Souhrn
Reportáž skončila
Fortuna národní liga 2017/2018
Začátek utkání: 14. 4. 2018 17:00
Další zápasy kola
Fortuna národní liga - 1. kolo
Vítkovice | 0:0 | Ústí n. L. |
Hr. Králové | 1:1 | Táborsko |
Olympia Praha | 1:0 | Pardubice |
Frýdek-Místek | 1:1 | Opava |
Příbram | 0:0 | Znojmo |
Varnsdorf | 0:1 | Třinec |
Vlašim | 2:1 | Sokolov |
Č. Budějovice | 1:1 | Žižkov |
Fortuna národní liga - 2. kolo
Ústí n. L. | 2:1 | Sokolov |
Znojmo | 1:3 | Hr. Králové |
Třinec | 2:1 | Příbram |
Pardubice | 1:0 | Frýdek-Místek |
Opava | 6:2 | Vítkovice |
Táborsko | 2:2 | Olympia Praha |
Žižkov | 0:0 | Varnsdorf |
Vlašim | 0:2 | Č. Budějovice |
Fortuna národní liga - 3. kolo
Ústí n. L. | 2:5 | Opava |
Vítkovice | 1:1 | Znojmo |
Olympia Praha | 2:2 | Žižkov |
Frýdek-Místek | 1:0 | Třinec |
Příbram | 2:3 | Vlašim |
Sokolov | 3:3 | Táborsko |
Varnsdorf | 2:3 | Č. Budějovice |
Hr. Králové | 2:1 | Pardubice |
Fortuna národní liga - 4. kolo
Znojmo | 2:1 | Frýdek-Místek |
Třinec | 2:0 | Olympia Praha |
Pardubice | 3:1 | Ústí n. L. |
Táborsko | 0:2 | Příbram |
Opava | 0:0 | Sokolov |
Žižkov | 5:0 | Vítkovice |
Č. Budějovice | 4:1 | Hr. Králové |
Vlašim | 4:1 | Varnsdorf |
Fortuna národní liga - 5. kolo
Opava | 2:1 | Táborsko |
Olympia Praha | 0:0 | Č. Budějovice |
Sokolov | 1:0 | Třinec |
Frýdek-Místek | 1:1 | Vlašim |
Příbram | 3:1 | Varnsdorf |
Ústí n. L. | 4:0 | Znojmo |
Vítkovice | 0:1 | Pardubice |
Hr. Králové | 4:1 | Žižkov |
Fortuna národní liga - 6. kolo
Pardubice | 2:1 | Sokolov |
Žižkov | 1:1 | Příbram |
Třinec | 0:0 | Hr. Králové |
Varnsdorf | 0:0 | Vítkovice |
Vlašim | 0:1 | Olympia Praha |
Č. Budějovice | 2:0 | Ústí n. L. |
Znojmo | 2:1 | Opava |
Táborsko | 3:0 | Frýdek-Místek |
Fortuna národní liga - 7. kolo
Ústí n. L. | 0:3 | Třinec |
Hr. Králové | 2:1 | Vlašim |
Frýdek-Místek | 0:2 | Žižkov |
Opava | 1:0 | Pardubice |
Sokolov | 2:3 | Znojmo |
Příbram | 1:0 | Č. Budějovice |
Vítkovice | 1:1 | Táborsko |
Olympia Praha | 2:2 | Varnsdorf |
Fortuna národní liga - 8. kolo
Vlašim | 3:1 | Vítkovice |
Třinec | 3:3 | Opava |
Pardubice | 0:1 | Znojmo |
Varnsdorf | 1:1 | Hr. Králové |
Táborsko | 2:1 | Ústí n. L. |
Příbram | 1:3 | Olympia Praha |
Žižkov | 1:2 | Sokolov |
Č. Budějovice | 1:1 | Frýdek-Místek |
Fortuna národní liga - 9. kolo
Ústí n. L. | 1:1 | Varnsdorf |
Pardubice | 3:1 | Žižkov |
Opava | 3:1 | Vlašim |
Vítkovice | 2:3 | Třinec |
Sokolov | 0:1 | Č. Budějovice |
Znojmo | 2:1 | Táborsko |
Hr. Králové | 0:2 | Příbram |
Frýdek-Místek | 1:2 | Olympia Praha |
Fortuna národní liga - 10. kolo
Žižkov | 1:5 | Opava |
Třinec | 2:1 | Znojmo |
Táborsko | 0:3 | Pardubice |
Příbram | 2:1 | Frýdek-Místek |
Varnsdorf | 0:1 | Sokolov |
Vlašim | 2:1 | Ústí n. L. |
Č. Budějovice | 6:0 | Vítkovice |
Olympia Praha | 1:1 | Hr. Králové |
Fortuna národní liga - 11. kolo
Vítkovice | 1:0 | Příbram |
Ústí n. L. | 0:3 | Žižkov |
Pardubice | 2:0 | Vlašim |
Frýdek-Místek | 0:0 | Hr. Králové |
Táborsko | 1:0 | Třinec |
Opava | 3:3 | Varnsdorf |
Znojmo | 1:1 | Č. Budějovice |
Sokolov | 1:3 | Olympia Praha |
Fortuna národní liga - 12. kolo
Třinec | 1:0 | Pardubice |
Olympia Praha | 0:2 | Vítkovice |
Příbram | 4:0 | Ústí n. L. |
Hr. Králové | 0:1 | Sokolov |
Č. Budějovice | 2:1 | Opava |
Žižkov | 2:1 | Znojmo |
Varnsdorf | 1:0 | Frýdek-Místek |
Vlašim | 2:2 | Táborsko |
Fortuna národní liga - 13. kolo
Vítkovice | 5:0 | Frýdek-Místek |
Ústí n. L. | 1:1 | Hr. Králové |
Třinec | 1:0 | Žižkov |
Pardubice | 3:2 | Varnsdorf |
Táborsko | 0:0 | Č. Budějovice |
Opava | 5:1 | Olympia Praha |
Sokolov | 1:0 | Příbram |
Znojmo | 3:2 | Vlašim |
Fortuna národní liga - 14. kolo
Olympia Praha | 1:3 | Ústí n. L. |
Hr. Králové | 2:0 | Vítkovice |
Frýdek-Místek | 0:0 | Sokolov |
Příbram | 3:1 | Opava |
Žižkov | 0:2 | Táborsko |
Varnsdorf | 3:0 | Znojmo |
Vlašim | 2:3 | Třinec |
Č. Budějovice | 0:0 | Pardubice |
Fortuna národní liga - 15. kolo
Pardubice | 1:2 | Příbram |
Opava | 3:2 | Hr. Králové |
Ústí n. L. | 0:1 | Frýdek-Místek |
Znojmo | 2:1 | Olympia Praha |
Třinec | 1:1 | Č. Budějovice |
Táborsko | 1:2 | Varnsdorf |
Žižkov | 0:1 | Vlašim |
Sokolov | 1:0 | Vítkovice |
Fortuna národní liga - 16. kolo
Vítkovice | 1:2 | Opava |
Příbram | 2:1 | Třinec |
Frýdek-Místek | 0:2 | Pardubice |
Hr. Králové | 1:1 | Znojmo |
Č. Budějovice | 0:2 | Vlašim |
Olympia Praha | 1:0 | Táborsko |
Varnsdorf | 3:2 | Žižkov |
Sokolov | 3:0 | Ústí n. L. |
Fortuna národní liga - 17. kolo
Žižkov | 1:0 | Olympia Praha |
Pardubice | 0:1 | Hr. Králové |
Táborsko | 5:1 | Sokolov |
Opava | 2:0 | Ústí n. L. |
Znojmo | 0:0 | Vítkovice |
Třinec | 2:2 | Frýdek-Místek |
Vlašim | 0:4 | Příbram |
Č. Budějovice | 2:2 | Varnsdorf |
Fortuna národní liga - 18. kolo
Hr. Králové | 2:1 | Č. Budějovice |
Vítkovice | 3:5 | Žižkov |
Ústí n. L. | 0:0 | Pardubice |
Olympia Praha | 0:0 | Třinec |
Příbram | 3:1 | Táborsko |
Sokolov | 0:3 | Opava |
Varnsdorf | 0:0 | Vlašim |
Frýdek-Místek | 2:2 | Znojmo |
Fortuna národní liga - 19. kolo
Vlašim | 4:0 | Frýdek-Místek |
Třinec | 1:1 | Sokolov |
Táborsko | 0:3 | Opava |
Žižkov | 2:0 | Hr. Králové |
Znojmo | 3:0 | Ústí n. L. |
Č. Budějovice | 0:1 | Olympia Praha |
Pardubice | 4:1 | Vítkovice |
Varnsdorf | 2:5 | Příbram |
Fortuna národní liga - 20. kolo
Ústí n. L. | 2:0 | Č. Budějovice |
Hr. Králové | 5:1 | Třinec |
Olympia Praha | 1:1 | Vlašim |
Příbram | 4:2 | Žižkov |
Opava | 3:0 | Znojmo |
Frýdek-Místek | 1:0 | Táborsko |
Vítkovice | 1:0 | Varnsdorf |
Sokolov | 0:0 | Pardubice |
Fortuna národní liga - 21. kolo
Třinec | 1:1 | Ústí n. L. |
Táborsko | 1:0 | Vítkovice |
Pardubice | 0:1 | Opava |
Žižkov | 1:2 | Frýdek-Místek |
Znojmo | 0:1 | Sokolov |
Vlašim | 1:4 | Hr. Králové |
Varnsdorf | 2:1 | Olympia Praha |
Č. Budějovice | 1:2 | Příbram |
Fortuna národní liga - 22. kolo
Znojmo | 1:3 | Pardubice |
Hr. Králové | 2:0 | Varnsdorf |
Ústí n. L. | 3:3 | Táborsko |
Olympia Praha | 2:2 | Příbram |
Frýdek-Místek | 1:2 | Č. Budějovice |
Opava | 1:1 | Třinec |
Sokolov | 1:2 | Žižkov |
Vítkovice | 4:0 | Vlašim |
Fortuna národní liga - 23. kolo
Třinec | 0:0 | Vítkovice |
Olympia Praha | 1:4 | Frýdek-Místek |
Táborsko | 0:1 | Znojmo |
Příbram | 2:0 | Hr. Králové |
Žižkov | 0:1 | Pardubice |
Vlašim | 2:2 | Opava |
Varnsdorf | 1:0 | Ústí n. L. |
Č. Budějovice | 4:1 | Sokolov |
Fortuna národní liga - 24. kolo
Hr. Králové | 4:1 | Olympia Praha |
Sokolov | 2:0 | Varnsdorf |
Vítkovice | 2:0 | Č. Budějovice |
Znojmo | 0:2 | Třinec |
Pardubice | 3:0 | Táborsko |
Frýdek-Místek | 2:1 | Příbram |
Ústí n. L. | 2:1 | Vlašim |
Opava | 3:0 | Žižkov |
Fortuna národní liga - 25. kolo
Třinec | 5:1 | Táborsko |
Olympia Praha | 0:1 | Sokolov |
Vlašim | 3:1 | Pardubice |
Žižkov | 2:1 | Ústí n. L. |
Č. Budějovice | 3:2 | Znojmo |
Varnsdorf | 1:2 | Opava |
Příbram | 2:1 | Vítkovice |
Hr. Králové | 4:0 | Frýdek-Místek |
Fortuna národní liga - 26. kolo
Ústí n. L. | 1:0 | Příbram |
Táborsko | 1:0 | Vlašim |
Frýdek-Místek | 1:1 | Varnsdorf |
Opava | 1:1 | Č. Budějovice |
Pardubice | 1:0 | Třinec |
Sokolov | 1:2 | Hr. Králové |
Vítkovice | 0:0 | Olympia Praha |
Znojmo | 2:2 | Žižkov |
Fortuna národní liga - 27. kolo
Hr. Králové | 1:3 | Ústí n. L. |
Olympia Praha | 1:1 | Opava |
Příbram | 1:0 | Sokolov |
Frýdek-Místek | 2:2 | Vítkovice |
Žižkov | 0:4 | Třinec |
Č. Budějovice | 1:1 | Táborsko |
Varnsdorf | 4:2 | Pardubice |
Vlašim | 2:1 | Znojmo |
Fortuna národní liga - 28. kolo
Znojmo | 0:2 | Varnsdorf |
Pardubice | 4:3 | Č. Budějovice |
Třinec | 0:1 | Vlašim |
Táborsko | 2:0 | Žižkov |
Sokolov | 2:0 | Frýdek-Místek |
Vítkovice | 1:1 | Hr. Králové |
Opava | 1:1 | Příbram |
Ústí n. L. | 2:0 | Olympia Praha |
Fortuna národní liga - 29. kolo
Vlašim | 1:2 | Žižkov |
Č. Budějovice | 0:0 | Třinec |
Varnsdorf | 1:1 | Táborsko |
Příbram | 3:1 | Pardubice |
Olympia Praha | 4:1 | Znojmo |
Hr. Králové | 1:4 | Opava |
Frýdek-Místek | 1:2 | Ústí n. L. |
Vítkovice | 4:2 | Sokolov |
Fortuna národní liga - 30. kolo
Třinec | 2:2 | Varnsdorf |
Žižkov | 1:2 | Č. Budějovice |
Sokolov | 2:0 | Vlašim |
Ústí n. L. | 4:0 | Vítkovice |
Opava | 7:0 | Frýdek-Místek |
Táborsko | 0:2 | Hr. Králové |
Pardubice | 2:0 | Olympia Praha |
Znojmo | 2:0 | Příbram |
(Vítkovice) vstřelil gól. Vítkovice - Vlašim 1:0
(Vítkovice) vstřelil gól. Vítkovice - Vlašim 2:0
(Vítkovice) vstřelil gól. Vítkovice - Vlašim 3:0
(Vítkovice) vstřelil gól. Vítkovice - Vlašim 4:0
Hradec Kr. | Varnsdorf | 2:0 |
Znojmo | Pardubice | 1:3 |
Ústí n. Labem | Táborsko | 3:3 |
Opava | Třinec | 1:1 |
Frýdek - Místek | Č. Budějovice | 1:2 |
Vítkovice | Vlašim | 4:0 |
Olympia Praha | Příbram | 2:2 |
Sokolov | Žižkov | 1:2 |