Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Divácké statistiky

ePojisteni.cz liga 2016/2017

Srovnání posledního kola a celé sezony
Sledované kritérium30. koloCelá sezóna
Diváci celkem491211171723
Průměr na zápas61404882
Zápas s nejvyšší návštěvou1230019084
Zápas s nejnižší návštěvou1118542
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma i venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1SK Slavia Praha2782319274190844255
2AC Sparta Praha2616398721190844062
3FC Viktoria Plzeň2423608078190842266
4FK Teplice1425644752150811867
5Bohemians Praha 19051420194733117531495
6Zbrojovka Brno1359394531123001432
7FC Slovan Liberec132493441699441631
8Fastav Zlín125128417093271118
91. FC Slovácko124448414810231542
10FK Mladá Boleslav1198593995140911280
11MFK Karviná119688398995611613
12Dukla Praha111992373313974542
13FC Vysočina Jihlava1116093720141161032
14FK Jablonec1069133563158731440
15FC Hradec Králové99034330197861146
161. FK Příbram89530298488761118
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1SK Slavia Praha17437311624190845043
2FC Viktoria Plzeň15060610040116518812
3AC Sparta Praha15021610014183977109
4FK Teplice729434862147822088
5Zbrojovka Brno68552457092232918
6FC Slovan Liberec67269448488801992
7Bohemians Praha 190565659437750003504
8Fastav Zlín65071433859812336
91. FC Slovácko62935419560823322
10MFK Karviná58083387248332912
11FK Mladá Boleslav50242334950001280
12FC Vysočina Jihlava43712291445002033
13FK Jablonec38114254042551440
141. FK Příbram37179247859621118
15FC Hradec Králové33786225245611146
16Dukla Praha3298321986243542
Mužstva seřazená podle celkových návštěv venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha1114237428190844062
2SK Slavia Praha1038586923183974255
3FC Viktoria Plzeň917546116190842266
4Dukla Praha790095267139741286
5Bohemians Praha 1905763605090117531495
6FK Teplice696214641150811867
7FK Mladá Boleslav696174641140911291
8FK Jablonec687994586158731458
9FC Vysočina Jihlava678974526141161032
10Zbrojovka Brno673874492123001432
11FC Hradec Králové65248434997861415
12FC Slovan Liberec65224434899441631
13MFK Karviná61605410795611613
141. FC Slovácko61513410010231542
15Fastav Zlín60057400393271118
161. FK Příbram52351349088761216
1. liga
MužstvoZVRPSB
1.SK Slavia Praha30209165:2269
2.FC Viktoria Plzeň30207347:2167
3.AC Sparta Praha30169547:2657
4.FK Mladá Boleslav301310747:3749
5.FK Teplice30139838:2548
6.Fastav Zlín301181134:3541
7.Dukla Praha301171239:3540
8.FK Jablonec30912943:3839
9.FC Slovan Liberec301091131:2839
10.MFK Karviná30971439:4934
11.Zbrojovka Brno306141032:4532
12.1. FC Slovácko306141029:3832
13.Bohemians Praha 190530771622:3928
14.FC Vysočina Jihlava30691526:4727
15.FC Hradec Králové30831929:5127
16.1. FK Příbram30642029:6122


Najdete na iDNES.cz



mobilní verze