Ostravský Greguš litoval, že ve druhé půli Duklu nepotrestali gólem

ZÁVAR. Zleva Ján Greguš a Patrizio Stronati z Baníku, Jan Vorel, Marek Hanousek a brankář Martin Chudý z Dukly. | foto: ČTK

26 2014
"Nechtěli jsme se na nic vymlouvat, bylo to stejné pro oba týmy," říkal po zápase na Julisce ostravský záložník Jan Greguš. Jeho Baník v Praze remizoval 0:0, když ve druhém poločase byl nepatrně lepší.

"V první půli byla Dukla přece jen o něco lepší, ale po přestávce nám to vyšlo líp," dodal Greguš.

Jste s konečným výsledkem spokojení?
Neříkám, že jsme nechtěli vyhrát, ale vzhledem k oběma poločasům tu remízu bereme. Jak už jsem naznačil, před přestávkou tahala za delší konec Dukla, ale po přestávce jsme hráli líp my. Ale vzhledem k celému zápasu je asi remíza spravedlivá.

Přibližte nucenou přestávku ve druhé půli.
Nevěděli jsme, jak ten výpadek bude dlouho trvat, tak jsme zůstali na hřišti a udržovali jsme se v tempu. Nakonec to bylo přes čtyřicet minut, ale jak už jsem říkal, vyznělo to spíš pro nás. Škoda, že jsme aspoň jednu příležitost neproměnili, se třemi body by se nám z Julisky odjíždělo přece jen líp.

Jak se vám hrálo?
Souvisí to s tím, co jsem už říkal. Před přestávkou to bylo horší, zato po ní už mi to docela šlo. Škoda, že jsme to ke vstřelenému gólu nedotáhli. Každopádně tahle remíza je pro nás všechny velkým příslibem.