Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Liga mistrů 2014/2015

finále
Berlín, Olympijský stadion, 6. června 20.45
Juventus Turín Barcelona 1:3
Semifinále
první zápasy: 5. a 6. května, odvety: 12. a 13 května
Barcelona Bayern Mnichov 3:0 2:3
Juventus Turín Real Madrid 2:1 1:1

ČTVRTFINÁLE
první zápasy: 14.a 15. dubna, odvety: 21. a 22 dubna
Atlético Madrid Real Madrid 0:0 0:1
Juventus Turín Monaco 1:0 0:0
Porto Bayern Mnichov 3:1 1:6
Paris St. Germain Barcelona 1:3 0:2

OSMIFINÁLE
první zápasy: 17., 18., 24. a 25. února, odvety: 10., 11., 17. a 18 března
Paris St. Germain Chelsea 1:1 2:2
Šachtar Doněck Bayern Mnichov 0:0 0:7
Schalke 04 Real Madrid 0:2 4:3
Basilej FC Porto 1:1 0:4
Manchester City FC Barcelona 1:2 0:1
Juventus Turín Borussia Dortmund 2:1 3:0
Bayer Leverkusen Atlético Madrid 1:0 0:1, 2:3 na pen.
Arsenal AS Monako 1:3 2:0

Základní skupiny

Skupina A
Mužstvo Z V R P S B
1. Atlético Madrid 6 4 1 1 14:3 13
2. Juventus 6 3 1 2 7:4 10
3. Olympiakos Pireus 6 3 0 3 10:13 9
4. Malmö 6 1 0 5 4:15 3
Skupina B
Mužstvo Z V R P S B
1. Real Madrid 6 6 0 0 16:2 18
2. Basilej 6 2 1 3 7:8 7
3. Liverpool 6 1 2 3 5:9 5
4. Ludogorets Razgrad 6 1 1 4 5:14 4
Skupina C
Mužstvo Z V R P S B
1. Monako 6 3 2 1 4:1 11
2. Leverkusen 6 3 1 2 7:4 10
3. Zenit Petrohrad 6 2 1 3 4:6 7
4. Benfica 6 1 2 3 2:6 5
Skupina D
Mužstvo Z V R P S B
1. Dortmund 6 4 1 1 14:4 13
2. Arsenal 6 4 1 1 15:8 13
3. Anderlecht 6 1 3 2 8:10 6
4. Galatasaray 6 0 1 5 4:19 1
Skupina E
Mužstvo Z V R P S B
1. Bayern Mnichov 6 5 0 1 16:4 15
2. Manchester City 6 2 2 2 9:8 8
3. AS Řím 6 1 2 3 8:14 5
4. CSKA Moskva 6 1 2 3 6:13 5
Skupina F
Mužstvo Z V R P S B
1. Barcelona 6 5 0 1 15:5 15
2. Paříž SG 6 4 1 1 10:7 13
3. Ajax 6 1 2 3 8:10 5
4. Apoel Nikósie 6 0 1 5 1:12 1
Skupina G
Mužstvo Z V R P S B
1. Chelsea 6 4 2 0 17:3 14
2. Schalke 04 6 2 2 2 9:14 8
3. Sporting Lisabon 6 2 1 3 12:12 7
4. Maribor 6 0 3 3 4:13 3
Skupina H
Mužstvo Z V R P S B
1. FC Porto 6 4 2 0 16:4 14
2. Šachtar Doněck 6 2 3 1 15:4 9
3. Bilbao 6 2 1 3 5:6 7
4. Borisov 6 1 0 5 2:24 3
4. PŘEDKOLO (19. a 20. srpna - odvety 26. a 27. srpna)
Mistrovská část
Salcburk Malmö (Švédsko) 2:1 0:3
Steaua Bukurešť (Rumunsko) Ludogorec Razgrad 1:0 0:1, pen. 5:6
Maribor (Slovinsko) Celtic Glasgow 1:1 1:0
Aalborg (Dánsko) APOEL Nikósie (Kypr) 1:1 0:4
Slovan Bratislava BATE Borisov (Bělorusko) 1:1 0:3
Nemistrovská část
Standard Lutych (Belgie) Zenit Petrohrad (Rusko) 0:1 0:3
Lille (Francie) FC Porto 0:1 0:2
FC Kodaň (Dánsko) Leverkusen 2:3 0:4
Neapol Athletic Bilbao 1:1 1:3
Besiktas Istanbul (Turecko) Arsenal 0:0 0:1
3. PŘEDKOLO (29. a 30. července - odvety 5. a 6. srpna)
Mistrovská část
Sparta Malmö (Švédsko) 4:2 0:2
FK Aktobe (Kazachstán) Steaua Bukurešť (Rumunsko) 2:2 1:2
Maribor (Slovinsko) Maccabi Tel-Aviv (Izrael) 1:0 2:2
HJK Helsinki (Finsko) APOEL Nikósie (Kypr) 2:2 0:2
Ludogorec Razgrad (Bulharsko) Partizan Bělehrad (Srbsko) 0:0 2:2
Karabach (Ázerbájdžán) Salcburk 2:1 0:2
Debrecín (Maďarsko) BATE Borisov (Bělorusko) 1:0 1:3
Slovan Bratislava (Slovensko) Šeriff Tiraspol (Moldávie) 2:1 0:0
Aalborg (Dánsko) Dinamo Záhřeb (Chorvatsko) 0:1 2:0
Legia Varšava (Polsko) Celtic Glasgow 4:1 2:0
Nemistrovská část
AEL Limassol (Kypr) Zenit Petrohrad (Rusko) 1:0 0:3
Grasshopper Curych (Švýcarsko) Lille (Francie) 0:2 1:1
Dněpropetrovsk (Ukrajina) FC Kodaň (Dánsko) 0:0 0:2
Standard Lutych (Belgie) Panathinaikos Atény (Řecko) 0:0 2:1
Feyenoord Rotterdam (Nizozemsko) Besiktas Istanbul (Turecko) 1:2 1:3
2. PŘEDKOLO (15. a 16. července - odvety 22. a 23. července)
Sparta Levadia Tallinn (Eston.) 7:0 1:1
BATE Borisov (Bělorusko) Skënderbeu Korcë (Albánie) 0:0 1:1
Santa Coloma (Andorra) Maccabi Tel-Aviv (Izrael) 0:1 0:2
Dinamo Tbilisi (Gruzie) FC Aktobe (Kazachstán) 0:1 0:3
Zrinjski Mostar (Bosna a Hercegoviny) NK Maribor (Slovinsko) 0:0 0:2
Šeriff Tiraspol (Moldávie) Sutjeska (Černá Hora) 2:0 3:0
Malmö (Švédsko) Ventspils (Lotyšsko) 0:0 1:0
Slovan Bratislava (Slovensko) The New Saints (Wales) 1:0 2:0
KR Reykjavík (Island) Celtic Glasgow (Skotsko) 0:1 0:4
Cliftonville (Severní Irsko) Debrecín (Maďarsko) 0:0 0:2
Partizan Bělehrad (Srbsko) Tórshavn (Faerské ostrovy) 3:0 3:1
Legia Varšava (Polsko) Saint Patrick (Irsko) 1:1 5:0
Rabotnički Skopje (Makedonie) HJK Helsinki (Finsko) 0:0 1:2
Dinamo Záhřeb (Chorvatsko) Žalgiris (Litva) 2:0 2:0
Ludogorec Razgrad (Bulharsko) Dudelange (Lucembursko) 4:0 1:1
Valletta (Malta) Karabach (Ázerbájdžán) 0:1 0:4
Strömsgödset (Norsko) Steaua Bukurešť (Rumunsko) 0:1 0:2
1. PŘEDKOLO (1. a 2. července - 9. a 10. července)
Santa Coloma (Andorra) Bananc Jerevean (Arménie) 1:0 2:3
Lincoln (Gibraltar) Tórshavn (Faerské ostrovy) 1:1 2:5
La Fiorita (San Marino) Levadia Tallinn (Estonsko) 0:1 0:7

 

Historie Ligy mistrů

Přehled finálových zápasů
klikněte na letopočet pro výsledky ročníku a na výsledek pro zprávu z finálového zápasu

2014: Real Madrid - Atlético Madrid 4:1 po prodloužení
2013: Bayern Mnichov - Borussia Dortmund 2:1
2012: Chelsea - Bayern Mnichov 1:1, na penalty 4:2 
2011: Barcelona - Manchester United 3:1
2010: Inter Milán - Bayen Mnichov 2:0
2009: Barcelona - Manchester 2:0
2008: Manchester - Chelsea 1:1, 6:5 na penalty
2007: AC Milán - FC Liverpool 2:1
2006: FC Barcelona - FC Arsenal 2:1
2005: FC Liverpool - AC Milán 3:3, na pen. 3:2
2004: FC Porto - AS Monako 3:0
2003: AC Milán - Juventus Turín 0:0, na pen. 3:2
2002: Real Madrid - Bayer Leverkusen 2:1
2001: Bayern Mnichov - FC Valencie 1:1, na pen. 5:4
2000: Real Madrid - FC Valencie 3:0
1999: Manchester United - Bayern Mnichov 2:1
1998: Real Madrid - Juventus Turín 1:0
1997: Borussia Dortmund - Juventus Turín 3:1
1996: Juventus Turín - Ajax Amsterdam 1:1, na pen. 4:2
1995: Ajax Amsterdam - AC Milán 1:0
1994: AC Milán - FC Barcelona 4:0
1993: Olympique Marseille - AC Milán 1:0
1992: FC Barcelona - Sampdoria Janov 1:0 po prodl.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost


Najdete na iDNES.cz



mobilní verze