Liga mistrů 2017/2018
Play-off
FINÁLE | |||
---|---|---|---|
26. května, kyjev | |||
Real Madrid | Liverpool | 3:1 |
SEMIFINÁLE | |||
---|---|---|---|
24. a 25. dubna, odvety 1. A 2. KVĚTNA | |||
Bayern Mnichov | Real Madrid | 1:2 | 2:2 |
FC Liverpool | AS Řím | 5:2 | 2:4 |
čtvrtfinále | |||
---|---|---|---|
3., 4., dubna., odvety 10. a 11. dubna | |||
Barcelona FC | AS Řím | 4:1 | 0:3 |
FC Sevilla | Bayern Mnichov | 1:2 | 0:0 |
Juventus Turín | Real Madrid | 0:3 | 3:1 |
Liverpool FC | Manchester City | 3:0 | 2:1 |
osmifinále | |||
---|---|---|---|
13., 14., 20. a 21. února., odvety 6., 7., 13. a 14. března | |||
Juventus Turín | Tottenham Hotspur | 2:2 | 2:1 |
Real Madrid | Paris St. Germain | 3:1 | 2:1 |
FC Basilej | Manchester City | 0:4 | 2:1 |
FC Sevilla | Manchester United | 0:0 | 2:1 |
FC Porto | Liverpool FC | 0:5 | 0:0 |
Šachtar Doněck | AS Řím | 2:1 | 0:1 |
Chelsea | Barcelona FC | 1:1 | 0:3 |
Bayern Mnichov | Besiktas Istanbul | 5:0 | 3:1 |
Základní skupiny
SKUPINA A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mužstvo | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Manchester U. | 6 | 5 | 0 | 1 | 12:4 | 15 |
2. | Basilej | 6 | 4 | 0 | 2 | 11:5 | 12 |
3. | CSKA Moskva | 6 | 3 | 0 | 3 | 8:10 | 9 |
4. | Benfica | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:14 | 0 |
SKUPINA B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mužstvo | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Paříž SG | 6 | 5 | 0 | 1 | 25:4 | 15 |
2. | Bayern Mnichov | 6 | 5 | 0 | 1 | 13:6 | 15 |
3. | Celtic | 6 | 1 | 0 | 5 | 5:18 | 3 |
4. | Anderlecht | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:17 | 3 |
SKUPINA C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mužstvo | Z | V | R | P | S | B | |
1. | AS Řím | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:6 | 11 |
2. | Chelsea | 6 | 3 | 2 | 1 | 16:8 | 11 |
3. | Atlético Madrid | 6 | 1 | 4 | 1 | 5:4 | 7 |
4. | Karabach | 6 | 0 | 2 | 4 | 2:14 | 2 |
SKUPINA D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mužstvo | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Barcelona | 6 | 4 | 2 | 0 | 9:1 | 14 |
2. | Juventus | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:5 | 11 |
3. | Sporting Lisabon | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:9 | 7 |
4. | Olympiakos Pireus | 6 | 0 | 1 | 5 | 4:13 | 1 |
SKUPINA E | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mužstvo | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Liverpool | 6 | 3 | 3 | 0 | 23:6 | 12 |
2. | Sevilla | 6 | 2 | 3 | 1 | 12:12 | 9 |
3. | Spartak Moskva | 6 | 1 | 3 | 2 | 9:13 | 6 |
4. | Maribor | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:16 | 3 |
SKUPINA F | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mužstvo | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Manchester City | 6 | 5 | 0 | 1 | 14:5 | 15 |
2. | Šachtar Doněck | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:9 | 12 |
3. | Neapol | 6 | 2 | 0 | 4 | 11:11 | 6 |
4. | Feyenoord Rotterdam | 6 | 1 | 0 | 5 | 5:14 | 3 |
SKUPINA G | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mužstvo | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Besiktas Istanbul | 6 | 4 | 2 | 0 | 11:5 | 14 |
2. | FC Porto | 6 | 3 | 1 | 2 | 15:10 | 10 |
3. | RB Lipsko | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:11 | 7 |
4. | Monako | 6 | 0 | 2 | 4 | 6:16 | 2 |
SKUPINA H | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mužstvo | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Tottenham | 6 | 5 | 1 | 0 | 15:4 | 16 |
2. | Real Madrid | 6 | 4 | 1 | 1 | 17:7 | 13 |
3. | Dortmund | 6 | 0 | 2 | 4 | 7:13 | 2 |
4. | APOEL Nikósie | 6 | 0 | 2 | 4 | 2:17 | 2 |
play-off (15. a 16. srpna - odvety 22. a 23. srpna) | |||
---|---|---|---|
Mistrovská část | |||
APOEL Nikósie | SLAVIA PRAHA | 2:0 | 0:0 |
Karabach Agdam | FC Kodaň | 1:0 | 1:2 |
Olympiakos Pireus | HNK Rijeka | 2:1 | 1:0 |
Celtic Glasgow | FC Astana | 5:0 | 3:4 |
Hapoel Beer Ševa | NK Maribor | 2:1 | 0:1 |
NEMistrovská část | |||
Istanbul Basaksehir | FC Sevilla | 1:2 | 2:2 |
Young Boys Bern | CSKA Moskva | 0:1 | 0:2 |
SSC Neapol | OGC Nice | 2:0 | 2:0 |
1899 Hoffenheim | FC Liverpool | 1:2 | 2:4 |
Sporting Lisabon CP | FCSB | 0:0 | 5:1 |
3. PŘEDKOLO (25. a 26. ČERVENCE - odvety 1. a 2. srpna) | |||
---|---|---|---|
Mistrovská část | |||
SK SLAVIA PRAHA | BATE Borisov | 1:0 | 1:2 |
FC Astana | Legia Varšava | 3:1 | 0:1 |
Maribor | Hafnarfjördur | 1:0 | 1:0 |
Vardar Skopje | FC Kodaň | 1:0 | 1:4 |
Celtic Glasgow | Rosenborg Trondheim | 0:0 | 1:0 |
Hapoel Beer Ševa | Ludogorec Razgrad | 2:0 | 1:3 |
Viitorul Constanta | APOEL Nikósie | 1:0 | 0:4 po prodl. |
Salcburk | Rijeka | 1:1 | 0:0 |
Karabach | Š. Tiraspol | 0:0 | 2:1 |
Partizan Bělehrad | Olympiakos Pireus | 1:3 | 2:2 |
NEMistrovská část | |||
FCSB | VIKTORIA PLZEŇ | 2:2 | 4:1 |
Nice | Ajax Amsterdam | 1:1 | 2:2 |
Dynamo Kyjev | Young Boys Bern | 3:1 | 0:2 |
AEK Atény | CSKA Moskva | 0:2 | 0:1 |
Bruggy | Basaksehir | 3:3 | 0:2 |
2. PŘEDKOLO (11. a 12. července - odvety 18. a 19. července) | |||
---|---|---|---|
APOEL Nikósie (Kypr) | Dudelange (Lucembursko) | 1:0 | 1:0 |
Žalgiris (Litva) | Ludogorec Razgrad (Bulharsko) | 2:1 | 1:4 |
Karabach (Ázerbájdžán) | Samtredia (Gruzie) | 5:0 | 1:0 |
Partizan Bělehrad (Srbsko) | Buducnost Podgorica (Černá Hora) | 2:0 | 0:0 |
Hibernians | Salcburk (Rakousko) | 0:3 | 0:3 |
Šeriff Tiraspol (Moldávie) | Kukes (Albánie) | 1:0 | 1:2 |
Astana (Kazachstán) | Spartaks Jurmala (Lotyšsko) | 1:0 | 1:1 |
BATE Borisov (Bělorusko) | Alaškert | 1:1 | 3:1 |
Žilina (Slovensko) | FC Kodaň (Dánsko) | 1:3 | 2:1 |
Hapoel Beer Ševa (Izrael) | Honvéd Budapešť (Maďarsko) | 2:1 | 3:2 |
HNK Rijeka (Chorvatsko) | The New Saints | 2:0 | 5:1 |
Malmö (Švédsko) | Vardar Skopje (Makedonie) | 1:1 | 1:3 |
Zrinski Mostar (Bosna a Hercegovina) | Maribor (Slovinsko) | 1:2 | 1:1 |
Dundalk (Irsko) | Rosenborg (Norsko) | 1:1 | 2:1P |
FH Hafnarfjördur (Island) | Vikingur | 1:1 | 2:0 |
Linfield | Celtic | 0:2 | 0:4 |
IFK Mariehamn (Finsko) | Legia Varšava (Polsko) | 0:3 | 0:6 |
1. PŘEDKOLO (27. a 28. června 4. a 5. července) | |||
---|---|---|---|
Vikingur (Faerké ostrovy) | Trepca (Kosovo) | 2:1 | 4:1 |
Hibernians (Malta) | FCI Tallinn (Estonsko) | 2:0 | 1:0 |
Alaškert (Arménie) | Santa Coloma (Andorra) | 1:0 | 1:1 |
The New Saints (Wales) | Europa (Gibraltar) | 1:2 | 3:1pp |
Linfield (Severní Irsko) | La Fiorita (San Marino) | 1:0 | 0:0 |
Historie Ligy mistrů
Přehled finálových zápasů
klikněte na letopočet pro výsledky ročníku a na výsledek pro zprávu z finálového zápasu
2017: Real Madrid - Juventus Turín 4:1
2016: Real Madrid - Atlético Madrid 1:1, 5:3 penalty
2015: Juventus Turín - FC Barcelona 1:3
2014: Real Madrid - Atlético Madrid 4:1 po prodloužení
2013: Bayern Mnichov - Borussia Dortmund 2:1
2012: Chelsea - Bayern Mnichov 1:1, na penalty 4:2
2011: Barcelona - Manchester United 3:1
2010: Inter Milán - Bayen Mnichov 2:0
2009: Barcelona - Manchester 2:0
2008: Manchester - Chelsea 1:1, 6:5 na penalty
2007: AC Milán - FC Liverpool 2:1
2006: FC Barcelona - FC Arsenal 2:1
2005: FC Liverpool - AC Milán 3:3, na pen. 3:2
2004: FC Porto - AS Monako 3:0
2003: AC Milán - Juventus Turín 0:0, na pen. 3:2
2002: Real Madrid - Bayer Leverkusen 2:1
2001: Bayern Mnichov - FC Valencie 1:1, na pen. 5:4
2000: Real Madrid - FC Valencie 3:0
1999: Manchester United - Bayern Mnichov 2:1
1998: Real Madrid - Juventus Turín 1:0
1997: Borussia Dortmund - Juventus Turín 3:1
1996: Juventus Turín - Ajax Amsterdam 1:1, na pen. 4:2
1995: Ajax Amsterdam - AC Milán 1:0
1994: AC Milán - FC Barcelona 4:0
1993: Olympique Marseille - AC Milán 1:0
1992: FC Barcelona - Sampdoria Janov 1:0 po prodl.