ZLÍN - OPAVA 1:0

utkání skončilo
utkání 25. kola druhé ligy
90. min
Rozhodčí Milan Šedivý ukončil utkání. Zlín zvítězil 1:0. Má tak prot letošní sezonu s Opavou lepší bilanci, protože podzimní utkání skončilo v Opavě 0:0.
90. min
Nastavují se 4 minuty. Velká šance domácích, Dobeš prudce vypálil k pravé tyčce. Schmucker chytil.
87. min
Střídání hostů: odchází Pospěch, nahradil ho Kretek.
86. min
Opava se snaží vyrovnat a téměř se jí to podařilo. Prudká střela Hampla se po rohu odrazila od klubka hráčů na břevno.
85. min
Hlasatel oznámil, že utkání sleduje 883 diváků.
84. min
Domácí Hlavňovský udělal kličku Černínovi, ocitl se v dobré příležitosti, jeho střelu k pravé tyči Schmucker chytil.
81. min
Střídání hostů: odchází zraněný Rozsypal, nastupuje Onderka.
80. min
Nádhernou střelou z 30 metrů trefil levý růžek Schmuckerovy branky střídající dvacetiletý David Šmahaj. Je to jeho první branka v dresu Zlína ve druhém zápase.
79. min
Z jedenácti metrů střílel Dobeš, jeho střelu Schmucker vyrazil.
74. min
Obě mužstva tuší konec utkání a tak raději pozorně brání. Do ojedinělé šance se dostal opavský Zdeněk Pospěch, na hranici pokutového území jej zastavil Koubský.
67. min
Převahu Zlín přetavil jen do dalšího rohu, který Schmucker pohotově vyboxoval.
65. min
Další střídání u domácích. Odchází Gottwald, na hřiště se objevuje Šmahaj. Střídání provází další dýmovnice ze strany opavských diváků.
60. min
Největší šanci zápasu vytvořil střídající Slončík pro Švacha, jehož hlavičku opavský brankář se štěstím vyrazil. Střídání u domácích oživilo výrazně hru mužstva směrem dopředu.
59. min
Domácí trenér Bohumil Páník posiluje ofenzivu, když místo Saláka nastupuje Petr Slončík.
58. min
Opavský tlak vyústil v další roh, který ovšem Baránek kopl velmi špatně.
56. min
Ošetřován hostující obránce Harazim po šlapáku, pokračuje ve hře.
55. min
V uvozovkách první bod pro hosty získali fanoušci, když domácím vzali velkou vlajku s nápisem HOOLS Zlín.
53. min
Střídání Zlína: odchází Chalupa, za něj jde Hlavňovský.
52. min
Opava kopala třetí roh, Gulův centr ale Rozsypal hlavou špatně umístil.
49. min
Obrázek na hřišti se oproti konci poločasu nezměnil. Opava má více ze hry, obrana domácích ale pozorně brání.
48. min
Polovinu hřiště zalila žlutá mlha z dýmovnice, kterou na hrací plochu vhodil některý z fanoušků hostí.
46. min
Začal druhý poločas. Výkop mají domácí. Fanoušci se už uklidnili a pověsili na plot patnáctimetrový transparent s nápisem Opava.
45. min
V sektoru hostí už zhruba 40 policistů dostalo situaci pod kontrolu.
45. min
Skončil první poločas. Stav utkání je 0:0.
44. min
Dva rohy po sobě kopali domácí, ovšem větší šanci si nevytvořili. Situaci při druhém rohu dobře vyřešil opavský Baránek, který včas míč odhlavičkoval.
41. min
Druhý přímý volný kop v blízkosti opavské branky kopal opět Hubáček. Jeho dobrou střelu Schmucker na dvakrát dostal do zámezí.
38. min
Policisté chtěli jednoho diváka vyvést, tomu ovšem přispěchali na pomoc další fanoušci a strhla se bitka. Do sektoru přiběhlo asi třicet policistů, kteří začali obušky fanoušky bít. Z hlediště se ozývali opět výbuchy dělbuchů. Celý sektor je plný policistů, kteří se snaží situaci uklidnit.
36. min
Do sektoru pro hostující fanoušky přišli další Opavané, kteří tam ovšem začali tropit výtržnosti. Začali létat dělbuchy.
34. min
Druhý roh Opavy. Opět přetažený centr, tentokrát Baránka, Černínovu střelu obráci Zlína zblokovali. Následně Černín sprintoval po pravé straně a střelou už z úhlu prověřil brankáře domácích Nováka.