Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Divácké statistiky

ePojisteni.cz liga 2016/2017

Srovnání posledního kola a celé sezony
Sledované kritérium29. koloCelá sezóna
Diváci celkem340941122602
Průměr na zápas42614838
Zápas s nejvyšší návštěvou823419084
Zápas s nejnižší návštěvou1352542
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma i venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1SK Slavia Praha2659319170190844255
2AC Sparta Praha2555578812190844062
3FC Viktoria Plzeň2318677995190842266
4Bohemians Praha 19051405244845117532694
5FK Teplice1324394566150811867
6FC Slovan Liberec128213442199441631
7Fastav Zlín124010427693271352
8Zbrojovka Brno123639426392231432
91. FC Slovácko118366408110231542
10MFK Karviná116460401595611613
11FK Mladá Boleslav1155793985140911280
12FK Jablonec1036853575158731440
13Dukla Praha101867351213974542
14FC Vysočina Jihlava1011163486141161032
15FC Hradec Králové97539336397861146
161. FK Příbram88412304888761216
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1SK Slavia Praha16207311576190845043
2AC Sparta Praha15021610014183977109
3FC Viktoria Plzeň14011310008116518812
4Zbrojovka Brno68552457092232918
5Bohemians Praha 190565659437750003504
6Fastav Zlín65071433859812336
7FC Slovan Liberec62989449988801992
8FK Teplice628184487147822088
91. FC Slovácko56853406059033322
10MFK Karviná54855391848332912
11FK Mladá Boleslav50242334950001280
12FC Vysočina Jihlava43712291445002033
13FK Jablonec38114254042551440
141. FK Příbram36061257559621286
15Dukla Praha3298321986243542
16FC Hradec Králové32291230645611146
Mužstva seřazená podle celkových návštěv venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha1053417524190844062
2SK Slavia Praha1038586923183974255
3FC Viktoria Plzeň917546116190842266
4Bohemians Praha 1905748655347117532694
5FK Teplice696214641150811867
6Dukla Praha688844920139741286
7FK Jablonec655714683158731458
8FK Mladá Boleslav653374666140911291
9FC Hradec Králové65248434997861415
10FC Slovan Liberec65224434899441631
11MFK Karviná61605410795611613
121. FC Slovácko61513410010231542
13Fastav Zlín58939420993271352
14FC Vysočina Jihlava574044100141161032
15Zbrojovka Brno55087393489971432
161. FK Příbram52351349088761216
1. liga
MužstvoZVRPSB
1.SK Slavia Praha29199161:2266
2.FC Viktoria Plzeň29197345:2164
3.AC Sparta Praha29168546:2556
4.FK Mladá Boleslav291310647:3349
5.FK Teplice29139738:2448
6.Fastav Zlín291081132:3538
7.Dukla Praha291071238:3537
8.FK Jablonec29812941:3836
9.FC Slovan Liberec29991127:2836
10.MFK Karviná29971339:4734
11.Zbrojovka Brno29614932:4132
12.1. FC Slovácko296131028:3731
13.Bohemians Praha 190529771522:3828
14.FC Vysočina Jihlava29691426:4527
15.FC Hradec Králové29731928:5124
16.1. FK Příbram29641929:5922


Najdete na iDNES.cz



mobilní verze