Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Zápasy českých fotbalistů jsou už vyprodané

7 2003
Praha - Chcete vidět nejbližší zápasy fotbalové reprezentace a ještě jste si nezajistili vstupenky? Zapomeňte! Čtyři tisíce lístků, které dostal svaz pro kvalifikační utkání v Nizozemsku, fanoušci rozebrali už dávno. A od pátku už nejsou vstupenky ani na domácí souboj s Rakouskem, objednávky lístků totiž už přesáhly dvacetitisícovou kapacitu stadionu na Letné.

Přesto, kdo si ještě lístky na Rakousko nezajistil, utkání vidět může. "Kdo si je nevyzvedne do 24. března, svaz je dá do volného prodeje," píše tiskové oddělení ČMFS.

Česko do letošních kvalifikačních bojů o evropský šampionát 2004 v Portugalsku vstoupí 29. března v Rotterdamu na stadionu De Kuip, kde hraje svá utkání Feyenoord. S Rakouskem se národní mužstvo utká o čtyři dny později v Praze na stadionu Sparty.

Vstupenky na domácí zápas si fanoušci mohou vyzvednout od 10. března do 21. března v sídle společnosti STES, na Kozím náměstí v Praze v době od 9 do 16.30 hodin.

Po uvedeném termínu se rezervace ruší, platba je možná pouze v hotovosti po převzetí. Nevyzvednuté vstupenky půjdou od 24. března do volného prodeje.

Kvalifkace Euro 2004

LOS TABULKY
AKTUÁLNÍ KOLO PŘÍŠTÍ KOLO
HRÁČSKÉ STATISTIKY DIVÁCKÉ STATISTIKY
Autor:


Témata: Letná, Rotterdam, Sparta, STES
Najdete na iDNES.czmobilní verze