Současně se zápasem Bayern - Feyenoord na tomto místě budeme informovat i o všech zbývajících zápasech dnešního programu Ligy mistrů. Skupina E: Juventus - Porto, Rosenborg - Celtic. Skupina F: Fenerbahce - Leverkusen, Lyon - Barcelona. Skupina F: La Coruňa - Lille, Manchester - Pireus.
1
Začal první poločas utkání Bayern Mnichov - Feyenoord Rotterdam
8
Skupina F: Lyon - Barcelona 0:1 (8. Kluivert)
12
Samuel Kuffour (Bayern Mnichov) vstřelil gól. Bayern Mnichov - Feyenoord Rotterdam 1:0
12
V prvních mimnutách dvakrát zaútočil Feyenoord, ale pak převzal iniciativu Bayern a brzy dal první gól. Po Hargreavesově rohovém kopu putoval míč do sítě z hlavičkového souboje van Gobbela s Kuffourem.
13
Skupina E: Juventus - Porto 0:1 (13. Clayton)
14
Skupina G: La Coruňa - Lille 1:0 (14. Tristán z pen.)
18
Skupina F: Lyon - Barcelona 0:2 (8. Kluivert, 18. Rivaldo)
18
Skupina E: Rosenborg - Celtic 1:0 (19. Brattbakk)
20
Skupina G: La Coruňa - Lille 1:1 (14. Tristán z pen. - 20. Cheyrou z pen.)
21
Skupina F: Fenerbahce - Leverkusen 0:1 (21. Schneider)
25
Johan Elmander (Feyenoord Rotterdam) vstřelil gól. Bayern Mnichov - Feyenoord Rotterdam 1:1
30
Roque Santa Cruz (Bayern Mnichov) vstřelil gól. Bayern Mnichov - Feyenoord Rotterdam 2:1
32
Skupina E: Juventus - Porto 1:1 (32. Del Piero - 13. Clayton)
34
Skupina E: Rosenborg - Celtic 2:0 (19. a 35. Brattbakk)
34
Skupina F: Fenerbahce - Leverkusen 0:2 (21. Schneider, 34. Kirsten)
40
Skupina F: Fenerbahce - Leverkusen 1:2 (40. Oktay - 21. Schneider, 34. Kirsten)
45
Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 2:1.
45
Poločasové výsledky
Skupina E:
Juventus - Porto 1:1 (32. Del Piero - 13. Clayton), Rosenborg - Celtic 2:0 (19. a 35. Brattbakk). Skupina F: Fenerbahce - Leverkusen 1:2 (40. Oktay - 21. Schneider, 34. Kirsten), Lyon - Barcelona 0:2 (8. Kluivert, 18. Rivaldo). Skupina G: La Coruňa - Lille 1:1 (14. Tristán z pen. - 20. Cheyrou z pen.), Manchester - Pireus 0:0.
45
Bayern měl po celý první poločas navrch, přesto hosté z ojedinělé akce vyrovnali na 1:1. Gól vstřelil po přihrávce Ona a odvážném průniku obranou Elmander. Ve 30. minutě založil gólovou akci brankář Kahn, Pizarro zatáhl míč do pokutového území, kde ještě Paulo Sergio minul, ale Santa Cruz zařídil vedení Bayernu. Stav 2:1 zůstal do přestávky.
45
Statistiky 1. poločasu
Střely na branku: 7:2, střely mimo: 5:3, fauly: 6:8, rohy: 2:0, ofsajdy: 0:0.
46
Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Bayern Mnichov - Feyenoord Rotterdam
46
Střídání: Bayern Mnichov: ze hřiště odešel Bixente Lizarazu, nahradil ho Michael Tarnat.
46
Střídání: Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odešel Ulrich van Gobbel, nahradil ho Christian Gyan.
47
Skupina E: Juventus - Porto 2:1 (32. Del Piero, 47. Montero - 13. Clayton)
65
Manchester - Pireus 0:0, van Nistelroy z Manchesteru neproměnil penaltu
66
Skupina F: Fenerbahce - Leverkusen 1:2 (40. Oktay - 21. Schneider, 34. Kirsten), Lyon - Barcelona 1:2 (66. Luyindula - 8. Kluivert, 18. Rivaldo)
69
Střídání: Bayern Mnichov: ze hřiště odešel Paulo Sergio, nahradil ho Alexander Zickler.
73
Skupina E: Juventus - Porto 3:1 (32. Del Piero, 47. Montero, 73. Trezeguet - 13. Clayton)
79
Skupina G: Manchester - Pireus 1:0 (79. Solskjaer)
80
Střídání: Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odešel Jean Paul van Gastel, nahradil ho Euzebiusz Smolarek.
84
Střídání: Bayern Mnichov: ze hřiště odešel Thorsten Fink, nahradil ho Pablo Thiam.
88
Skupina G: Manchester - Pireus 2:0 (79. Solskjaer, 88. Giggs)
88
Skupina F: Lyon - Barcelona 1:2 (66. Luyindula, 88. Carriere - 8. Kluivert, 18. Rivaldo)
90
Skupina G: Manchester - Pireus 3:0 (79. Solskjaer, 88. Giggs, 90. van Nistelroy)
90
90
Konečné výsledky
Skupina E:
Juventus - Porto 3:1 (32. Del Piero, 47. Montero, 73. Trezeguet - 13. Clayton), Rosenborg - Celtic 2:0 (19. a 35. Brattbakk) Skupina F: Fenerbahce - Leverkusen 1:2 (40. Oktay - 21. Schneider, 34. Kirsten)Skupina G: La Coruňa - Lille 1:1 (14. Tristán z pen. - 20. Cheyrou z pen.), Manchester - Pireus 3:0 (79. Solskjaer, 88. Giggs, 90. van Nistelroy)
90
Poslední výsledek
Skupina F:
Lyon - Barcelona 2:3 (66. Luyindula, 88. Carriere - 8. Kluivert, 18. Rivaldo, 90. Gerard)
90
Skončil druhý poločas utkání. Zápas byl ukončen 3:1.
90
Počet diváků 40 000 (57 % z kapacity 69 901)

FC Bayern Mnichov Bayern Mnichov (4-4-2)

o hráči
46. min Tarnat o hráči
o hráči
84. min Thiam o hráči
13 Sergio
Sergio
o hráči
69. min Zickler o hráči

o hráči
46. min Gyan o hráči
o hráči
80. min Smolarek o hráči