Divácké statistiky

Gambrinus liga 2003/2004

Srovnání posledního kola a celé sezony
Sledované kritérium30. koloCelá sezóna
Diváci celkem334241158523
Průměr na zápas41784827
Zápas s nejvyšší návštěvou710020032
Zápas s nejnižší návštěvou187651
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma i venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1FC Baník Ostrava3289621096520032747
2AC Sparta Praha231725772420032455
3SK Sigma Olomouc1623135410178971620
4SK Slavia Praha1532225107176791501
5FC Slovan Liberec146498488310546204
61. FC Brno1381624605176861537
7FK Teplice137795459317511344
8Slezský FC Opava133820446018020623
9FK Marila Příbram128802429317493926
101. FC Slovácko128553428518020177
11FK Viktoria Žižkov118085393617159946
12Tescoma Zlín1099703665160231824
13FC Viktoria Plzeň108110360312254256
14FK Jablonec 9710669335561747851
15Dynamo České Budějovice10262734206707104
16FK Chmel Blšany817092723845151
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1FC Baník Ostrava23064415376180206707
2AC Sparta Praha1156117707200323593
3SK Sigma Olomouc917526116116673811
4FC Slovan Liberec79066527173803880
51. FC Brno71531476899452775
6FK Teplice696484643113211933
7Slezský FC Opava64312428771002954
8FK Marila Příbram63607424087321876
91. FC Slovácko6050340338121256
10SK Slavia Praha598613990161561501
11FC Viktoria Plzeň5433136227425786
12Tescoma Zlín52322348848002051
13Dynamo České Budějovice48866325761281537
14FK Jablonec 9743750291640001130
15FK Viktoria Žižkov3295421964798946
16FK Chmel Blšany197651317230051
Mužstva seřazená podle celkových návštěv venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha116114774017720455
2FC Baník Ostrava98318655420032747
3SK Slavia Praha933616224176792187
4FK Viktoria Žižkov851315675171592300
5SK Sigma Olomouc705614704178971620
6Slezský FC Opava69508463318020623
7FK Teplice68147454317511344
81. FC Slovácko68050453618020177
9FC Slovan Liberec67432449510546204
101. FC Brno666314442176861537
11FK Marila Příbram65195434617493926
12FK Jablonec 976294341961747851
13FK Chmel Blšany61944412984511552
14Tescoma Zlín576483843160231824
15FC Viktoria Plzeň53779358512254256
16Dynamo České Budějovice5376135846707104

Gambrinus liga 2003/2004

Tabulka
MužstvoZVRPSB
1.Ostrava30189360:2563
2.Sparta301610448:2458
3.Olomouc30167743:2455
4.Slavia30157843:2452
5.Slovácko301461043:3748
6.Liberec301210838:2746
7.Zlín301251331:3941
8.Č.Buděj.301171238:3840
9.Teplice30912932:3239
10.Jablonec30814827:3238
11.Příbram301071333:3737
12.Opava30871534:5531
13.Brno30791433:4330
14.Blšany30861634:5430
15.Žižkov30691518:3427
16.Plzeň30471923:5319


Najdete na iDNES.cz