Fotbalisté Dukly podlehli v přípravě potřetí v řadě, padli s Rostovem

NAPADAJÍCÍ ÚTOČNÍK. Zbyněk Pospěch z Dukly (vpravo) se žene za jihlavským Tomášem Kučerou. | foto: Stanislav PeškaČTK

11 2013
Fotbalistům pražské Dukly se v průběhu přípravy na Kypru stále nevede. Prvoligový celek podlehl ruskému Rostovu na Donu 1:3 a prohrál i třetí utkání v Larnace.

Rostov poslal do vedení ve 45. minutě Nikolič. Za Duklu odpověděl deset minut po přestávce prvním gólem na soustředění Pospěch, ale Kalašev za další čtyři minuty vrátil Rusům proměněnou penaltou vedení. To ještě v nastavení pojistil střídající Sinama Pongolle. Jen na lavičce vítězů zůstal český útočník Holenda.

"Ruská liga má určitě větší kvalitu než naše, ale já si myslím, že jsme prohráli zápas, který jsme měli jednoznačně vyhrát," uvedl na webu Dukly trenér Luboš Kozel, kterého mrzely především neproměněné šance.

Šestý tým první ligy podlehl na Kypru i Botevu Plovdiv (0:2) a Koroně Kielce (0:1). Herní kemp zakončí Dukla ve středu s dalším bulharským celkem Levski Sofia.