Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Známkování čtenářů: Vaclík obstál, nejhorší byli Kadlec a Krejčí

Český záložník Ladislav Krejčí (uprostřed) se v kvalifikačním utkání probíjí ázerbájdžánskou obranou mezi Garajevem (vlevo) a kapitánem Amirgulijevem. | foto: Alexandr Satinský, MAFRA

12 2016
Další nepovedené představení, další špatné vysvědčení. Čtenáři iDNES.cz po bezgólovém utkání s Ázerbájdžánem v hlasování rozdávali fotbalovým reprezentantům opět hlavně podprůměrné známky.

Celkový průměr sice neklesl tak nízko, jako v předchozím zápase s Německem, ale ani bezgólová remíza čtenářům nemohla udělat radost. Týmové vysvědčení na školní stupnici od jedné do pěti zní: 3,34.

Známky

2,11 - T. Vaclík
2,83 - T. Gebre Selassie
2,90 - T. Sivok
3,11 - B. Dočkal
3,19 - J. Brabec
3,36 - J. Sýkora
3,41 - M. Škoda
3,49 - M. Petržela
3,67 - L. Droppa
3,71 - P. Schick
3,73 - J. Skalák
3,93 - L. Krejčí
4,02 - V. Kadlec

Jen tři hráči se dostali pod trojku. Nejlépe si vedl stejně jako proti Německu brankář Tomáš Vaclík, který neudělal chybu a všechny šance soupeřů dokázal zlikvidovat.

Spolu s ním fanoušci ohodnotili alespoň průměrně ještě pravého beka Theodora Gebre Selassieho a stopera Tomáše Sivoka.

Zbytek týmu čtenáře nepřesvědčil. Nejhůř dopadl útočník Václav Kadlec, jehož průměrná známka se přehoupla přes nelichotivou čtyřku.

O moc lépe si v očích hodnotících nevedl ani záložník Ladislav Krejčí, kterému „dostatečná“ unikla jen o sedm setin.

Nepřesvědčili ani záložník Jiří Skalák a útočník Patrik Schick, o něco lépe dopadli další středopolaři Droppa s Petrželou a střídající hroťák Škoda. Lehce podprůměrné výkony podali podle čtenářů obránci Sýkora s Brabcem a záložník Dočkal.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze