90
Skončil druhý poločas utkání. Následuje krátká přestávka před prvním prodloužením 2:0.
90
Střídání: Leotar: ze hřiště odešel Bojan Simič, nahradil ho Saša Miljanovič.
84
Na obou týmech je znát, že o postupujícím je rozhodnuto, slávisté hru v klidu kontrolují, hosté už jsou smířeni s osudem

Došek
46. min Müller o hráči
Došek
61. min Piták o hráči
9 Kuka
Kuka
16 Fořt
Adauto da Silva
78. min Fořt o hráči

Leotar (4-4-2)

Stojkovič
Miloševiš
Jerinič
Čorlija
Simič
90. min Miljanovič o hráči
Delibašiš
52. min Jovanovič o hráči
Stojanovič

Rozhodčí: Vuorella - Tiensuu, Ikonen
Počet diváků: 6 141 (30 % z kapacity 20 800)

78
Střídání: Slavia: ze hřiště odešel Evandro Adauto da Silva, nahradil ho Pavel Fořt.
76
Z dálky střílel Krunič, ale brankář Černý byl pozorný, míč kryl
73
Adauto brilantní českou uličkou uvolnil za soupeřovu obranu nabíhajícího Skácela a ten tvrdou přízemní střelou z úhlu skóroval
73
Důležité Góly
Rudolf Skácel (Slavia) vstřelil gól. Slavia - Leotar 2:0
72
Kuka si narazil s Adautem, vystřelil a brankář Stojkovič míč s námahou kryl
70
Do slibné pozice vyslal Piták nabíhajícího Adauta, ale ten z těžkého úhlu poslal míč lehkým obloučkem nad soupeřovu branku
69
Počet diváků 6 141 (30 % z kapacity 20 800)
68
Žlutou kartu dostal Milan Zachariáš (Slavia)
66
Žlutou kartu dostal Bojan Simič (Leotar)
62
Kuka hledal před brankou hostí střídajícího Pitáka, ale míč kryl gólman Stojkovič
61
Střídání: Slavia: ze hřiště odešel Tomáš Došek, nahradil ho Karel Piták.
60
Žlutou kartu dostal Zlatan Jerinič (Leotar)
56
Po vydařeném Skácelově centru se do střely na hranici vápna položil Adauto, ale jeho střela se vytočila a těsně minula Stojanovičovu branku.
54
Obě mužstva hrají i po přestávce stále aktivně se snahou vstřelit branku.
52
Střídání: Leotar: ze hřiště odešel Pavle Delibašiš, nahradil ho Alexander Jovanovič.
46
Střídání: Slavia: ze hřiště odešel Lukáš Došek, nahradil ho Martin Müller.
46
Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Slavia - Leotar
45
Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 1:0.
45
Rozhodčí Vuorella nastavuje dvě minuty
44
Kerkez střílel z dálky a falšovaný míč prosvištěl těsně nad břevnem přihlížejího brankáře Černého
42
Učebnicová akce domácích, Gedeon vybojoval u leve postranní čáry míč, poslal ho do běhu Skácelovi, ten zpětnou přízemní přihrávkou našel Kuku, který z hranice šestnáctky umístěnou střelou pravačkou vymetl "šibenici" Stojkovičovy branky
42
Pavel Kuka (Slavia) vstřelil gól. Slavia - Leotar 1:0
39
Hosté jsou stále odvážnější, po centru Kruniče hlavičkoval Miloševič, pozorný brankář Černý střelu zblízka kryl
36
Popovičův pokus z přímého kopu směřoval metr nad slávistickou branku
33
Dostálkova střela z dálky po přihrávce Adauta skončila dva metry vedle branky hostí
31
Adauto poslal hlavou do úniku Dostálka, ale tomu míč příliš utekl a vyběhnuvší gólman Stojkovič mu střelu stačil srazit mimo branku
30
Žlutou kartu dostal Marko Popovič (Leotar)
27
Do šestnáctky hostí pronikl s míčem Kuka, ale dostal se do těžkého střeleckého úhlu a trefil zblízka jen boční síť
20
Mírnou územní převahu mají slávisté, ale fotbalisté Trebinje hrají otevřený fotbal a využívají každou příležitost k protiútokům
11
Po rohovém kopu hlavičkoval Kuka nad Stojkovičovu branku
11
Těsně nad břevnem branky hostí skončila tečovaná střela Petrouše z přímého kopu
11
Žlutou kartu dostal Dušan Kerkez (Leotar)
10
Po rohu hostí hlavičkoval nepřesně Delibašič, míš šel daleko vedle
6
Do skrumáže před brankou hostí centroval uniknuvší Adauto, míč skončil v zámezí
5
Z pravé strany nebezpečně centroval před slávistickou branku Popovič, ale gólman Černý míč kryl
2
První nebezpečná akce zápasu, Kuka hledal přihrávkou T. Doška, ale ten jen o krůček na míč nedosáhl, k míči se nedostal ani vyběhnuvší brankář Stojkovič