Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu








Vyřazovací fáze

Finále
19. května v Mnichově
Bayern Mnichov Chelsea 1:1, na pen. 3:4
Semifinále
První zápasy: 17. a 18. dubna. Odvety: 24. a 25. dubna.
Bayern Mnichov Real Madrid 2:1 1:2, na pen. 3:1
Chelsea Barcelona 1:0 2:2
Čtvrtfinále
První zápasy: 27. a 28. března. Odvety: 3. a 4. dubna.
Marseille Bayern Mnichov 0:2 0:2
APOEL Nikósie Real Madrid 0:3 2:5
Benfica Lisabon Chelsea 0:1 1:2
AC Milán Barcelona 0:0 1:3
Osmifinále
První zápasy: 14., 15., 21. a 22. února. Odvety: 6., 7., 13. a 14. března.
 Lyon  APOEL Nikósie 1:0 0:1, na pen. 3:4 
 Neapol  Chelsea 3:1 1:4 po prodl.
 AC Milán  Arsenal 4:0 0:3
 Basilej  Bayern Mnichov 1:0 0:7
 Leverkusen  Barcelona 1:3 1:7
 CSKA Moskva  Real Madrid 1:1 1:4
 Petrohrad  Benfica 3:2 0:2
 Marseille  Inter Milán 1:0 1:1


Základní skupiny

skupina H
  Mužstvo Z V R P S B
1. Barcelona 6 5 1 0 20:4 16
2. AC Milán 6 2 3 1 11:8 9
3. Plzeň 6 1 2 3 4:11 5
4. Borisov 6 0 2 4 2:14 2
skupina A
  Mužstvo Z V R P S B
1. Bayern 6 4 1 1 11:6 13
2. Neapol 6 3 2 1 10:6 11
3. Manchester City 6 3 1 2 9:6 10
4. Villarreal 6 0 0 6 2:14 0
skupina B
  Mužstvo Z V R P S B
1. Inter Milán 6 3 1 2 8:7 10
2. CSKA Moskva 6 2 2 2 9:8 8
3. Trabzonspor 6 1 4 1 3:5 7
4. Lille 6 1 3 2 6:6 6
skupina C
  Mužstvo Z V R P S B
1. Benfica 6 3 3 0 8:4 12
2. Basilej 6 3 2 1 11:10 11
3. Manchester U. 6 2 3 1 11:8 9
4. Otelul Galati 6 0 0 6 3:11 0
skupina D
  Mužstvo Z V R P S B
1. Real Madrid 6 6 0 0 19:2 18
2. Olympique Lyon 6 2 2 2 9:7 8
3. Ajax Amsterdam 6 2 2 2 6:6 8
4. Dinamo Záhřeb 6 0 0 6 3:22 0
skupina E
  Mužstvo Z V R P S B
1. Chelsea 6 3 2 1 13:4 11
2. Leverkusen 6 3 1 2 8:8 10
3. Valencie 6 2 2 2 12:7 8
4. Genk 6 0 3 3 2:16 3
skupina F
  Mužstvo Z V R P S B
1. Arsenal 6 3 2 1 7:6 11
2. Marseille 6 3 1 2 7:4 10
3. Olympiakos Pireus 6 3 0 3 8:6 9
4. Dortmund 6 1 1 4 6:12 4
skupina G
  Mužstvo Z V R P S B
1. Apoel Nikósie 6 2 3 1 6:6 9
2. Zenit Petrohrad 6 2 3 1 7:5 9
3. FC Porto 6 2 2 2 7:7 8
4. Šachtar Doněck 6 1 2 3 6:8 5


Předkola

4. PŘEDKOLO (16. a 17. srpna - odvety 23. a 24. srpna)
Mistrovská část
 FC Kodaň  PLZEŇ 1:3 1:2
 Wisla Krakov  Apoel Nikósie 1:0 1:3
 Maccabi  Genk 2:1 1:2, pen. 1:4 
 Dinamo Záhřeb  Malmö 4:1 0:2
 Bate Borisov  Sturm Štýrský Hradec 1:1 2:0
Nemistrovská část
 Odense  Villarreal 1:0 0:3
 Twente  Benfica Lisabon 2:2 1:3
 Arsenal  Udine 1:0 2:1
 Bayern Mnichov  FC Curych 2:0 1:0
 Lyon  Kazaň 3:1 1:1
3. PŘEDKOLO (26. a 27. července - odvety 2. a 3. srpna)
Mistrovská část
 Rosenborg (Norsko)  Viktoria Plzeň 0:1 2:3
 Loveč (Bulharsko)  Wisla Krakov (Polsko) 1:2 1:3
 Maccabi Haifa (Izrael)  NK Maribor (Slovinsko) 2:1 1:1
 Apoel Nikósie (Kypr)  Slovan Bratislava (Slovensko) 0:0 2:0
 HJK Helsinky (Finsko)  Dinamo Záhřeb (Chorvatsko) 1:2 0:1
 FC Kodaň (Dánsko)  Shamrock Rovers (Irsko) 1:0 2:0
 Genk (Belgie)  Partizan Bělehrad (Srbsko) 2:1 1:1
 Zestafoni (Gruzie)  Štýrský Hradec(Rakousko) 1:1 0:1
 Ekranas (Litva)  BATE Borisov (Bělorusko) 0:0 1:3
 Rangers (Skotsko)  Malmö (Švédsko) 0:1 1:1
Nemistrovská část
 Standard Lutych (Belgie)  FC Curych (Švýcarsko) 1:1 0:1
 Twente Enschede (Niz.)  Vaslui (Rumunsko) 2:0 0:0
 Benfica Lisabon (Portugalsko)  Trabzonspor (Turecko) 2:0 1:1
 Dynamo Kyjev (Ukrajina)  Rubin Kazaň (Rusko) 0:2 1:2
 Odense (Dánsko)  Panathinaikos (Řecko) 1:0 4:3
2. PŘEDKOLO (12. a 13. července - odvety 19. a 20. července)
 Pjunik Jerevan (Arménie)  Viktoria Plzeň 0:4 1:5
 Macabi Haifa (Izrael)  Borač Luka (Bosna) 5:1 2:3
 NK Maribor (Slovinsko)  Dudelange (Lucembursko) 2:0 3:1
 KF Skënderbeu (Albánie)  Apoel Nikósie (Kypr) 0:2 0:4
 Slovan Bratislava (Slovensko)  Tobol Kostanaj (Kazachstán) 2:0 1:1
 Štýrský Hradec (Rakousko)  Videoton Székesfehérvár (Maďarsko) 2:0 2:3
 Zestafoni (Gruzie)  Dacia Kišiněv (Moldavsko) 3:0 0:2
 Dinamo Záhřeb (Chorvatsko)  Nefči Baku (Ázerbájdžán) 3:0 0:0
 FC Mogren (Černá Hora)  Loveč (Bulharsko) 1:2 0:3
 Partizan Bělehrad (Srbsko)  Šendija (Makedonie) 4:0 1:0
 La Valetta (Malta)  Ekranas (Litva) 2:3 0:1
 Malmö (Švédsko)  Tórshavn (Faerské ostrovy) 2:0 1:1
 Shamrock Rovers (Irsko)  Flora Tallin (Estonsko) 1:0 0:0
 Rosenborg (Norsko)  Breidablik (Island) 5:0 0:2
 Bangor City (Wales)  HJK Helsinky (Finsko) 0:3 0:10
 Skonto Riga (Lotyšsko)  Wisla Krakov (Polsko) 0:1 0:2
 Linfield (Severní Irsko)  BATE Borisov (Bělorusko) 1:1 0:2
1. PŘEDKOLO (28. a 29. června - 5. a 6. července)
 Tre Flori (San Marino)  La Valetta (Malta) 0:3 1:2
 Santa Coloma (Andorra)  Dudelange (Lucembursko) 0:2 0:2


Historie Ligy mistrů

Přehled finálových zápasů
klikněte na letopočet pro výsledky ročníku a na výsledek pro zprávu z finálového zápasu

2011: Barcelona - Manchester United 3:1
2010: Inter Milán - Bayen Mnichov 2:0
2009: Barcelona - Manchester 2:0
2008: Manchester - Chelsea 1:1, 6:5 na penalty
2007: AC Milán - FC Liverpool 2:1
2006: FC Barcelona - FC Arsenal 2:1
2005: FC Liverpool - AC Milán 3:3, na pen. 3:2
2004: FC Porto - AS Monako 3:0
2003: AC Milán - Juventus Turín 0:0, na pen. 3:2
2002: Real Madrid - Bayer Leverkusen 2:1
2001: Bayern Mnichov - FC Valencie 1:1, na pen. 5:4
2000: Real Madrid - FC Valencie 3:0
1999: Manchester United - Bayern Mnichov 2:1
1998: Real Madrid - Juventus Turín 1:0
1997: Borussia Dortmund - Juventus Turín 3:1
1996: Juventus Turín - Ajax Amsterdam 1:1, na pen. 4:2
1995: Ajax Amsterdam - AC Milán 1:0
1994: AC Milán - FC Barcelona 4:0
1993: Olympique Marseille - AC Milán 1:0
1992: FC Barcelona - Sampdoria Janov 1:0 po prodl.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost

Tipsport

Liga mistrůEvropská liga
Real Madrid - Atl.Madrid1.833.574.2
Monaco - Juventus3.13.22.33
Ajax - Lyon2.33.532.9
Vigo - Manchester U.3.033.22.36
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost


Najdete na iDNES.cz



mobilní verze