1
Začal první poločas utkání Feyenoord Rotterdam - Spartak Moskva
5
Jon Dahl Tomasson (Feyenoord Rotterdam) vstřelil gól. Feyenoord Rotterdam - Spartak Moskva 1:0
5
Po centru Australana Emertona otevřel skóre dánský kanonýr Feyenoordu Tomasson.
10
Feyenoord pokračuje v tlaku, moskevský brankář Levickij likvidoval další tři domácí střely.
14
d d (Spartak Moskva) vstřelil gól. Feyenoord Rotterdam - Spartak Moskva 1:1
14
Střelu Cychmejstruka domácí obrana ještě zblokovala, ale míč se dostal k Besčastnychovi, a ten vyrovnal.
18
Johan Elmander (Feyenoord Rotterdam) vstřelil gól. Feyenoord Rotterdam - Spartak Moskva 2:1
18
Obránce Spartaku Mjavanadze neuhlídal Paauweho a Elmander z jeho centru vrátil Nizozemcům vedení.
45
Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 2:1.
46
Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Feyenoord Rotterdam - Spartak Moskva
54
Žlutou kartu dostal Igor Mitrevski (Spartak Moskva)
64
Střídání: Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odešel Pieter Collen, nahradil ho Jean Paul van Gastel.
90
Skončil druhý poločas utkání. Zápas byl ukončen 2:1.
90
Konečné výsledky
Skupina E:
Celtic - Juventus 4:3 (45. a 64. Sutton, 24. Valgaeren, 57. Larsson z pen. - 51. a 77. Trezeguet, 19. Del Piero), Porto - Rosenborg 1:0 (37. Peňa) Skupina F: Barcelona Fenerbahçe 0:0, Leverkusen - Lyon 2:4 (45. Sebescen, Berbatov - 32. a 38. Carriére, 64. Née, 81. Govou) Skupina G: Lille - Manchester 1:1 (65. Cheyrou - 6. Solskjaer), Pireus - La Coruňa 1:1 (51. Alexandris - 84. Capdevila) Skupina H: Feyenoord - Spartak Moskva 2:1 - více

Feyenoord Rotterdam (4-3-3)

Zoetebier
o hráči
26 Collen
Collen
o hráči
64. min van Gastel o hráči