Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Zápas s Nizozemskem láká nejvíc

29 2003
Praha - Internetový server Českomoravského fotbalového svazu během prvních šesti hodin po zahájení předprodeje vstupenek na zápasy české reprezentace na mistrovství Evropy 2004 v Portugalsku zaznamenal na 700 objednávek. Zatím byl největší zájem o utkání s Nizozemskem.

ČTK informaci poskytl Vít Pavlusek z tiskového oddělení fotbalového svazu.

"Podobně je na tom utkání s Německem, nejméně lidí se zajímalo o vstupní duel proti Lotyšsku," charakterizoval priority fanoušků Pavlusek.

Takřka nulový je prý dosud zájem o lístky na další zápasy Brücknerova týmu v případě postupu. "Jinou možnost, než si předem objednat lístky na další zápasy Čechů, však diváci nedostanou," vysvětlil Pavlusek.

Možnost objednání vstupenek na stránce fotbal.cz/vstupenkyEURO2004 potrvá až do 30. ledna. Poté bude systém uzavřen a dojde k rozdělení lístků. Pokud objednávky překročí kvóty stanovené pro Českou republiku, bude výběr proveden losem.

O přidělování vstupenek na další zápasy se bude rozhodovat na základě objednávek až během šampionátu podle místa, kde Češi budou své případné další utkání hrát.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze