Plzeň dává Pastoora k disciplinárce. Chce očistit jméno svého trenéra

vydáno 23. dubna 2014  15:54
Nový slávistický trenér Alex Pastoor při premiéře v Teplicích.

Konflikt mezi trenérem plzeňských fotbalistů Dušanem Uhrinem mladším a slávistickým obráncem Fernandem Nevesem během vzájemného ligového utkání bude mít dohru u disciplinární komise asociace. Plzeň...  celý článek

Sparťané zůstávají vládci Prahy, znovu převzali klíč od hlavního města

Sparťanští fotbalisté převzali klíč od města Prahy. Získali ho za vítězství v...
vydáno 23. dubna 2014  15:27

Třikrát předával pražský primátor symbolický klíč od hlavního města za vítězství ve velkém fotbalovém derby, třikrát u toho byli zástupci Sparty. "Tahle...  celý článek

Žhavý souboj o udržení bez Berkovce. Chceme ho ochránit, říká Slavia

Martin Berkovec (vpravo) a Radek Šírl z Bohemians Praha 1905
vydáno 23. dubna 2014  11:43

"Jen ať slávisté proti nám klidně nastupují, my se jich nebojíme," vyhlásila Slavia. "Anebo radši ne. Naši kluci, kteří jinde hostují, proti nám hrát nebudou....  celý článek

V zápise údajný rasismus není, FAČR kauzu otevře jen na podnět

Slávistický obránce Fernando Neves v hlavičkovém souboji s plzeňským Milanem...
vydáno 23. dubna 2014  9:53

V zápise ani zprávě technického delegáta z fotbalového zápasu Slavia - Plzeň (0:2) nic o údajných rasistických útocích na adresu domácího obránce Fernanda...  celý článek

Chceme znovu nastartovat liberecký vzestup, přeje si Nezmar

ZPRACOVÁNÍ. Liberecký obránce Jan Nezmar si v utkání proti Plzni zpracovává míč.
vydáno 23. dubna 2014  8:59

Až v posledním ligovém kole sezony přijede do Liberce Olomouc, na fotbalový stadion U Nisy se vrátí Jaroslav Šilhavý. Trenérovi, který u týmu před týdnem...  celý článek

Boleslavský Kysela může jít za nafilmovanou penaltu před disciplinárku

Penalta po zákroku na Kyselu
vydáno 22. dubna 2014  18:19

Mladoboleslavský fotbalista Jan Kysela nafilmoval v sobotním ligovém utkání proti Jablonci (3:2) faul, po kterém rozhodčí Libor Kovařík nařídil penaltu. Komise...  celý článek

Prošetřit údajné rasistické urážky může asociace, prosazuje Slavia

Fernando Neves, nová posila Slavie
vydáno 22. dubna 2014  14:45

Čerstvou kauzu ohledně údajných rasistických urážek by měla prošetřit fotbalová asociace. Takové řešení prosazuje Slavia, jejíž obránce Fernando Neves měl...  celý článek

Slávista Smejkal: Ukřivdění být nemůžeme. Problém je, že nedáváme góly

vydáno 22. dubna 2014  11:41

Fotbalová Slavia po 25. ligovém kole klesla na předposlední - a tedy sestupovou - příčku. "Samozřejmě nejsme spokojení, ale záchrana je pořád otevřená," říká...  celý článek

Plzeň odmítla rasistické urážky a požaduje od trenéra Slavie omluvu

vydáno 22. dubna 2014  10:40

Fotbalová Viktoria Plzeň důrazně odmítla jakékoliv nařčení z údajných rasistických urážek ze strany kouče Dušana Uhrina směrem ke slávistickému obránci...  celý článek

Vyhrát jsme si zasloužili my, prohlásil slávistický kouč Pastoor

vydáno 22. dubna 2014  7:50

Podle nizozemského kouče slávistických fotbalistů Alexe Pastoora si jeho tým v domácím duelu s Plzní porážku nezasloužil. "V zápase s nejlepšími mužstvy ligy...  celý článek

Vítězná premiéra kouče Vavrušky. Teď chce Liberec potrápit Spartu

vydáno 22. dubna 2014  9:22

Jak bude vypadat hra fotbalistů Liberce pod novým trenérem Vavruškou? Jestli tak jako ve druhém poločase zápasu se Slováckem, fanoušci by mohli být spokojeni....  celý článek

Varadi netrefil ani prázdnou bránu. A Olomouc se strachuje o ligu

vydáno 22. dubna 2014  9:39

Na kopačce měl rozhodnutí. Útočník Adam Varadi se mohl stát fotbalovým hrdinou Olomouce, místo toho je za břídila.  celý článek

Teplický kouč Ščasný se omlouval a velel: Probrat se!

vydáno 22. dubna 2014  8:59

Třetí místo a pohárová Evropa? Byť tyhle velké mety už začínají být pro fotbalové Teplice spíš utopií, po domácí ligové porážce 0:1 s Brnem to nikdo moc...  celý článek

Olomoucký smolař Varadi: Jiným by se balon odrazil do branky

vydáno 22. dubna 2014  16:51

Mohl se utápět v depresi, vždyť ve dvou stoprocentních šancích selhal, a i kvůli tomu fotbalisté Olomouce jen remizovali s Příbramí 0:0. Místo toho se ale Adam...  celý článek

Jihlavský trenér Rada: Zpátky na zem! Musíme poctivě pracovat

vydáno 22. dubna 2014  8:51

V tuto chvíli už mohli mít jihlavští fotbalisté definitivní jistotu záchrany. Jenže... Páteční domácí utkání proti Bohemians Praha 1905 nezvládli. Přestože tým...  celý článek

Neves měl konflikt s plzeňským koučem. Ten nařčení z rasismu odmítá

vydáno 21. dubna 2014  20:35,  aktualizováno  21:26

Ligový zápas mezi fotbalisty Slavie a Viktorie Plzeň (0:2) měl nečekanou dohru. V tunelu mezi hřištěm a útrobami stadionu se do sebe slovně pustili domácí...  celý článek

Slavii přeju záchranu, říká plzeňský Kovařík, jehož gól ji porazil

vydáno 21. dubna 2014  19:50

"Dát gól Slavii, to mě samozřejmě těší, ale na druhou stranu jí přeju, aby se v lize zachránila," říkal po výhře nad Slavií plzeňský fotbalový záložník Jan...  celý článek

Slavia - Plzeň 0:2, hosté udeřili v nastavení obou poločasů

vydáno 21. dubna 2014  16:06,  aktualizováno  18:24

Góly z nastavení první i druhé půle přikovaly slávisty k sestupové příčce. V dohrávce 25. kola prohráli doma s Plzní 0:2. Vítězům stačil průměrný výkon, na...  celý článek

Záložník králem střelců? Neřeším to, zajímá mě titul, říká Hušbauer

vydáno 21. dubna 2014  12:29

Kdybyste mezi fotbalisty chtěli volit největšího kliďase, patřil by Josef Hušbauer k favoritům. V utkání s Duklou dal dva pěkné góly, pomohl k výhře 3:1 a...  celý článek

Na oslavy ještě není čas, řekl Lavička a děkoval fanouškům za podporu

vydáno 21. dubna 2014  7:59

Fanoušci sparťanských fotbalistů se chvílemi nechali unést: "Mistři, mistři." A trenér Vítězslav Lavička jim po nedělním vítězství 3:1 na Dukle na dálku...  celý článek

Pospěch z Dukly: Dostat od Sparty gól ve třetí minutě, to je smrt

vydáno 20. dubna 2014  22:04

"Dostat od Sparty gól už ve třetí minutě, to je zkrátka smrt," komentoval útočník Zbyněk Pospěch z Dukly moment zápasu, který sparťanské fotbalisty hned na...  celý článek

Gól? Míč mi sjel z nohy, pak jsem ležel a fandil, smál se Kadeřábek

vydáno 20. dubna 2014  22:16

Přesně takový start si fotbalisté Sparty proti Dukle přáli. Běžela teprve čtvrtá minuta, když si obránce Pavel Kadeřábek naběhl do vápna a zblízka poslal míč...  celý článek

Olomouc nevyhrála ani s Příbramí. Varadi: Zlepšujeme se, body přijdou

vydáno 20. dubna 2014  21:40

Mohl se utápět v depresi, vždyť ve dvou stoprocentních šancích selhal a i kvůli tomu fotbalisté Olomouce jen remizovali s Příbramí 0:0. Ale místo toho se Adam...  celý článek

Olomouc - Příbram 0:0, ani jeden tým své šance neproměnil

vydáno 20. dubna 2014  18:54

Tři a půl tisíce diváků vidělo množství šancí na obou stranách, ale fotbalový zápas Olomouc - Příbram přesto skončil bez branek. Remíza je nevýhodná pro oba...  celý článek

Teplice - Brno 0:1, Schuster posunul svůj tým k ligové záchraně

vydáno 20. dubna 2014  18:52

Vítězná trefa Aleše Schustera patnáct minut před koncem zápasu proti Teplicím posunula brněnské fotbalisty blíž k záchraně. Jihomoravský tým má nyní pět kol...  celý článek