Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Získejte lístky na Superpohár mezi Spartou a Plzní

O vstupenky se soutěží ve vědomostním kvízu, který se týká právě Superpoháru

Domácí fotbalovou sezonu odstartuje už popáté Superpohár. Souboj Sparty s Plzní můžete sledovat na vlastní oči z tribun letenského stadionu. Vstupenky můžete získat v soutěži na iDNES.cz.

Na zájemce čekají tři otázky, které se týkají předchozích zápasů Superpoháru. Kdo odpoví na všechny správně, postoupí do slosování. Třicet šťastných čtenářů získá po dvou vstupenkách.

Soutěž trvá do středeční půlnoci, redakce vítěze osloví e-mailem během čtvrtka. Zápas Sparty s Plzní má výkop v pátek v 17.45 v Praze na Letné.
Na otázky můžete odpovídat od 15. července 2014 16:00 do 16. července 2014 23:59

Již není možné odpovídat.

Pravidla soutěže

I. Obecná ustanovení
 1. Soutěž „Získejte lístky na Superpohár mezi Spartou a Plzní“ (dále také jen „soutěž“) probíhá na území České republiky.
 2. Účastníkem soutěže se stává každý čtenář serveru iDNES.cz, který akceptuje pravidla soutěže a zašle níže stanoveným způsobem odpovědi na soutěžní otázky.
 3. Organizátorem soutěže je obchodní společnost MAFRA, a.s., se sídlem Anděl Media Centrum, Karla Engliše 519/11, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B/1328 (dále jen „MAFRA“).
 4. Z účasti v soutěži jsou vyloučení zaměstnanci MAFRA.
 5. Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla.
 6. MAFRA si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva soutěž kdykoliv zrušit bez náhrady.
 7. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.
 8. Ve sporných případech si MAFRA vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.
 9. Každý může v soutěži odpovídat pouze jednou – v případě vícenásobných odpovědí bude každý duplicitní hlas ze soutěže vyřazen.
 10. Do slosování bude zařazen každý účastník, který odpoví správně na všechny soutěžní otázky.
 11. Ceny budou rozděleny losováním mezi účastníky soutěže, kteří vyhoví jejím podmínkám.
 12. Vyrozumění výhercům a informace o cenách budou zaslány elektronickou poštou.
 13. Účastník soutěže tímto poskytuje MAFRA souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení, e-mailovou adresu a případně další údaje, které účastník soutěže společnosti MAFRA poskytl, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb.
 14. Účastník soutěže zároveň výslovně prohlašuje, že poskytuje společnosti MAFRA souhlas, aby e-mailovou adresu a další účastníkem poskytnuté podrobnosti jeho elektronického kontaktu využila pro potřeby šíření nevyžádaných obchodních sdělení ve smyslu ustanovení § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou. Tento souhlas lze odvolat za podmínek stanovených platnými právními předpisy.
II. Základní mechanismus soutěže
 1. Soutěž bude probíhat od 15. července 2014 od 16 hodin do 16. července 23:59 na stránkách internetového portálu iDNES.cz.
 2. Úkolem soutěžících je zodpovězení tří soutěžních otázek. Každá z nich má tři varianty odpovědí, z nichž je pouze jedna správná.
 3. Výherce jednotlivých cen vylosuje MAFRA ze soutěžících, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. K losování bude použit generátor náhodných čísel.
 4. Výsledek losování zveřejní MAFRA na internetových stránkách soutěže.
III. Předání výher
 1. Vylosované výherce kontaktuje MAFRA prostřednictvím e-mailu.
 2. Ceny výhercům předá MAFRA po předchozí dohodě s výherci.
 3. Výherci jsou povinni si výhru vyzvednout dle podmínek specifikovaných v oznámení o výhře.

Najdete na iDNES.czmobilní verze