Utrpení, popisoval slávista Škoda poslední minuty. Pak si oddechl

31 2014
Konec ligy fotbalisté Slavie vítají. A není se co divit - vždyť za sebou mají nejhorší ročník v samostatné historii... "To byla tragédie. Od této chvíle musíme začít přemýšlet jinak, dát se do kupy a prostě něco změnit," zlobil se obránce Milan Škoda po porážce 0:2 v Ostravě.

Do posledního kola jste hráli o záchranu, ke které vám nakonec pomohly ostatní výsledky. Měli jste přehled o vývoji dalších zápasů?
Nic jsem nevěděl. Až po skončení zápasu mi to někdo řekl a v tu chvíli mi spadl kámen ze srdce.

Záchranu jste si mohli zajistit sami, ale v Ostravě jste prohráli 0:2.
Ten výkon byl špatný. Poločas jsme se štěstím uhráli 0:0 a o přestávce jsme si v kabině něco řekli... Špatný, takhle se hrát nedá.

Jak jste prožívali posledních dvacet minut, když jste prohrávali 0:2 a byli kousek od sestupu?
To už bylo utrpení, nedá se to popsat. Prohrávali jsme, i když jsme věděli, že musíme vyhrát. Už před tím prvním gólem to z naší strany vypadalo, že čekáme na to, ať nám dají gól.

Po zápase jste šli poděkovat fanouškům, ale ti na vás házeli kelímky s pivem.
Chtěli jsme jim jít poděkovat, ale nějak k tomu nedošlo...