Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Divácké statistiky

ePojisteni.cz liga 2016/2017

Srovnání posledního kola a celé sezony
Sledované kritérium21. koloCelá sezóna
Diváci celkem34972796827
Průměr na zápas43714771
Zápas s nejvyšší návštěvou888019084
Zápas s nejnižší návštěvou1739542
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma i venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1SK Slavia Praha1867368892190844255
2AC Sparta Praha1795298549183974062
3FC Viktoria Plzeň1614907690190842782
4Bohemians Praha 19051057415035117532694
5FK Teplice967934609150811867
6Fastav Zlín94053470293271420
7Zbrojovka Brno90422430592231432
8FC Slovan Liberec89433447199441631
9MFK Karviná85460406995611613
10FK Mladá Boleslav830103952140911280
111. FC Slovácko8179038947181542
12FC Vysočina Jihlava777383701141161146
131. FK Příbram67110319588761216
14FK Jablonec66094314788791458
15Dukla Praha6569731288936542
16FC Hradec Králové62558297893931146
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha1064919681183977109
2SK Slavia Praha10335610335190845043
3FC Viktoria Plzeň986509865116518812
4Fastav Zlín50177456159812336
5Zbrojovka Brno48709487092232949
6Bohemians Praha 190547409430950003504
7FK Teplice454924549147822088
8FC Slovan Liberec43348481688802770
9MFK Karviná41279375248302912
101. FC Slovácko40317403159033322
11FK Mladá Boleslav36088328049281280
12FC Vysočina Jihlava31882289845002033
13Dukla Praha2804425496243542
14FK Jablonec27739252142551546
151. FK Příbram24592245959621286
16FC Hradec Králové23254232545611146
Mužstva seřazená podle celkových návštěv venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1SK Slavia Praha833807580183974255
2AC Sparta Praha730387303147824062
3FC Viktoria Plzeň628405712190842782
4Bohemians Praha 1905583325833117532694
5FK Teplice513014663150811867
6FK Mladá Boleslav469224692140911741
7FC Slovan Liberec46085418999441631
8FC Vysočina Jihlava458564585141161146
9MFK Karviná44181441895611613
10Fastav Zlín43876487593271420
111. FK Příbram42518386588761216
12Zbrojovka Brno41713379288121432
131. FC Slovácko4147337707181542
14FC Hradec Králové39304357393931415
15FK Jablonec38355383588791458
16Dukla Praha37653376589361286
1. liga
MužstvoZVRPSB
1.FC Viktoria Plzeň21154232:1249
2.SK Slavia Praha21146144:1548
3.AC Sparta Praha21116433:1739
4.Fastav Zlín2198428:2035
5.FK Mladá Boleslav2197532:2234
6.FK Teplice2186725:1930
7.MFK Karviná2185830:3229
8.FK Jablonec2177733:2828
9.Dukla Praha2175926:2426
10.1. FC Slovácko21510623:2725
11.Zbrojovka Brno21313521:2922
12.Bohemians Praha 190521561016:2621
13.FC Slovan Liberec2148914:2120
14.FC Hradec Králové21531319:3418
15.FC Vysočina Jihlava21371116:3616
16.1. FK Příbram21331515:4512


Najdete na iDNES.cz



mobilní verze