Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Pohár České pošty 2013/2014

Finále - 17. května 2014 v Edenu
132 Plzeň Sparta 1:1, 7:8 pen.
Semifinále - 16. dubna 2014 a 30. dubna 2014 
130 Plzeň Brno 2:0 0:0
131 Jablonec Sparta 3:1 0:4
Čtvrtfinále - 26. března 2014 a 3. dubna 2014
126 Plzeň Jihlava 1:0 2:3
127 Slavia Brno 0:1 1:0, 4:5 pen.
128. Jablonec Mladá Boleslav 2:0 0:1
129. Dukla Sparta 2:1 0:2
Osmifinále - 5. října 2013 a 30. října 2013
118. Domažlice Viktoria Plzeň 0:3 0:4
119. Sigma Olomouc Jihlava 0:4 0:0
120. Varnsdorf Slavia 0:0 0:1
121. Viktoria Žižkov Zbrojovka Brno 1:0 0:4
122. Jablonec Ústí n. L. 1:0 2:0
123. Mladá Boleslav 1. FC Slovácko 1:0 2:0
124. Dukla Praha Příbram 4:0 2:1
125. Znojmo Sparta 2:3 1:2
3. kolo - 25. září 2013
102. SK Kladno Viktoria Plzeň  1:3
103. Domažlice MFK OKD Karviná 3:1
104. MFK Chrudim Sigma Olomouc 0:2
105. 1. FC Karlovy Vary Vysočina Jihlava 0:1
106. FC Graffin Vlašim Varnsdorf 2:2, pen. 3:5
107.  HFK Olomouc Slavia 1:2
108. Roudnice n. L. Zbrojovka Brno 0:4
109.  Viktoria Žižkov Slovan Liberec 2:2, pen. 5:4.
110.  Hradec Králové Baumit Jablonec 0:1
111.  Ústí n. L. Baník Ostrava 2:0
112. Hlučín Mladá Boleslav 1:5
113.  Pardubice 1. FC Slovácko 1:2
114. Třinec Dukla Praha 1:1, pen. 6:7
115.  Dynamo Č. Budějovice Příbram 0:0, 2:4 pen.
116. SK Převýšov Znojmo 1:4
117. Zlín Sparta 0:1
2. kolo - 21. srpna 2013
74. Kladno Rokycany 2:1
75. Domažlice Bohemians 1905 2:1
76. Brumov Karviná 0:1
77. Mikulovice Sigma Olomouc 1:2
78. Chrudim Kolín 2:1
79. Rosice Jihlava 1:6
80. Karlovy Vary Sokolov 3:3, pen. 4:3
81. Varnsdorf Teplice 2:0
82. Vlašim Loko Vltavín 6:1
83. Chomutov Slavia Praha 0:7
84. Bystrc 1. HFK Olomouc 0:3
85. Uničov Zbrojovka Brno 0:1
86. Admira Praha Roudnice nad Labem 1:1, 2:4 pen.
87. Vyšehrad Viktoria Žižkov 2:4
88. Dvůr Králové FC Hradec Králové 0:7
89. Hořovicko Ústí nad Labem 0:2
90. Kroměříž Baník Ostrava 1:3
91. Hlučín Opava 2:0
92. Úvaly Mladá Boleslav 0:4
93. Jablonec nad Jizerou Pardubice 0:1
94. Břeclav Slovácko 0:3
95. Frýdek-Místek Třinec 1:2
96. Štěchovice Dukla Praha 1:4
97. Písek Dynamo České Budějovice 0:1
98. Táborsko Příbram 0:1
99. Svitavy Převýšov 0:2
100. Třebíč Znojmo 0:5
101. Prostějov Zlín 2:2, pen. 0:3
1. kolo - 20. července 2013
30. Tempo Praha Štěchovice 2:2, pen 3:4
31. Dražice Písek 0:2
32. Svitavy FK Čáslav 1:1, pen 5:4
33. Dvůr Králové n. L. Živanice 1:1, pen 13:12
34. Žatec Karlovy Vary 2:3
35. Litoměřice FK Ústí n.Labem 2:6
36. Nový Bor FK Varnsdorf 0:3
37. Jablonec n. Jiz. Letohrad 2:1
38. Hořovicko FK Bohemians 0:0, pen 5:3
39. Doubravka Domažlice 2:6
40. ZČE Plzeň Rokycany 0:3
41. Štětí Chomutov 1:4
42. Nová Paka Hradec Králové 1:3
43. Lovosice Admira Praha 2:4
44. Milevsko FC MAS Táborsko 0:3
45. Strakonice České Budějovice SK Strakonice 1908 odhlásil svoje mužstvo ze soutěže, Dynamo České Budějovice má tak volný los a postupuje do 2. kola.
46. Hvězda Cheb FK Baník Sokolov 1:3
47. Kutná Hora Chrudim 0:2
48. Trutnov Převýšov 1:2
49. Benešov FC Graffin Vlašim 0:2
50. Český Brod Loko Vltavín 2:2, pen 3:4
51. Horní Měcholupy FK Viktoria Žižkov 2:7
52. Vyšehrad Kunice 4:3
53. Kladno Králův Dvůr 3:0
54. Úvaly Zápy 0:0, pen 4:3
55. Kolín Meteor Praha VIII 3:0
56. Roudnice FK Baník Most 1909 2:1
57. Náchod FK Pardubice 0:1
58. Vřesina MFK OKD Karviná 1:8
59. Hodonín Břeclav 1:5
60. Šumperk Uničov 0:5
61. Štítná nad Vláří Brumov 0:1
62. Bystrc Otrokovice 3:2
63. Dolní Benešov SFC Opava 0:4
64. Hranice 1.HFK Olomouc 1:1, pen 4:5
65. Stará Říše Třebíč 1:2
66. Nový Jičín FK Fotbal Třinec 1:6
67. Mohelnice Zlín 0:5
68. Tasovice Prostějov 1:4
69. Pelhřimov Rosice 1:3
70. Přerov Kroměříž 0:3
71. Zábřeh Mikulovice 1:3
72. FC Hlučín Orlová 3:0
73. Líšeň MFK Frýdek-Místek 0:1
Předkolo - 14. července 2013
1. Jílové Tempo Praha 1:1, pen 4:5
2. Dražice Český Krumlov 3:1
3. Vysoké Mýto Svitavy 0:3
4. OLYMPIA H. Králové Dvůr Králové n. L. 1:1, pen 5:6
5. FK Ostrov Žatec 1:5
6. Litoměřice Souš 2:0
7. Rapid Liberec Nový Bor 1:3
8. Jablonec n. J. Pěčín-Turnov 2:2, pen 8:7
9. Živanice Ústí n. Orl. 3:1
10. Zličín Hořovicko 1:1, pen 5:6
11. Sušice Doubravka 1:1, pen 4:5
12. ZČE Plzeň Tachov 2:0
13. Štětí Neratovice-Byškovice 4:4, pen 4:2
14. Dobrovice Nová Paka 1:5
15. Litol Lovosice 1:2
16. Vřesina Petrovice 2:1
17. Veselí n. M. Hodonín 0:4
18. Jeseník Šumperk 1:3
19. Štítná n. Vlt. Slavičín 1:1, pen 5:3
20. Blansko Bystrc 0:1
21. Dolní Benešov Havířov 4:3
22. Uh. Brod Brumov 2:3
23. Stará Říše Velké Meziříčí 4:0
24. Nový Jičín Lískovec 1:0
25. Vyškov Mohelnice 1:2
26. Tasovice Brno Bohunice 2:1
27. Vrchovina Pelhřimov 1:3
28. Valašské Meziříčí Hranice 1:2
29. Žďár n. S. Rosice 1:3


Najdete na iDNES.cz



mobilní verze