Začal první poločas utkání APOEL Nikósie - Sparta
6
Důležité Góly
Nektarios Alexandrou (APOEL Nikósie) vstřelil gól. APOEL Nikósie - Sparta 1:0
6
Sparťanský obránce Hochmeister odhlavičkoval míč nešťastně přímo k Alexandruovi, který bez přípravy propálil Blažka. Gól padl z nevinné akce, Blažek byl totiž daleko z branky a nečekal, že by z ní mohlo hrozit nebezpečí
12
Po přihrávce Poborského se do šance natlačil Meduna, ale domácího brankáře nepřekonal
24
Sparta je v posledních minutách lepší, zahrávala několik rohů i přímý kopů, ale žádnou z nadějných šancí nedala. Naposled oblouček Poborského z přímého kopu přes zeď chytil domácí brankář Morfis
38
Žlutou kartu dostal Stavros Georgiu (APOEL Nikósie)
40
Sparťané mají pořád převahu, ale do vyložených šancí se nedostávají. Soupeřovu branku se z dálky snaží ohrozit především Michalík
43
Pacanda trefil ze sedmnácti metrů tyč domácí branky
45
Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 1:0.
46
Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání APOEL Nikósie - Sparta
49
Konstantinos Charalambidis (APOEL Nikósie) vstřelil gól. APOEL Nikósie - Sparta 2:0
49
Domácí přehráli sparťanskou sestavu po levé straně, kde utekl Germanos. Na jeho centr naběhl Charalambidis a v pádu hlavou překonal Blažka podruhé
55
Hosté hají hodně špatně, domácí Alexandru mohl dát třetí gól, ale ve vyložené šanci minul
56
Střídání: Sparta: ze hřiště odešel Michal Meduna, nahradil ho Tomáš Jun.
58
S příchodem Juna se zvedla sparťanská ofenzíva, ale domácí se pořád dobře brání. Další dělovku vyslal Michalík, ale míč jen těsně minul domácí branku
61
Střídání: Sparta: ze hřiště odešel Petr Voříšek, nahradil ho Lukáš Zelenka.
64
Žlutou kartu dostal Dimitris Daskalakis (APOEL Nikósie)
65
Sparťané sice hodně útočí, ale vyloženou šanci si ve druhé půli nevypracovali. Naopak se musí dávat pozor nebezpečné brejky domácích
70
Domácí si v pohodě drží vedení, Spartu do šancí vůbec nepouštějí a občas jsou před Blažkem velmi nebezpeční
75
Střídání: APOEL Nikósie: ze hřiště odešel Jorgos Vakuftsis, nahradil ho Konstantinos Makridis.
80
Počet diváků 11 006 (48 % z kapacity 22 859)
82
Střídání: Sparta: ze hřiště odešel Marek Čech, nahradil ho Tomáš Sivok.
83
Milan Pacanda (Sparta) vstřelil gól. APOEL Nikósie - Sparta 2:1
83
Střídající Sivok hlavou přiťukl dlouhý výkop brankáře Blažka k Pacandovi, který šikovnou střelou k tyči překonal gólmana Morfise
85
Žlutou kartu dostal Konstantinos Makridis (APOEL Nikósie)
86
Žlutou kartu dostal Radoslav Kováč (Sparta)
87
Střídání: APOEL Nikósie: ze hřiště odešel Konstantinos Charalambidis, nahradil ho Marios Neophytou.
89
Tomáš Sivok (Sparta) vstřelil gól. APOEL Nikósie - Sparta 2:2
89
Předvedli se náhradníci: Jun přihrál Sivokovi, který levačkou překonal domácího brankáře
90
Skončil druhý poločas utkání. Zápas byl ukončen 2:2.

Charalambidis
87. min Neophytou o hráči
Constantinou
14 Georgiu
Georgiu
Alexandrou
Vakuftsis
75. min Makridis o hráči
33 Ioannou
Ioannou

Logo Synot AC Sparta Praha Sparta (4-4-2)

Čech
82. min Sivok o hráči
Poborský
15 Kováč
Kováč
Voříšek
61. min Zelenka o hráči