Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

MOL Cup 2016/2017

OSMIFINÁLE, 26. října 16.30
Fastav Zlín Sparta 3:1
SFC Opava Viktoria Plzeň 4:2
Zbrojovka Brno Vysočina Jihlava 2:1
Bohemians 1905 Králův Dvůr 18.00
Slavia Litoměřicko 18.30
Táborsko Liberec odloženo
Karviná Dukla 30.11. 16.00
Mladá Boleslav Hradec Králové 4:2
3. kolo
Litoměřicko Baník Ostrava 2:1
Hlučín Viktoria Plzeň 0:7
Zápy Mladá Boleslav 1:2
Králův Dvůr Jablonec 1:1, pen. 5:3
Tachov Zlín 0:4
Velké Meziříčí Dukla Praha 1:2
Písek Liberec 1:5
Chrudim Slavia Praha 1:3
Hulín Bohemians Praha 1905 0:2
České Budějovice Sparta Praha 1:2
Vlašim Hradec Králové 0:1
Pardubice Jihlava 1:3
Karviná Prostějov 2:0PP
Slovácko Opava 3:4PP
Sigma Olomouc Táborsko 1:2
Ústí nad Labem Zbrojovka Brno 1:4
2. kolo (10. srpna)
Klatovy Vysočina Jihlava 1:9
Domažlice FK Jablonec 1:4
Litoměřicko  1. FK Příbram 3:1
Štěchovice  Bohemians 1905 2:3
Vltavín Táborsko 1:2
Písek  Varnsdorf 3:0
Zápy Sokolov 2:1
Živanice Pardubice 0:1
Admira Praha  FC Hradec Králové 1:4
Převýšov Dukla Praha 3:0
Benátky nad Jizerou Vlašim 2:5PP
Český Brod  České Budějovice 3:4
Tachov  Viktoria Žižkov 1:1, 5:4 na pen.
Králův Dvůr FK Teplice 1:0
Benešov Ústí nad Labem 2:4
Šumperk Opava 1:4
Chrudim Vítkovice 1:0PP
Líšeň Prostějov 1:3
Polná Olomouc 1:10
Třebíč  Fastav Zlín 0:4
Břeclav Baník Ostrava 0:6
Nový Jičín  Karviná 1:2
Hulín Znojmo 2:1
Uničov 1. FC Slovácko 1:3
Velké Meziříčí Třinec 2:1
Slavičín Zbrojovka Brno 1:3
Hlučín  Frýdek-Místek 2:1PP
1. kolo (30. července)
Meteor Praha Litoměřicko 2:3
SK Rakovník Štěchovice  0:2
Admira Praha Dobrovice  2:2 po prodl. (2:2, 0:1), pen. 5:4
Kratonohy Chrudim  1:5
Havířov Třinec  1:2
Mariánské Lázně Sokolov  1:6
Přední Kopanina Tachov  3:6
Český Brod  Hořovicko  3:1
 Velvary Převýšov 1:4
Dvůr Králové Benátky nad Jizerou  0:3
Náchod  Viktoria Žižkov  0:3
Sezimovo Ústí Písek  0:3
 Kladno Táborsko  0:4
Kolín  Králův Dvůr  0:1
Klatovy Vyšehrad  4:2
Proboštov  Varnsdorf  1:3
Chrastava Zápy  1:2
Štětí Ústí nad Labem  0:6
Souš Loko Vltavín  0:3
Olympia Hradec Králové Vlašim  1:2
Motorlet Praha Dynamo České Budějovice  2:2 po prodl. (2:2, 0:1), pen. 4:5
Lomnice Domažlice  1:10
Letohrad Pardubice  0:5
Tasovice Třebíč  0:2
Nové Sady Frýdek-Místek 0:1
Tišnov Prostějov 0:3
Rýmařov -  Hlučín  1:2
Hodonín  Hulín  2:2 po prodl. (1:1, 1:0), pen. 8:9
Břeclav Vyškov 4:3
Líšeň Otrokovice  1:0
Hranice Nový Jičín  0:5
Petřkovice Opava  0:1
Přerov Uničov 1:5
Holešov Sigma Olomouc  0:6
Dolní Benešov  Baník Ostrava  0:3
Šumperk  Mohelnice  1:0
Stará Říše Velké Meziříčí  1:2
Brumov Vítkovice  0:5
Rosice  Znojmo  0:1
Slavičín Kroměříž  1:0
Chotěboř Polná  1:6
Brozany Benešov  2:2 po prodl. (2:2, 0:0), pen. 6:7
Čáslav Živanice  0:3
Předkolo (24. července)
Přeštice P. Kopanina  1:3 po prodl.
Kratonohy Ústí n. O.  2:0
Aritma Kolín 2:3 po prodl.
Náchod Trutnov  3:1
SK Rakovník K. Vary  1:1 po prodl., pen. 4:3
Slavičín Val. Meziříčí  3:0
Petrovice Petřkovice  1:2
V. Mýto Čáslav  0:1 po prodl.
Jakubčovice Hranice  1:3
US Praha Olympia HK 1:5
S. Ústí Hostouň  2:0
Proboštov Neratovice-Byškovice  4:4 po prodl. pen. 4:3
Č. Lípa Velvary  2:2 po prodl., pen. 1:4
N. Bydžov Chrastava  1:3
Svitavy Letohrad  0:3
Štětí Turnov  2:2 po prodl., pen. 4:2
Motorlet N. Bor  8:2
Souš Ostrov  4:2
Sušice Klatovy  0:5
M. Lázně Rokycany 4:1
Ostrá Admira  0:7
Sedlčany Kladno 3:4
Brozany Chomutov 3:1
Tišnov Blansko  2:2 po prodl., pen. 9:8
Kralice Nové Sady  0:2
Provodov Holešov  0:1
P. Polom D. Benešov 0:2
Jeseník Šumperk  0:2
Bzenec Břeclav  0:1
V. Bíteš Tasovice  1:2
Brumov V. Karlovice 2:1
Přerov HFK Olomouc 3:2
Chotěboř Pelhřimov  3:2 po prodl.
Stará Říše Vrchovina  2:1

Historie Českého poháru

Přehled finálových zápasů
klikněte na letopočet pro výsledky ročníku a na výsledek pro zprávu z finálového zápasu

2016: Boleslav - Jablonec 2:0
2015: Liberec - Jablonec 1:1, penalty 3:1
2014: Sparta - Plzeň 1:1, penalty 8:7
2013: Jablonec - Mladá Boleslav 2:2, penalty 5:4
2012: Olomouc - Sparta 1:0
2011: Mladá Boleslav - Olomouc 1:1, penalty 4:3
2010: Plzeň - Jablonec 2:1
2009: Teplice - Slovácko 1:0
2008: Sparta - Liberec 0:0, penalty 4:3
2007: Sparta - Jablonec 2:1
2006: Sparta - Ostrava 0:0, penalty 4:2
2005: Ostrava - Slovácko 2:1
2004: Sparta - Ostrava 2:1
2003: Teplice - Jablonec 1:0
2002: Slavia - Sparta 2:1
2001: Žižkov - Sparta 2:1 po prodloužení
2000: Liberec - Ratíškovice 2:1
1999: Slavia - Liberec 1:0 po prodloužení
1998: Jablonec - Drnovice 2:1 po prodloužení
1997: Slavia - Dukla 1:0 po prodloužení
1996: Sparta - Drnovice 4:0
1995: Hradec Králové - Žižkov 0:0, penalty 3:1
1994: Žižkov - Sparta 2:2, penalty 6:5
1993: Sparta - Brno 2:0



Najdete na iDNES.cz



mobilní verze