Zeher remízu v Boleslavi jako ztrátu nebere

27 2006
Mladá Boleslav - Ani ve třetím zápase pod vedením kouče Pavla Malury fotbalisté Slovácka neprohráli. Ačkoliv potřetí za sebou dosáhli nerozhodného výsledku a po smolné remíze 2:2 v Mladé Boleslavi už mají jistotu, že přezimují na posledním místě, stále zůstávají na dostřel od čtrnáctého místa zaručujícího záchranu. Na dvojici Příbram, Zlín ztrácí pět bodů.

"Remízu jako ztrátu neberu. Ale cennost tohoto bodu se ukáže až poté, co Zlín doma za týden porazíme. Jinak je k ničemu," uvědomuje si útočník Róbert Zeher.

Svou první brankou za Slovácko - parádní ránou z osmnácti metrů do šibenice - poslal svůj tým ve 25. minutě do vedení. "Už jsem dal v kariéře krásnější. Bude to druhý gól v mém žebříčku," podotkl.

Slovácko překvapilo na půdě účastníka Poháru UEFA odvážným výkonem. Aktivitu nezabrzdila ani vyrovnávací branka Holuba ve 41. minutě. Na střeleckou listinu Slovácka přibyl ještě do přestávky další hráč z Ostravy, záložník Filip Racko.

Mladá Boleslav působila dlouho bezradně. Až v samém závěru domácí celek vystupňoval svůj tlak a v 86. minutě obral Slovácko o dva body jeho nedávný hráč Jan Rajnoch.

"Před začátkem zápasu bychom bod brali, ale teď to zamrzí. Musím ale uznat, že si Boleslav bod zasloužila," poznamenal trenér hostujícího celku Pavel Malura.