Lille Gabala (Ázerb.) 1:1 0:1
 Genk Cork City (Irsko) 1:0 2:1
Gent  Viitorul Constanta (Rum.) 5:0 0:0
Jelgava (Lot.) Beitar Jeruzalém 1:1 0:3
Oleksandrija (Ukr.) Hajduk Split 0:3 1:3
Grasshopper Curych Apollon Limassol 2:1 3:3 v prodl.
2. PŘEDKOLO
14. a 21. července
Levadia Tallinn Slavia 3:1 0:2
Širak Gjumri Spartak Trnava 1:1 0:2
Dinamo Minsk  St. Patrick's Athletic 1:1 1:0
Partizan Bělehrad Zaglebie Lubin 0:0 0:0PP, na pen. 3:4
Vojvodina Novi Sad Connah's Quay 1:0 2:1
 Nomme Kalju Maccabi Haifa 1:1 1:1PP, na pen. 5:3
Hibernian (Skot.) Bröndby Kodaň 0:1 1:0PP, na pen. 3:5
Šachtar Soligorsk Domžale 1:1 1:2
Austria Vídeň Kukësi 1:0 4:1
MTK Budapešť Gabala 1:2 0:2
Beroe Stara Zagora HJK Helsinky 1:1 0:1
Rovaniemi  Lokomotiva Záhřeb 1:1 0:3
Neftči Baku Škendija Tetovo 0:0 0:1
Grasshopper Curych KR Reykjavík 3:3 2:1
Midtjylland FC Vaduz 3:0 2:2
Zimbru Kišiněv  Osmanlispor (Tur.) 2:2 0:5
PAS Ioánnina (Řec.) Odds BK 3:0 1:3PP
Birkirkara Heart of Midlothian 0:0 2:1
NK Maribor Levski Sofia 0:0 1:1
Piast Gliwice IFK Göteborg 0:3 0:0
Slovan Bratislava FK Jelgava 0:0 0:3
Beitar Jeruzalém Omonia Nikósie 1:0 2:3
Mödling Käpäz Gandža 1:0 2:0
Aberdeen Ventspils 3:0 1:0
 BK Häcken (Švéd.) Cork City 1:1 0:1
Kajrat Almaty Maccabi Tel Aviv 1:1 1:2
Debrecín Torpedo Žodzina (Běl.) 1:2 0:1
CSMS Iasi (Rum.) Hajduk Split 2:2 1:2
Videoton Székesfehérvár Čukarički 2:0 1:1
Cliftonville  AEK Larnaka 2:3 0:2
AIK Stockholm Europa FC 1:0 1:0
KRC Genk Budučnost Podgorica 2:0 0:2PP, na pen. 4:2
Sönderjyske (Dán.)  Strömsgodset (Nor.) 2:1 2:2PP
1. PŘEDKOLO
30. června a 7. července
Midtjylland (Dán.)  Suduva Marijampole (Lit.) 1:0 1:0
Linfield (Sev. Ir.) Cork City (Ir.) 0:1 1:1
Heart of Midlothian (Skot.) Infonet Tallinn 2:1 4:2
Connah's Quay (Wal.) Stabaek (Nor.) 0:0 1:0
Ventspils (Lot.) Víkingur Göta (Faer. ostr.) 2:0 2:0
Levadia Tallinn HB Tórshavn (Faer. ostr.) 1:1 2:0
Atlantas Klajpeda (Lit.) HJK Helsinky 0:2 1:1
IFK Göteborg Llandudno Town (Wal.) 5:0 2:1
St. Patrick's Athletic (Ir.) Jeunesse Esch (Luc.) 1:0 1:2
KR Reykjavík Glenavon (Sev. Ir.) 2:1 6:0
Shamrock Rovers (Ir.) Rovaniemi (Fin.) 0:2 1:1
Valur Reykjavík Bröndby Kodaň 1:4 0:6
Aberdeen (Skot.) Fola Esch (Luc.) 3:1 0:1
FK Trakai (Lit.) Nomme Kalju (Est.) 2:1 1:4
Dinamo Minsk Spartaks Jurmala (Lot.) 2:1 2:0
Breidablik (Isl.) FK Jelgava (Lot.) 2:3 2:2
NSÍ Runavík (Faer. ostr.)  Šachtar Soligorsk (Běl.) 0:2 0:5
AIK Stockholm Bala Town (Wal.) 2:0 2:0
Differdange (Luc.) Cliftonville (Sev. Ir.) 1:1 0:2
Odds BK (Nor.) IFK Mariehamn (Fin.) 2:0 1:1
Domžale (Slovin.) Lusitanos (And.) 3:1 2:1
FK Bokelj (Č. Hora) Vojvodina Novi Sad (Srb.) 1:1 0:5
 AEK Larnaka Folgore (San Marino) 3:0 3:1
Dila Gori (Gruz.) Širak Gjumri (Arm.) 1:0 0:1PP, na pen. 1:4
Široki Brijeg (Bos.) Birkirkara (Malta) 1:1 0:2
Videoton Székesfehérvár  Zari Balti (Mold.) 3:0 0:2
Santa Coloma (And.) Lokomotiva Záhřeb 1:3 1:4
Europa FC (Gibr.)  Pjunik Jerevan 2:0 1:2
Čukarički (Srb.) Šymkent (Kaz.) 3:0 3:3
Rabotnički Skopje Budučnost Podgorica (Č. Hora) 1:1 0:1
Zimbru Kišiněv Čichura Sačchere (Gruz.) 0:1 3:2
 Sloboda Tuzla (Bos.) Beitar Jeruzalém 0:0 0:1
Kukësi (Alb.) Rudar Pljevlja (Č. Hora) 1:1 1:0
Balzan (Malta) Neftči Baku 0:2 2:1
Mödling (Rak.) Spartak Myjava 1:1 3:2
Beroe Stara Zagora (Bul.) Radnik Bijeljina (Bos.) 0:0 2:0
La Fiorita (San Marino) Debrecín (Maď.) 0:5 0:2
FC Vaduz  Sileks Kratovo (Mak.) 3:1 2:1
Maccabi Tel Aviv ND Gorica (Slovin.) 3:0 1:0
Gabala (Ázerb.) Samtredia (Gruz) 5:1 1:2
Teuta Drač (Alb.) Kajrat Almaty 0:1 0:5
Spartak Trnava Hibernians (Malta) 3:0 3:0
Bananc Jerevan Omonia Nikósie 0:1 1:4PP
Škendija Tetovo (Mak.) Cracovia Krakov 2:0 2:1
Slavia Sofia Zaglebie Lubin 1:0 0:3
FC Aktobe (Kaz.) MTK Budapešť 1:1 0:2
Partizan Tirana Slovan Bratislava 0:0 zrušeno
 Käpäz Gandža (Ázerb.) Dacia Kišiněv 0:0 1:0

Historie Evropské ligy (Poháru UEFA)

ročník 2015/2016: Sevilla - Liverpool 3:1
ročník 2014/2015: Sevilla - Dněpropetrovsk 3:2 
ročník 2013/2014: Sevilla - Benfica Lisabon 0:0, na penalty 4:2
ročník 2012/2013: Chelsea - Benfica Lisabon 2:1
ročník 2011/2012: Atlético Madrid - Athletic Bilbao 3:0
ročník 2010/2011: Porto - Braga 1:0
ročník 2009/2010 : Atlético Madrid - Fulham 2:1 po prodloužení

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze