Liga mistrů 2020/2021
.
Vyřazovací fáze
FINÁLE (29. května ) | |||
---|---|---|---|
Manchester City | Chelsea | 0:1 | v Portu |
SEMIFINÁLE (27. a 28. dubna a 4. a 5. května) |
|||
---|---|---|---|
Paris St. Germain | Manchester City | 1:2 | 0:2 |
Real Madrid | Chelsea | 1:1 | 0:2 |
ČTVRTFINÁLE (6. a 7. dubna a 13. a 14. dubna) | |||
---|---|---|---|
Manchester City | Dortmund | 2:1 | 2:1 |
FC Porto | Chelsea | 0:2 | 1:0 |
Bayern Mnichov | Paris St. Germain | 2:3 | 1:0 |
Real Madrid | Liverpool | 3:1 | 0:0 |
Osmifinále (16. , 17. , 23. a 24. února, odvety 9., 10., 16. a 17. března) | |||
---|---|---|---|
Mönchengladbach | Manchester City | 0:2 | 0:2 |
Lazio Řím | Bayern Mnichov | 1:4 | 1:2 |
Atlético Madrid | Chelsea | 0:1 | 0:2 |
RB Lipsko | Liverpool | 0:2 | 0:2 |
FC Porto | Juventus Turín | 2:1 | 2:3 po prodl. |
FC Barcelona | Paris St. Germain | 1:4 | 1:1 |
FC Sevilla | Borussia Dortmund | 2:3 | 2:2 |
Atalanta Bergamo | Real Madrid | 0:1 | 1:3 |
ZÁKLADNÍ SKUPINY
Základní skupiny 2020/2021 | |
---|---|
20.10. 2020 - 9.12.2020 | |
LOS | |
TABULKY |
.
Složení základních skupin
Skupina A: Bayern Mnichov, Atlético Madrid, Salcburk, Lokomotiv Moskva.
Skupina B: Real Madrid, Šachtar Doněck, Inter Milán, Mönchengladbach.
Skupina C: Porto, Manchester City, Olympiakos Pireus, Olympique Marseille.
Skupina D: Liverpool, Ajax Amsterodam, Atalanta Bergamo, Midtjylland.
Skupina E: Sevilla (Vaclík), Chelsea, FK Krasnodar, Rennes.
Skupina F: Zenit Petrohrad, Dortmund, Lazio Řím, Bruggy (Krmenčík),
Skupina G: Juventus Turín, Barcelona, Dynamo Kyjev, Ferencváros Budapešť.
Skupina H: Paris St. Germain, Manchester United, Lipsko, Istanbul Basaksehir.
4. PŘEDKOLO (22. a 23. ZÁŘÍ - odvety 29. a 30. ZÁŘÍ) | |||
---|---|---|---|
MISTROVSKÁ ČÁST | |||
SLAVIA | Midtjylland | 0:0 | 1:4 |
Maccabi Tel Aviv | Salcburk | 1:2 | 1:3 |
Olympiakos Pireus | Omonia Nikósie | 2:0 | 0:0 |
Molde (Nor.) | Ferencváros Budapešť | 3:3 | 0:0 |
NEmistrovská část | |||
Krasnodar | PAOK Soluň | 2:1 | 2:1 |
Gent | Dynamo Kyjev | 1:2 | 0:3 |
3. PŘEDKOLO (15. A 16. ZÁŘÍ) | |||
---|---|---|---|
25. a 26. srpna | |||
MISTROVSKÁ ČÁST | |||
Ferencváros Budapešť | Dinamo Záhřeb | 2:1 | |
Karabach (Ázerb.) | Molde (Nor.) | 0:0, na pen. 5:6 | |
Omonia Nikósie | Crvena zvezda Bělehrad | 1:1, na pen. 4:2 | |
Midtjylland (Dán.) | Young Boys Bern | 3:0 | |
Maccabi Tel Aviv | Dinamo Brest | 1:0 | |
NEMISTROVSKÁ ČÁST | |||
PAOK Soluň | Benfica Lisabon | 2:1 | |
Dynamo Kyjev | Alkmaar | 2:0 | |
Gent | Rapid Vídeň | 2:1 |
2. PŘEDKOLO | |||
---|---|---|---|
25. a 26. srpna | |||
NEMISTROVSKÁ, LIGOVÁ ČÁST | |||
AZ Alkmaar | VIKTORIA PLZEŇ | 3:1P | |
PAOK Soluň | Besiktas Istanbul | 3:1 | |
Lokomotiva Záhřeb | Rapid Vídeň | 0:1 | |
MISTROVSKÁ ČÁST | |||
Kluž | Dinamo Záhřeb | 2:2, pen. 5:6 | |
Young Boys Bern | Klaksvík | 3:1 | |
Celtic | Ferencváros | 1:2 | |
Suduva | Maccabi Tel Aviv | 0:3 | |
Legia Varšava | Omonie Nicósie | 0:2 | |
Celje | Molde | 1:2 | |
Ludogorec | Midtjylland | 0:1 | |
Dynamo Brest | Sarajevo | 2:1 | |
Karabach | Šeriff | 2:1 | |
Tirana | Crvena zvezda | 0:1 |
.
1. PŘEDKOLO | |||
---|---|---|---|
18. a 19. srpna | |||
Ferencváros | Djurgardens IF | 2:0 | |
Celtic | KR Reykjavík | 6:0 | |
Legia Varšava | Linfield | 1:0 | |
Šeriff Tiraspol | Fola Esch | 2:0 | |
Connah's Quay Nomads (Wales) | FK Sarajevo | 0:2 | |
Crvena zvezda Bělehrad | Europa (Gibraltar) | 5:0 | |
Budućnost Podgorica | Ludogorets Razgrad | 1:3 | |
Ararat Jerevan |
Omonia Nicósie | 0:1 | |
Floriana |
Kluž | 0:2 | |
Maccabi Tel Aviv | FC Riga | 2:0 | |
Karabach Agdam | Sileks (Makedonie) | 4:0 | |
Dinamo Tbilisi | Tirana | 0:2 | |
Dinamo Brest | Astana | 6:3 | |
Molde KuPS | Palloseura | 5:0 | |
Flora Tallin | Sūduva (Litva) | 1:2 | |
Celje | Dundalk | 3:0 | |
KÍ Klasvík (Faery) | Slovan Bratislava | 3:0 kont |
Nulté PŘEDKOLO | |||
---|---|---|---|
8. srpna | |||
FINÁLE | |||
Drita | Linfield | 0:3 kont. | |
SEMIFINÁLE | |||
Tre Fiori (Sa Marino) | Linfield Belfast | 0:2 | |
Drita (Kosovo) | Inter Club d'Escaldes (Andora) | 2:1 |
Historie Ligy mistrů
Přehled finálových zápasů
klikněte na letopočet pro výsledky ročníku a na výsledek pro zprávu z finálového zápasu
2020: Paris St. Germain - Bayern Mnichov 0:1
2019: Tottenham - Liverpool 0:2
2018: Real Madrid - Liverpool 3:1
2017: Real Madrid - Juventus Turín 4:1
2016: Real Madrid - Atlético Madrid 1:1, 5:3 penalty
2015: Juventus Turín - FC Barcelona 1:3
2014: Real Madrid - Atlético Madrid 4:1 po prodloužení
2013: Bayern Mnichov - Borussia Dortmund 2:1
2012: Chelsea - Bayern Mnichov 1:1, na penalty 4:2
2011: Barcelona - Manchester United 3:1
2010: Inter Milán - Bayen Mnichov 2:0
2009: Barcelona - Manchester 2:0
2008: Manchester - Chelsea 1:1, 6:5 na penalty
2007: AC Milán - FC Liverpool 2:1
2006: FC Barcelona - FC Arsenal 2:1
2005: FC Liverpool - AC Milán 3:3, na pen. 3:2
2004: FC Porto - AS Monako 3:0
2003: AC Milán - Juventus Turín 0:0, na pen. 3:2
2002: Real Madrid - Bayer Leverkusen 2:1
2001: Bayern Mnichov - FC Valencie 1:1, na pen. 5:4
2000: Real Madrid - FC Valencie 3:0
1999: Manchester United - Bayern Mnichov 2:1
1998: Real Madrid - Juventus Turín 1:0
1997: Borussia Dortmund - Juventus Turín 3:1
1996: Juventus Turín - Ajax Amsterdam 1:1, na pen. 4:2
1995: Ajax Amsterdam - AC Milán 1:0
1994: AC Milán - FC Barcelona 4:0
1993: Olympique Marseille - AC Milán 1:0
1992: FC Barcelona - Sampdoria Janov 1:0 po prodl.