Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Program fotbalového mistrovství světa 2014 v Brazílii

Skupina A: Brazílie, Chorvatsko, Kamerun, Mexiko
Skupina B: Austrálie, Chile, Nizozemsko, Španělsko
Skupina C: Japonsko, Kolumbie, Pobřeží Slonoviny, Řecko
Skupina D: Anglie, Itálie, Kostarika, Uruguay
Skupina E: Ekvádor, Francie, Honduras, Švýcarsko
Skupina F: Argentina, Bosna a Hercegovina, Írán, Nigérie
Skupina G: Ghana, Německo, Portugalsko, USA
Skupina H: Alžírsko, Belgie, Jižní Korea, Rusko

Základní skupiny

Čtvrtek 12. června
Brazílie - Chorvatsko skupina A Sao Paulo 3:1
Pátek 13. června
Mexiko - Kamerun skupina A Natal 1:0
Španělsko - Nizozemsko skupina B Salvador 1:5
Chile - Austrálie skupina B Cuiabá 3:1
Sobota 14. června
Kolumbie - Řecko skupina C Belo Horizonte 3:0
Uruguay - Kostarika skupina D Fortaleza 1:3
Anglie - Itálie skupina D Manaus 1:2
Pobřeží slonoviny - Japonsko skupina C Recife 2:1
Neděle 15. června
Švýcarsko - Ekvádor skupina E Brasília 2:1
Francie - Honduras skupina E Porto Alegre 3:0
Argentina - Bosna a Hercegovina skupina F Rio de Janeiro 2:1
Pondělí 16. června
Německo - Portugalsko skupina G Salvador 4:0
Írán - Nigérie skupina F Curitiba 0:0
Ghana - USA skupina G Natal 1:2
Úterý 17. června
Belgie - Alžírsko skupina H Belo Horizonte 2:1
Brazílie - Mexiko skupina A Fortaleza 0:0
Rusko - Korea skupina H Cuiabá 1:1
Středa 18. června
Austrálie - Nizozemsko skupina B Porto Alegre 2:3
Španělsko - Chile skupina B Rio de Janeiro 0:2
Kamerun - Chorvatsko skupina A Manaus 0:4
Čtvrtek 19. června
Kolumbie - Pobřeží slonoviny skupina C Brasília 2:1
Uruguay - Anglie skupina D Sao Paulo 2:1
Japonsko - Řecko skupina C Natal 0:0
Pátek 20. června
Itálie - Kostarika skupina D Recife 0:1
Švýcarsko - Francie skupina E Salvador 2:5
Honduras - Ekvádor skupina E Curitiba 1:2
Sobota 21. června
Argentina - Írán skupina F Belo Horizonte 1:0
Německo - Ghana skupina G Fortaleza 2:2
Nigérie - Bosna a Hercegovina skupina F Cuiabá 1:0
Neděle 22. června
Belgie - Rusko skupina H Rio de Janeiro 1:0
Korea - Alžírsko skupina H Porto Alegre 2:4
USA - Portugalsko skupina G Manaus 2:2
Pondělí 23. června
Nizozemsko - Chile skupina B Sao Paulo 2:0
Austrálie - Španělsko skupina B Curitiba 0:3
Kamerun - Brazílie skupina A Brasília 1:4
Chorvatsko - Mexiko skupina A Recife 1:3
Úterý 24. června
Itálie - Uruguay skupina D Natal 0:1
Kostarika - Anglie skupina D Belo Horizonte 0:0
Japonsko - Kolumbie skupina C Cuiabá 1:4
Řecko - Pobřeží slonoviny skupina C Fortaleza 2:1
Středa 25. června
Nigérie - Argentina skupina F Porto Alegre 2:3
Bosna a Hercegovina - Írán skupina F Salvador 3:1
Honduras - Švýcarsko skupina E Manaus 0:3
Ekvádor - Francie skupina E Rio de Janeiro 0:0
Čtvrtek 26. června
Portugalsko - Ghana skupina G Brasília 2:1
USA - Německo skupina G Recife 0:1
Korea - Belgie skupina H Sao Paulo 0:1
Alžírsko - Rusko skupina H Curitiba 1:1

Vyřazovací část

Sobota 28. června
(49) Brazílie - Chile Osmifinále Belo Horizonte 1:1, na pen. 3:2
(50) Kolumbie - Uruguay Osmifinále Rio de Janeiro 2:0
Neděle 29. června
(51) Nizozemsko - Mexiko Osmifinále Fortaleza 2:1
(52) Kostarika - Řecko Osmifinále Recife 1:1, pen 5:3
Pondělí 30. června
(53) Francie - Nigérie Osmifinále Brasília 2:0
(54) Německo - Alžírsko Osmifinále Porto Alegre 2:1 po prodl.
Úterý 1. července
(55) Argentina - Švýcarsko Osmifinále Sao Paulo 1:0 po prodl.
(56) Belgie - USA Osmifinále Salvador 2:1 po prodl.
Pátek 4. července
(58) Francie - Německo Čtvrtfinále Rio de Janeiro 0:1
(57) Brazílie - Kolumbie Čtvrtfinále Fortaleza 2:1
Sobota 5. července
(60) Argentina - Belgie Čtvrtfinále Brasília 1:0
(59) Nizozemsko - Kostarika Čtvrtfinále Salvador 0:0, na pen. 4:3
Úterý 8. července
Brazílie - Německo Semifinále Belo Horizonte 1:7
Středa 9. července
Nizozemsko - Argentina Semifinále Sao Paulo 0:0, na pen. 2:4
Sobota 12. července
Brazílie - Nizozemsko O 3. místo Brasília 0:3
Neděle 13. července
Německo - Argentina Finále Rio de Janeiro 1:0 po prodl.


Najdete na iDNES.cz



mobilní verze