Penaltu zařídil i zavinil. Snažíme se, ale nedaří se, řekl Rada

Jakub Rada (vlevo) byl u obou klíčových momentů zápasu. Ilustrační snímek | foto:  Michal Růžička, MAFRA

31 2014
Po faulu na něj se fotbalisté Bohemians dostali k penaltě, ale pak záložník Jakub Rada zavinil pokutový kop také pro Hradec Králové. Zápas tak nakonec skončil 1:1. „Škoda, že jsme nevyhráli, ve druhé půli jsme na to měli,“ litoval po zápase.

Můžete obě penaltové situace popsat?
Při té první v úvodu zápasu šel centr na zadní tyč, já si na něj nabíhal, ale někdo mě stáhl na zem. Jasná penalta. Při té druhé do mě někdo zezadu vrazil a já zahrál rukou. Ale věřil jsem, že ji Švenger vytáhne.

Co byste řekl k zápasu?
Nemůžeme vyhrát... Nevím, čím to je. Snažíme se, jak to jen umíme, ale nedaří se. Ve druhé půli už to bylo lepší, pomohla nám střídání, ale ta jejich branka byla jako zakletá. Škoda té tyče, kterou nastřelil Nerad.

Co je třeba dělat, aby se výsledky zlepšily?
Je toho docela dost, ale věřím, že až se trefíme, nezůstane jen u jednoho gólu. Několik dobrých šancí jsme měli, ale bohužel, nevyužili jsme je. Věřím, že až tohle zlomíme, začneme vyhrávat.