Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Divácké statistiky

ePojisteni.cz liga 2016/2017

Srovnání posledního kola a celé sezony
Sledované kritérium25. koloCelá sezóna
Diváci celkem37892956959
Průměr na zápas47364808
Zápas s nejvyšší návštěvou1683019084
Zápas s nejnižší návštěvou1032542
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma i venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha2285419141190844062
2SK Slavia Praha2260849043190844255
3FC Viktoria Plzeň2012328049190842266
4Bohemians Praha 19051215934863117532694
5FK Teplice1191894767150811867
6Fastav Zlín109157454893271420
7Zbrojovka Brno108686434792231432
81. FC Slovácko103788415110231542
9FC Slovan Liberec102657427799441631
10MFK Karviná99864399495611613
11FK Mladá Boleslav939023756140911280
12FC Vysočina Jihlava897783591141161032
13FC Hradec Králové80410321697861146
141. FK Příbram77490309988761216
15FK Jablonec76599306388791440
16Dukla Praha7494829978936542
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha13231810178183977109
2SK Slavia Praha13222611018190845043
3FC Viktoria Plzeň1192969941116518812
4Fastav Zlín57980446059812336
5Zbrojovka Brno57976445992232918
6Bohemians Praha 190556260432750003504
7FK Teplice536814473147822088
8FC Slovan Liberec50650460488802770
91. FC Slovácko49849415459033322
10MFK Karviná46109384248302912
11FK Mladá Boleslav42771329049281280
12FC Vysočina Jihlava38218293945002033
13FK Jablonec32301248442551440
14Dukla Praha3036723356243542
151. FK Příbram29648247059621286
16FC Hradec Králové27309227545611146
Mužstva seřazená podle celkových návštěv venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha962238018190844062
2SK Slavia Praha938587219183974255
3FC Viktoria Plzeň819366302190842266
4FK Teplice655085039150811867
5Bohemians Praha 1905653335444117532694
61. FC Slovácko53939414910231542
7MFK Karviná53755413595611613
8FC Hradec Králové53101408497861415
9FC Slovan Liberec52007400099441631
10FC Vysočina Jihlava515604296141161032
11Fastav Zlín51177465293271420
12FK Mladá Boleslav511314260140911291
13Zbrojovka Brno50710422589971432
141. FK Příbram47842368088761216
15Dukla Praha44581371589361286
16FK Jablonec44298369188791458
1. liga
MužstvoZVRPSB
1.SK Slavia Praha25177153:1758
2.FC Viktoria Plzeň25175337:1656
3.AC Sparta Praha25137539:2146
4.FK Mladá Boleslav25119538:2642
5.FK Teplice25117733:2240
6.Fastav Zlín25108731:2738
7.FK Jablonec2588937:3432
8.Dukla Praha25861132:3030
9.FC Slovan Liberec25781021:2529
10.1. FC Slovácko25611824:3129
11.MFK Karviná25851233:4129
12.Zbrojovka Brno25414727:3526
13.Bohemians Praha 190525671218:3025
14.FC Hradec Králové25631622:4121
15.1. FK Příbram25631624:5021
16.FC Vysočina Jihlava25481318:4120


Najdete na iDNES.cz



mobilní verze