Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


VIDEO: Jak Nedvěd omládl, aby dobyl zlato. Euro do 21 let má svůj spot

24 2015
Fotbalový evropský šampionát hráčů do 21 let, jenž bude už za necelý měsíc hostit Česká republika, má i své propagační video. V něm Pavel Nedvěd po výzvě Tomáše Ujfalušiho toužil omládnout, aby pomohl domácímu týmu vybojovat zlato. S výsledkem ale spokojený nebyl... Podívejte se.

„Žádná hvězda nechce chybět,“ zní slogan propagačního spotu. Přesně v jeho duchu se po rozhovoru s Tomášem Ujfalušim rozhodne Pavel Nedvěd zajít na plastickou chirurgii.

„Méďo, tenkrát jsi na to neměl, ale být ti dneska jedenadvacet, tak bereme zlato,“ hecuje Ujfaluši Nedvěda, který totiž z evropských šampionátů jedenadvacítek žádnou medaili nemá.

Dvaačtyřicetiletý držitel Zlatého míče za rok 2003 tak potřebuje omládnout o víc než dvacet let. Ale když se uvidí v zrcadle po proměně, nestačí se divit...

„Natáčení zabralo více než 9 hodin, které Pavel Nedvěd zvládl se stejnou energií, s jakou jsme ho byli zvyklí vídat na trávníku. Zpočátku říkal, že hraní je legrace, ale při dvacáté scéně už připustil, že je to podobná dřina jako 90 minut na hřišti,“ řekl člen organizačního výboru ME do 21 let Ondřej Lípa.

A dodal: „Všichni aktéři si to každopádně užili a Pavel i Tomáš Ujfaluši všechny ohromili výjimečným talentem před kamerou.“

Největší fotbalový turnaj, který může Česko pořádat, vypukne už 17. června. Vstupenky jsou stále ještě k dispozici, organizátoři v pátek uvolnili do prodeje jejich největší část. Lístky zle koupit výhradně na oficiálním webu turnaje www.u21euro2015.cz.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze