Anglie, 2. liga
Výsledky 17. kola: Birmingham - Nottingham 1:0, Cardiff - Brentford 2:0, Hull - Ipswich 2:2, Norwich - Barnsley 1:1, QPR - Aston Villa 1:2, Reading - Wolverhampton 0:2, Sheffield Wednesday - Bristol 0:0, Sunderland - Millwall 2:2, Fulham - Derby 1:1 (gól hostů Vydra), Leeds - Middlesbrough 2:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Wolverhampton | 17 | 12 | 2 | 3 | 31:15 | 38 |
2. | Sheffield United | 17 | 12 | 0 | 5 | 27:15 | 36 |
3. | Cardiff | 17 | 10 | 4 | 3 | 24:13 | 34 |
4. | Bristol | 17 | 8 | 7 | 2 | 26:16 | 31 |
5. | Aston Villa | 17 | 8 | 5 | 4 | 24:16 | 29 |
6. | Middlesbrough | 17 | 7 | 5 | 5 | 22:15 | 26 |
7. | Leeds | 17 | 8 | 2 | 7 | 26:20 | 26 |
8. | Derby | 16 | 7 | 5 | 4 | 24:20 | 26 |
9. | Ipswich | 16 | 8 | 1 | 7 | 28:24 | 25 |
10. | Sheffield Wednesday | 17 | 6 | 6 | 5 | 21:19 | 24 |
11. | Nottingham | 17 | 8 | 0 | 9 | 25:27 | 24 |
12. | Norwich | 17 | 6 | 5 | 6 | 16:21 | 23 |
13. | Brentford | 17 | 5 | 7 | 5 | 25:23 | 22 |
14. | Preston | 17 | 5 | 7 | 5 | 19:19 | 22 |
15. | QPR | 17 | 5 | 6 | 6 | 20:24 | 21 |
16. | Barnsley | 16 | 5 | 5 | 6 | 23:22 | 20 |
17. | Fulham | 17 | 4 | 8 | 5 | 19:20 | 20 |
18. | Millwall | 17 | 4 | 6 | 7 | 19:19 | 18 |
19. | Reading | 16 | 5 | 3 | 8 | 18:21 | 18 |
20. | Hull | 17 | 4 | 5 | 8 | 30:32 | 17 |
21. | Birmingham | 17 | 4 | 3 | 10 | 9:25 | 15 |
22. | Burton | 17 | 3 | 4 | 10 | 11:34 | 13 |
23. | Bolton | 17 | 2 | 6 | 9 | 13:29 | 12 |
24. | Sunderland | 17 | 1 | 8 | 8 | 22:33 | 11 |
Rakousko
Výsledky 15. kola: Linec - Rapid Vídeň 1:2, Austria Vídeň - Mödling 2:3, Mattersburg - Altach 1:0, St. Pölten - Wolfsberg 0:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Salcburk | 15 | 10 | 4 | 1 | 34:11 | 34 |
2. | Sturm Štýrský Hradec | 15 | 10 | 2 | 3 | 27:19 | 32 |
3. | Rapid Vídeň | 15 | 8 | 5 | 2 | 25:17 | 29 |
4. | Mödling | 15 | 6 | 4 | 5 | 27:25 | 22 |
5. | Linec | 15 | 5 | 5 | 5 | 21:20 | 20 |
6. | Austria Vídeň | 15 | 5 | 4 | 6 | 26:25 | 19 |
7. | Altach | 15 | 4 | 4 | 7 | 16:22 | 16 |
8. | Wolfsberg | 15 | 3 | 5 | 7 | 15:21 | 14 |
9. | Mattersburg | 15 | 3 | 5 | 7 | 18:26 | 14 |
10. | St. Pölten | 15 | 0 | 4 | 11 | 10:33 | 4 |
Belgie
Výsledky 15. kola: Mouscron - Anderlecht 1:2, Eupen - Antverpy 0:1, Kortrijk - St. Truiden 3:2, Standard Lutych - Ostende 0:0, Salcburk - Sturm Štýrský Hradec 5:0, Waregem - Genk 0:1, FC Bruggy - Waasland-Beveren 3:0, Lokeren - Gent 0:3.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | FC Bruggy | 15 | 12 | 1 | 2 | 33:12 | 37 |
2. | Charleroi | 15 | 9 | 4 | 2 | 26:16 | 31 |
3. | Anderlecht | 15 | 8 | 4 | 3 | 22:17 | 28 |
4. | St. Truiden | 15 | 7 | 3 | 5 | 21:23 | 24 |
5. | Antverpy | 15 | 6 | 5 | 4 | 22:20 | 23 |
6. | Genk | 15 | 5 | 7 | 3 | 21:17 | 22 |
7. | Waasland-Beveren | 15 | 6 | 3 | 6 | 31:25 | 21 |
8. | Standard Lutych | 15 | 5 | 5 | 5 | 15:18 | 20 |
9. | Gent | 15 | 5 | 4 | 6 | 20:15 | 19 |
10. | Waregem | 15 | 6 | 1 | 8 | 26:27 | 19 |
11. | Mouscron | 15 | 5 | 4 | 6 | 22:26 | 19 |
12. | Lokeren | 15 | 4 | 4 | 7 | 17:24 | 16 |
13. | Ostende | 15 | 4 | 3 | 8 | 20:22 | 15 |
14. | Kortrijk | 15 | 3 | 5 | 7 | 16:24 | 14 |
15. | Mechelen | 15 | 2 | 5 | 8 | 17:26 | 11 |
16. | Eupen | 15 | 2 | 4 | 9 | 23:40 | 10 |
Nizozemsko
Výsledky 12. kola: Feyenoord Rotterdam - Venlo 1:1, Twente Enschede - Heerenveen 0:4, Breda - Ajax Amsterdam 0:8, Tilburg - Sparta Rotterdam 2:2, Haag - Almelo 4:1, Groningen - Arnhem 4:2, Utrecht - Excelsior Rotterdam 3:1, Zwolle - PSV Eindhoven 0:1, Roda Kerkrade - Alkmaar 0:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | PSV Eindhoven | 12 | 11 | 0 | 1 | 38:13 | 33 |
2. | Ajax Amsterdam | 12 | 8 | 1 | 3 | 35:10 | 25 |
3. | Alkmaar | 12 | 8 | 1 | 3 | 20:15 | 25 |
4. | Zwolle | 12 | 6 | 4 | 2 | 17:11 | 22 |
5. | Utrecht | 12 | 6 | 2 | 4 | 20:22 | 20 |
6. | Arnhem | 12 | 5 | 4 | 3 | 24:16 | 19 |
7. | Feyenoord Rotterdam | 12 | 5 | 4 | 3 | 21:14 | 19 |
8. | Heerenveen | 12 | 5 | 3 | 4 | 18:20 | 18 |
9. | Haag | 12 | 5 | 2 | 5 | 15:16 | 17 |
10. | Excelsior Rotterdam | 12 | 5 | 2 | 5 | 15:17 | 17 |
11. | Almelo | 12 | 4 | 3 | 5 | 18:22 | 15 |
12. | Venlo | 12 | 3 | 5 | 4 | 13:17 | 14 |
13. | Groningen | 12 | 3 | 3 | 6 | 18:21 | 12 |
14. | Sparta Rotterdam | 12 | 2 | 5 | 5 | 10:19 | 11 |
15. | Tilburg | 12 | 3 | 1 | 8 | 15:27 | 10 |
16. | Twente Enschede | 12 | 3 | 0 | 9 | 16:23 | 9 |
17. | Breda | 12 | 2 | 3 | 7 | 11:27 | 9 |
18. | Roda Kerkrade | 12 | 2 | 1 | 9 | 9:23 | 7 |
Slovensko
Výsledky 16. kola: Slovan Bratislava - Trnava 1:0 (14. Hološko), Nitra - Senica 0:0, Prešov - Zlaté Moravce 1:1 (87. Černák - 58. Karlík), Ružomberok - Podbrezová 3:0 (16. Qose, 36. Kochan, 73. Takáč), Žilina - Dunajská Streda 0:0, Michalovce - Trenčín odloženo.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Trnava | 16 | 12 | 1 | 3 | 27:12 | 37 |
2. | Slovan Bratislava | 16 | 8 | 5 | 3 | 34:23 | 29 |
3. | Dunajská Streda | 16 | 8 | 5 | 3 | 22:17 | 29 |
4. | Žilina | 16 | 9 | 1 | 6 | 34:23 | 28 |
5. | Ružomberok | 16 | 7 | 6 | 3 | 28:16 | 27 |
6. | Nitra | 16 | 7 | 6 | 3 | 18:10 | 27 |
7. | Trenčín | 15 | 7 | 3 | 5 | 39:24 | 24 |
8. | Zlaté Moravce | 16 | 6 | 3 | 7 | 20:22 | 21 |
9. | Michalovce | 15 | 4 | 2 | 9 | 12:19 | 14 |
10. | Prešov | 16 | 3 | 3 | 10 | 13:38 | 12 |
11. | Podbrezová | 16 | 3 | 1 | 12 | 12:34 | 10 |
12. | Senica | 16 | 1 | 4 | 11 | 14:35 | 7 |
Rusko
Fotbalisté Lokomotivu Moskva, kteří jsou soupeřem Zlína v základní skupině Evropské ligy, zvítězili v 17. kole ruské nejvyšší soutěže 1:0 v Machačkale. V čele tabulky mají šestibodový náskok před Zenitem Petrohrad, který však má k dobru večerní duel s Tosnem.
První větší šanci měla Machačkala, v desáté minutě Sergej Bryzgalov trefil břevno. Jediný gól zápasu padl v závěru poločasu, když se z dorážky prosadil Alexej Mirančuk, jenž dal sedmou branku v sezoně a je nejlepším střelcem Lokomotivu.
Moskevský celek nastoupil v sestavě Kočenkov - Ignaťjev, Kvirkvelija, Mychalyk (88. Tarasov), V. Denisov - Fernandes, Kolomejcev, Al. Mirančuk, I. Denisov, Rybus (58. Barinov) - An. Mirančuk (90.+1 Lysov).
Výsledky 17. kola: Ufa - Jekatěrinburg 2:0, Machačkala - Lokomotiv Moskva 0:1, Rostov na Donu - Perm 0:0, Petrohrad - Tosno 5:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Lokomotiv Moskva | 17 | 11 | 3 | 3 | 26:13 | 36 |
2. | Petrohrad | 17 | 9 | 6 | 2 | 28:9 | 33 |
3. | CSKA Moskva | 17 | 8 | 5 | 4 | 21:14 | 29 |
4. | Spartak Moskva | 17 | 7 | 7 | 3 | 29:22 | 28 |
5. | FK Krasnodar | 17 | 8 | 3 | 6 | 25:20 | 27 |
6. | Jekatěrinburg | 17 | 5 | 9 | 3 | 20:18 | 24 |
7. | Tula | 17 | 7 | 3 | 7 | 17:18 | 24 |
8. | Ufa | 17 | 6 | 6 | 5 | 16:19 | 24 |
9. | Groznyj | 17 | 6 | 4 | 7 | 18:22 | 22 |
10. | Kazaň | 17 | 5 | 5 | 7 | 17:14 | 20 |
11. | Rostov na Donu | 17 | 4 | 7 | 6 | 14:15 | 19 |
12. | Perm | 17 | 4 | 6 | 7 | 9:12 | 18 |
13. | Tosno | 17 | 4 | 5 | 8 | 14:24 | 17 |
14. | Dynamo Moskva | 17 | 3 | 7 | 7 | 14:18 | 16 |
15. | Machačkala | 17 | 4 | 4 | 9 | 18:34 | 16 |
16. | Chabarovsk | 17 | 2 | 6 | 9 | 14:28 | 12 |