MOL Cup 2015/2016
Finále (18. května 2016) |
134. |
Mladá Boleslav |
Jablonec |
2:0 |
Semifinále (27. dubna, odvety 4. Května 2016) |
132. |
Mladá Boleslav |
Plzeň |
1:0 |
0:0 |
133. |
Sparta |
Jablonec |
0:2 |
1:2 |
Čtvrtfinále (2. března, odvety 16. března 2016) |
128. |
Hradec Králové |
Mladá Boleslav |
1:4 |
1:1 |
129. |
Plzeň |
Olomouc |
4:2 |
1:1 |
130. |
Liberec |
Sparta |
2:1 |
0:2 |
131. |
Dukla |
Jablonec |
0:0 |
1:2 |
Osmifinále (21. a 28. října, odvety 4. listopadu a 2. prosince 2015) |
120. |
Ústí nad Labem |
Dukla |
0:3 |
0:3 |
121. |
Liberec |
Zlín |
1:0 |
0:1, 7:6 na penalty |
122. |
Jihlava |
Olomouc |
0:1 |
2:2 |
123. |
Pardubice |
Sparta |
1:0 |
1:3 |
124. |
Karviná |
Mladá Boleslav |
0:1 |
0:3 |
125. |
Plzeň |
Brno |
2:1 |
1:0 |
126. |
Frýdek-Místek |
Jablonec |
0:2 |
0:3 |
127. |
Hradec Králové |
Příbram |
0:1 |
5:1 |
3. kolo |
104. |
Táborsko |
Dukla Praha |
1:2 |
105. |
Vyšehrad |
Jablonec |
0:2 |
106. |
Hradec Králové |
Bohemians Praha 1905 |
1:0 |
107. |
Klatovy |
Mladá Boleslav |
0:5 |
108. |
Pardubice |
Teplice |
3:0 |
109. |
Varnsdorf |
Liberec |
2:2, penalty 2:3 |
110. |
Ústí nad Labem |
Slavia |
4:2 |
111. |
Slavia Kroměříž |
Brno |
0:1 |
112. |
Znojmo |
Jihlava |
0:5 |
113. |
Opava |
Olomouc |
1:5 |
114. |
Slavičín |
Frýdek-Místek |
1:2 |
115. |
Prostějov |
Zlín |
1:4 |
116. |
Rýmařov |
Karviná |
0:3 |
117. |
Králův Dvůr |
Sparta |
1:1, penalty 4:5 |
118. |
Tachov |
Viktoria Plzeň |
0:2 |
119. |
České Budějovice |
Příbram |
2:5 |
2. kolo |
77. |
Rosice |
Olomouc |
0:5 |
78. |
Štěchovice |
Teplice |
1:4 |
79. |
Čáslav |
Vyšehrad |
0:3 |
80. |
Kolín |
Ústí nad Labem |
2:4 |
81. |
Převýšov |
Pardubice |
0:5 |
82. |
Olympia Hradec Králové |
Bohemians Praha 1905 |
1:2 |
83. |
Karlovy Vary |
Táborsko |
2:6 |
84. |
Dobrovice |
Varnsdorf |
1:2 |
85. |
Králův Dvůr |
Vlašim |
1:1, penalty 3:1 |
86. |
Hlučín |
Opava |
0:1 |
87. |
Mohelnice |
Frýdek-Místek |
1:2 |
88. |
Slavičín |
Slovácko |
2:0 |
89. |
Velké Karlovice |
Zlín |
1:6 |
90. |
Vítkovice |
Karviná |
2:2, penalty 3:5 |
91. |
Tachov |
Sokolov |
2:2, penalty 5:3 |
92. |
Chrudim |
Hradec Králové |
0:5 |
93. |
Union 2013 |
Slavia |
0:7 |
94. |
Loko Vltavín |
Příbram |
1:9 |
95. |
Neratovice |
Dukla |
0:4 |
96. |
Klatovy |
Most |
1:0 |
97. |
Velké Meziříčí |
Brno |
1:2 |
98. |
Český Krumlov |
České Budějovice |
0:4 |
99. |
Rýmařov |
Baník Ostrava |
4:3 |
100. |
Prostějov |
Třinec |
0:0, penalty 5:4 |
101. |
Stará Říše |
Jihlava |
2:3 |
102. |
Tasovice |
Znojmo |
1:3 |
103. |
Vyškov |
Slavia Kroměříž |
1:1, penalty 6:7 |
1. kolo (25. července 2015) |
34. |
Braník |
Vyšehrad |
1:8 |
35. |
Brandýš |
Loko Vltavín |
0:2 |
36. |
Český Krumlov |
Písek |
2:2, penalty 4:2 |
37. |
Hořovicko |
Sokolov |
0:1 |
38. |
Doubravka |
České Budějovice |
0:5 |
39. |
Litoměřice |
Varnsdorf |
0:5 |
40. |
Nový Bor |
Pardubice |
0:1 |
41. |
Olympia Hradec Králové |
Benešov |
1:0 |
42. |
Holice |
Chrudim |
0:1 |
43. |
Trutnov |
Hradec Králové |
0:4 |
44. |
Admira Praha |
Vlašim |
0:3 |
45. |
Karlovy Vary |
Domažlice |
3:1 |
46. |
Vilémov |
Most |
2:4 |
47. |
Neratovice |
Brozany |
2:1 |
48. |
Chomutov |
Štěchovice |
0:2 |
49. |
Semily |
Dobrovice |
0:3 |
50. |
Český Brod |
Ústí nad Labem |
0:1 |
51. |
Jablonec nad Jizerou |
Čáslav |
2:2, penalty 3:4 |
52. |
Klatovy |
Viktoria Žižkov |
1:0 |
53. |
Vysoké Mýto |
Union 2013 |
0:3 |
54. |
Dvůr Králové |
Táborsko |
0:3 |
55. |
Meteor Praha |
Tachov |
1:1, penalty 4:5 |
56. |
Kladno |
Králův Dvůr |
0:4 |
57. |
Živanice |
Převýšov |
2:4 |
58. |
Zápy |
Kolín |
2:2, penalty 6:7 |
59. |
Dolní Benešov |
Rýmařov |
1:2 |
60. |
TJ Sokol Ústí |
Frýdek-Místek |
1:2 |
61. |
Přerov |
Vyškov |
0:2 |
62. |
Velké Karlovice |
Brumov |
2:1 |
63. |
Nová Ves |
Velké Meziříčí |
0:6 |
64. |
Líšeň |
Kroměříž |
1:2 |
65. |
Hodonín |
Prostějov |
0:4 |
66. |
Petrovice |
Vítkovice |
0:1 |
67. |
Pelhřimov |
Znojmo |
1:4 |
68. |
Krnov |
Hlučín |
2:4 |
69. |
Tasovice |
Břeclav |
2:1 |
70. |
Hranice |
Karviná |
1:5 |
71. |
Mohelnice |
Uničov |
4:3 |
72. |
Nový Jičín |
Třinec |
0:5 |
73. |
Rosice |
HFK Olomouc |
1:0 |
74. |
Šumperk |
Opava |
0:3 |
75. |
Slavičín |
Otrokovice |
4:0 |
76. |
Stará Říše |
Třebíč |
4:0 |
Předkolo (19. července 2015) |
1. |
Braník |
Libiš |
3:2 |
2. |
Brandýs nad Labem |
Nové Strašecí |
3:0 |
3. |
Hradiště |
Český Krumlov |
1:8 |
4. |
Chotíkov |
Hořovicko |
2:2, penalty 0:3 |
5. |
Lomnice |
Doubravka |
1:5 |
6. |
Štětí |
Litoměřice |
1:1, penalty 0:3 |
7. |
Mšeno |
Nový Bor |
1:5 |
8. |
Olympia Hradec Králové |
Pěnčín-Turnov |
2:0 |
9. |
Holice |
Letohrad |
2:0 |
10. |
Jaroměř |
Trutnov |
0:6 |
11. |
Litvínov |
Admira Praha |
0:1 |
12. |
ZČE Plzeň |
Karlovy Vary |
2:4 |
13. |
Vilémov |
Lovosice |
2:2, penalty 4:3 |
14. |
Louny |
Neratovice |
1:1, penalty 3:4 |
15. |
Chomutov |
Souš |
2:1 |
16. |
Semily |
Ústí nad Orlicí |
5:2 |
17. |
Sedlčany |
Český Brod |
1:2 |
18. |
Kratonohy |
Jablonec nad Jizerou |
1:1, penalty 4:5 |
19. |
Milevsko |
Klatovy |
0:3 |
20. |
Vysoké Mýto |
Úvaly |
3:1 |
21. |
Dvůr Králové |
Kutná Hora |
3:0 |
22. |
Tatran Rakovník |
Meteor Praha |
0:2 |
23. |
Kladno |
Aritma Praha |
3:1 |
24. |
Živanice |
Benátky nad Jizerou |
4:1 |
25. |
Petřkovice |
Dolní Benešov |
1:2 |
26. |
TJ Sokol Ústí |
Valašské Meziříčí |
2:1 |
27. |
Nedachlebice |
Přerov |
0:4 |
28. |
Vsetín |
Velké Karlovice |
1:1, penalty 3:4 |
29. |
Nová Ves |
Nová Ves |
4:3 |
30. |
Blansko |
Líšeň |
0:3 |
31. |
Uherský Brod |
Hodonín |
1:2 |
32. |
Havířov |
Petrovice |
1:2 |
33. |
Havlíčkův Brod |
Pelhřimov |
0:1 |
Historie Českého poháru
Přehled finálových zápasů
klikněte na letopočet pro výsledky ročníku a na výsledek pro zprávu z finálového zápasu
2015: Liberec - Jablonec 1:1, penalty 3:1
2014: Sparta - Plzeň 1:1, penalty 8:7
2013: Jablonec - Mladá Boleslav 2:2, penalty 5:4
2012: Olomouc - Sparta 1:0
2011: Mladá Boleslav - Olomouc 1:1, penalty 4:3
2010: Plzeň - Jablonec 2:1
2009: Teplice - Slovácko 1:0
2008: Sparta - Liberec 0:0, penalty 4:3
2007: Sparta - Jablonec 2:1
2006: Sparta - Ostrava 0:0, penalty 4:2
2005: Ostrava - Slovácko 2:1
2004: Sparta - Ostrava 2:1
2003: Teplice - Jablonec 1:0
2002: Slavia - Sparta 2:1
2001: Žižkov - Sparta 2:1 po prodloužení
2000: Liberec - Ratíškovice 2:1
1999: Slavia - Liberec 1:0 po prodloužení
1998: Jablonec - Drnovice 2:1 po prodloužení
1997: Slavia - Dukla 1:0 po prodloužení
1996: Sparta - Drnovice 4:0
1995: Hradec Králové - Žižkov 0:0, penalty 3:1
1994: Žižkov - Sparta 2:2, penalty 6:5
1993: Sparta - Brno 2:0