• Slavia -

Slávisté, dejte míč do vápna, útočník Škoda si s tím poradí

vydáno 5. května 2015  11:04
Útočník Slavie Milan Škoda se raduje z gólu, kterým otevřel skóre v derby na...

Smělý osobní cíl, který si útočník slávistických fotbalistů Milan Škoda stanovil loni v létě před sezonou, s předstihem splnil. Zatím nastřílel sedmnáct gólů, takže se s Davidem Lafatou přetahuje o...  celý článek

Sudí Marek gól Boleslavi proti Spartě neuznal správně, oznámila komise

CO TO PÍSKÁŠ Boleslavští fotbalisté Kysela (vlevo), Ďuriš a Bořil spílají v...
vydáno 4. května 2015  16:49

Fotbalový sudí Emanuel Marek v nedělním ligovém utkání správně neuznal gól Mladé Boleslavi v 65. minutě. Míč skončil ve sparťanské bráně po střetu domácího...  celý článek

Příběh neuznaného gólu. Co říkají pravidla na střet brankáře s hráčem?

Sparťanský brankář Marek Štěch drží míč v průběhu ligového utkání v Mladé...
vydáno 4. května 2015  14:58

Boleslavští fotbalisté se zlobili: "Sudí nám neuznal regulérní gól." Jejich sparťanští protivníci by naopak zuřili, pokud by sudí Emanuel Marek situaci z 65....  celý článek

Boj o titul má zase nějaký náboj, řekl sparťanský střelec Kadlec

Václav Kadlec ze Sparty se raduje z gólu.
vydáno 4. května 2015

V lize se trefil po měsíci, ale zabral v pravý čas: dva góly Václava Kadlece výrazně pomohly fotbalové Spartě k výhře 3:2 v Mladé Boleslavi. Po poločasové...  celý článek

Slávista Škoda splnil svůj cíl. Ligu chceme dohrát důstojně, řekl

vydáno 4. května 2015  10:44

Vstřelil gól v první a poslední minutě. Útočník Milan Škoda se tak opět stal ústřední postavou fotbalové Slavie, která v neděli porazila České Budějovice 2:0 a...  celý článek

Kadeřábek rozhodl a střídal: Na lavičce byly nervy větší než na hřišti

Pavel Kadeřábek (vlevo) ze Sparty utíká k brněnské brance, nahání ho Fabián...

Pokud má fotbalová Sparta teď nějakého tahouna, je jím pravý obránce Pavel Kadeřábek. Po zranění se vrátil ve velkém stylu: nejdřív třemi přihrávkami pomohl...  celý článek

Grigar: Pět tyčí v posledních dvou domácích zápasech, mám štěstí

Teplická radost z gólu.
vydáno 4. května 2015  9:20

Na Stínadlech se tleskalo zlatému poháru, který ukázali hokejoví mistři z Litvínova, pak i zlatému gólu Hoška. Ligové Teplice se opájejí malým fotbalovým...  celý článek

Kouč Sparty Ščasný: Ztratit v Boleslavi, jela by k nám Plzeň v klidu

vydáno 3. května 2015  22:23

Při nedávném nástupu do funkce dostal trenér Zdeněk Ščasný za úkol dovést fotbalovou Spartu k titulu, po výhře 3:2 v Mladé Boleslavi naděje obhájce titulu na...  celý článek

Baník nedal gól už 287 minut...Zlepšení přijde, věří stále kouč Frňka

vydáno 4. května 2015  9:02

Znovu to byl pořádný zmar. Sic se fotbalisté Baníku Ostrava snažili, gól zase nedali. Na nule jsou už 287 minut. Z minulých šesti zápasů v pěti vyšli střelecky...  celý článek

Hradecký brankář Koubek: V záchranu ještě věříme, ale nejsme hloupí

vydáno 4. května 2015  8:32

Prvoligový zápas je už sám o sobě dostatečnou motivací. Tuhle často omílanou tezi sice brankář fotbalistů Hradce Králové Tomáš Koubek nezpochybňuje, ale...  celý článek

Ostravský záložník Mišák: Nespokojené fanoušky chápu

vydáno 4. května 2015  9:11

Záložník Patrik Mišák byl podruhé po svém zimním příchodu z Trenčína v základní sestavě fotbalistů Baníku Ostrava.  celý článek

V zimě ho nechtěli, dnes zase září. Delarge ožil pod koučem Vavruškou

vydáno 4. května 2015  7:45

V zimní přestávce ho tehdejší trenéři Kotrba s Csaplárem vykázali ze sestavy a musel se připravovat s juniorkou. Teď konžský útočník Dzon Delarge táhne Liberec...  celý článek

Regulérní gól, Štěch tam byl pozdě, řekl Zahustel o neuznané brance

vydáno 3. května 2015  22:10

Kdo může říct, že se v této sezoně trefil proti Plzni, Jablonci i Spartě? Proti třem týmům, které bojují o titul? Boleslavskému záložníkovi Ondřeji Zahustelovi...  celý článek

Jungrovy góly vyšly vniveč, přitom jsme v Brně mohli vyhrát, litoval

vydáno 4. května 2015  10:37

Čtyři a půl měsíce. A také čtrnáct kol. Tak dlouho čekal jihlavský záložník Marek Jungr po zlomenině lýtkové kosti, kterou utrpěl v polovině října v Ostravě,...  celý článek

Bakoš po utkání s Bohemians: V závěru jsme se moc soustředili na bránění

vydáno 4. května 2015  7:52

Liberecký stoper Karišik ve skrumáži ve vlastním pokutovém území zvedá nohu a Rada z Bohemians padá k zemi. Tak vypadal klíčový okamžik, který se odehrál v...  celý článek

Jablonecký Novák po ztracené výhře: Škoda, mohli jsme Spartu víc tlačit

vydáno 3. května 2015  22:02

Fotbalisté Jablonce mohli z třetího místa dál Spartu stresovat, ale v poslední vteřině ztratili výhru v Teplicích a teď mezi nimi a obhájcem titulu zeje už...  celý článek

Boleslav - Sparta 2:3, hosté prohrávali, po půli třemi góly duel otočili

Jan Kysela z Mladé Boleslavi a David Lafata (vlevo) ze Sparty bojují o míč.
vydáno 3. května 2015  19:09,  aktualizováno  21:25

Prvním poločasem se protrápili, pak sparťanští fotbalisté zabrali. V utkání 26. kola porazili Mladou Boleslav na jejím hřišti 3:2 a na vedoucí Plzeň ztrácejí...  celý článek

Výhra ve Slavii po třech letech. Tím spíš si to užiju, říká Berkovec

vydáno 3. května 2015  20:18

Tři roky trvalo, než fotbalový brankář Martin Berkovec zase oslavil ligové vítězství ve slávistickém dresu. V neděli proti Českým Budějovicím pomohl k výhře...  celý článek

Teplice - Jablonec 1:1, Novák nedal penaltu, domácí srovnali v nastavení

vydáno 3. května 2015  18:50,  aktualizováno  18:56

Neproměnili penaltu, po hodině hry však jablonečtí fotbalisté přece jen udeřili. Poslední půlhodiny hráli proti deseti. Jenže v nastavení o těsné vedení...  celý článek

Slavia - Budějovice 2:0, gól ve 46. vteřině, pak až v poslední minutě

vydáno 3. května 2015  16:36,  aktualizováno  18:52

Slávističtí fotbalisté zlomili sérii, o kterou nestáli. V 26. kole první ligy porazili České Budějovice 2:0, vyhráli po osmi zápasech, v nichž získali jen dva...  celý článek

Holenda unavil soupeře a Plzeň pak excelovala. Výhra je vzpruha, řekl

vydáno 3. května 2015  12:05

Gól sice nedal, ale i tak premiérové zařazení na jaře do základní sestavy korunoval Jan Holenda dobrým výkonem. Útočník plzeňských fotbalistů bojoval a obránce...  celý článek

Ve hře je ještě dvanáct bodů, nevzdává boj o záchranu hradecký Koubek

vydáno 3. května 2015  11:05

V pokutovém území Dukly příliš nebezpeční nebyli, naopak ve svém vápně měli fotbalisté Hradce Králové dost problémů. Východočeši i díky dobrým zákrokům...  celý článek

Trenér Plzně udělal změny a řekl: Potřebovali jsme vyhrát a uklidnit se

vydáno 3. května 2015  7:59

Po dvou zápasech, ve kterých plzeňští fotbalisté klopýtli, mohl být trenér Miroslav Koubek spokojený. Jeho svěřenci porazili Slovácko 4:0 a udělali další krok...  celý článek

Fotbalisté Teplic budou mít inspiraci, hokejoví mistři přivezou pohár

vydáno 3. května 2015  8:29

V poháru jsou po porážce 0:3 v Liberci na pokraji vyřazení, v neděli ale mohou fotbalisté Teplic oživit šanci probít se do Evropy z ligy. Proti stojí ale...  celý článek

Budějovický Křížek: Na Slavii budeme chtít vyhrát, bod nic neřeší

vydáno 3. května 2015  7:58

Fotbalisté Dynama České Budějovice mají před sebou poslední šanci zabojovat o záchranu v nejvyšší soutěži. V neděli od 17 hodin nastoupí na hřišti Slavie....  celý článek

© Copyright 1999–2015 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.