Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Liga mistrů 2012/2013

Finále
25. května
Borussia Dortmund Bayern Mnichov 1:2
Semifinále
od 22. dubna do 1. května
Bayern Mnichov Barcelona 4:0 3:0
Borussia Dortmund Real Madrid 4:1 0:2
Čtvrtfinále
od 2. do 10. dubna
Paris St. Germain Barcelona 2:2 1:1
Bayern Mnichov Juventus Turín 2:0 2:0
Málaga Borussia Dortmund 0:0 2:3
Real Madrid Galatasaray Istanbul 3:0 2:3
Osmifinále
od 12. února do 13. března
Celtic Glasgow Juventus Turín 0:3 0:2
Valencie Paris St. Germain 1:2 1:1
Šachtar Doněck Dortmund 2:2 0:3
Real Madrid Manchester United 1:1 2:1
Arsenal Bayern Mnichov 1:3 2:0
Porto Málaga 1:0 0:2
Galatasaray Schalke 1:1 3:2
AC Milán Barcelona 2:0 0:4

Základní skupiny

Skupina A

Los skupiny A

Tým Z V R P S B
1. Paříž SG 6 5 0 1 14:3 15
2. FC Porto 6 4 1 1 10:4 13
3. Dynamo Kyjev 6 1 2 3 6:10 5
4. Dinamo Záhřeb 6 0 1 5 1:14 1

Skupina B

Los skupiny B

Tým Z V R P S B
1. Schalke 04 6 3 3 0 10:6 12
2. Arsenal 6 3 1 2 10:8 10
3. Olympiakos Pireus 6 3 0 3 9:9 9
4. Montpellier 6 0 2 4 6:12 2

Skupina C

Los skupiny C

Tým Z V R P S B
1. Málaga 6 3 3 0 12:5 12
2. AC Milán 6 2 2 2 7:6 8
3. Zenit Petrohrad 6 2 1 3 6:9 7
4. Anderlecht 6 1 2 3 4:9 5

Skupina D

Los skupiny D

Tým Z V R P S B
1. Dortmund 6 4 2 0 11:5 14
2. Real Madrid 6 3 2 1 15:9 11
3. Ajax Amsterdam 6 1 1 4 8:16 4
4. Manchester City  6 0 3 3 7:11 3

Skupina E

Los skupiny E

Tým Z V R P S B
1. Juventus  6 3 3 0 12:4 12
2. Šachtar Doněck 6 3 1 2 12:8 10
3. Chelsea 6 3 1 2 16:10 10
4. Nordsjaelland 6 0 1 5 4:22 1

Skupina F

Los skupiny F

Tým Z V R P S B
1. Bayern 6 4 1 1 15:7 13
2. Valencie 6 4 1 1 12:5 13
3. Borisov 6 2 0 4 9:15 6
4. Lille 6 1 0 5 4:13 3

Skupina G

Los skupiny G

Tým Z V R P S B
1. Barcelona 6 4 2 1 11:5 13
2. Celtic 6 3 1 2 9.8 10
3. Benfica 6 2 2 2 5:5 8
4. Spartak Moskva 6 1 0 5 7:14 3

Skupina H

Los skupiny H

Tým Z V R P S B
1. Manchester Utd. 6 4 0 2 9:6 12
2. Galatasaray 6 3 1 2 7:6 10
3. Kluž 6 3 1 2 9:7 10
4. Braga 6 1 0 5 7:13 3

Předkola

4. PŘEDKOLO (21. 8. a 22. 8. - odvety 28. 8. a 29.8.)
Mistrovská část
Dinamo Záhřeb Maribor 2:1 1:0
Basilej CFR Kluž  1:2 0:1
AEL Limasol Anderlecht 2:1 0:2
Helsingborgs Celtic Glasgow 0:2 0:2
Borisov Hapoel Kirjat Šmona 2:0 1:1
Nemistrovská část
Spartak Moskva Fenerbahce 2:1 1:1
Málaga Panathinaikos 2:0 0:0
FC Kodaň OSC Lille 1:0 0:2PP
Mönchengladbach Dynamo Kyjev 1:3 2:1
Braga Udine 1:1 1:1P
3. PŘEDKOLO (31. 7. a 1. 8. - odvety 7. a 8. 8.)
Mistrovská část
Maribor Dudelange 4:1 1:0
BATE Borisov Debrecín 1:1 2:0
Kluž LIBEREC 1:0 2:1
 Slask Wratislav Helsingborg 0:3 1:3
Anderlecht Ekranas 5:0 6:0
Šeriff Tiraspol Dinamo Záhřeb 0:1 0:4
Celtic HJK Helsinky 2:1 2:0
FK Molde Basilej 0:1 1:1
Hapoel Kiryat Neftči Baku 4:0 2:2
AEL Limassol Partizan Bělehrad 1:0 1:0
Nemistrovská část
Fenerbahce Vaslui 2:1 4:1
Motherwell Panathinaikos 0:2 0:3
FC Kodaň FC Bruggy 0:0 3:2
Dynamo Kyjev Feyenoord 2:1 1:0
2. PŘEDKOLO (17. a 18. července - odvety 24. a 25. července)
Liberec Karaganda 1:0 1:1PP
Skenderbeu (Albánie) Debrecín (Maďarsko) 1:0 0:3
Maribor (Slovinsko) Željezničar (Bosna a Her.) 4:1 2:1
Žilina (Slovensko) Hapoel Kiryat (Izrael) 1:0 0:2
BATE Borisov (Bělorusko)  Vardar (Makedonie) 3:2 0:0
Limassol (Kypr) Linfield 3:0 0:0
Shamrock Rovers (Irsko) Ekranas (Litva) 0:0 1:2
Flora Tallinn (Estonsko)  FC Basilej (Švýcarsko) 0:2 0:3
The New Saints (Wales) Helsingborgs (Švédsko) 0:0 0:3
HJK Helsinky (Finsko) KR Rejkjavík (Island) 7:0 2:1
FK Molde (Norsko) Ventspils (Lotyšsko) 3:0 1:1
Dudelange Salcburk (Rakousko) 1:0 3:4
Ludogorec (Bulharsko) Dinamo Záhřeb (Chorvatsko) 1:1 2:3
Neftči Baku (Ázerbájdžán) Zestafoni (Gruzie) 3:0 2:2
Ulisses (Arménie) Šeriff Tiraspol (Moldávie) 0:1 0:1
Valetta Partizan Bělehrad (Srbsko) 1:4 1:3
Budučnost Podgorica (Č. Hora) Slask Vratislav (Polsko) 0:2 1:0
1. PŘEDKOLO (3. a 4. července - 10. a 11. července)
Dudelange (Lucembursko) Tre Penne (San Marino) 7:0 4:0
Valetta (Malta) Lusitans (Andorra) 8:0 1:0
Linfield (Sev. Irsko) Tórshavn (Faerské Ostrovy) 0:0 0:0,4:3P


Historie Ligy mistrů

Přehled finálových zápasů
klikněte na letopočet pro výsledky ročníku a na výsledek pro zprávu z finálového zápasu

2012: Chelsea - Bayern Mnichov 1:1, na penalty 4:2 
2011: Barcelona - Manchester United 3:1
2010: Inter Milán - Bayen Mnichov 2:0
2009: Barcelona - Manchester 2:0
2008: Manchester - Chelsea 1:1, 6:5 na penalty
2007: AC Milán - FC Liverpool 2:1
2006: FC Barcelona - FC Arsenal 2:1
2005: FC Liverpool - AC Milán 3:3, na pen. 3:2
2004: FC Porto - AS Monako 3:0
2003: AC Milán - Juventus Turín 0:0, na pen. 3:2
2002: Real Madrid - Bayer Leverkusen 2:1
2001: Bayern Mnichov - FC Valencie 1:1, na pen. 5:4
2000: Real Madrid - FC Valencie 3:0
1999: Manchester United - Bayern Mnichov 2:1
1998: Real Madrid - Juventus Turín 1:0
1997: Borussia Dortmund - Juventus Turín 3:1
1996: Juventus Turín - Ajax Amsterdam 1:1, na pen. 4:2
1995: Ajax Amsterdam - AC Milán 1:0
1994: AC Milán - FC Barcelona 4:0
1993: Olympique Marseille - AC Milán 1:0
1992: FC Barcelona - Sampdoria Janov 1:0 po prodl.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze