Rakousko
Výsledky 9. kola: Salcburk - Austria Vídeň 4:1, St. Pölten - Linec 0:3, Wolfsberg - Tirol 2:2, Altach - Mattersburg 0:2, Štýrský Hradec - Admira 4:1, Rapid Vídeň - Hartberg 3:3.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Salcburk | 9 | 8 | 1 | 0 | 40:9 | 25 |
2. | Linec | 9 | 6 | 2 | 1 | 16:5 | 20 |
3. | Wolfsberg | 9 | 6 | 1 | 2 | 23:10 | 19 |
4. | Rapid Vídeň | 9 | 5 | 2 | 2 | 19:11 | 17 |
5. | Štýrský Hradec | 9 | 5 | 1 | 3 | 15:9 | 16 |
6. | Hartberg | 9 | 3 | 3 | 3 | 19:21 | 12 |
7. | Mattersburg | 9 | 3 | 1 | 5 | 12:22 | 10 |
8. | Tirol | 9 | 2 | 3 | 4 | 12:17 | 9 |
9. | Austria Vídeň | 9 | 2 | 2 | 5 | 13:20 | 8 |
10. | Altach | 9 | 2 | 1 | 6 | 16:20 | 7 |
11. | St. Pölten | 9 | 1 | 3 | 5 | 6:25 | 6 |
12. | Admira | 9 | 0 | 2 | 7 | 5:27 | 2 |
Skotsko
Výsledky 7. kola: Hibernian - Celtic Glasgow 1:1, Glasgow Rangers - Aberdeen 5:0, Hamilton - Livingston 2:1, Kilmarnock - Ross County 0:0, St. Johnstone - Motherwell 0:1, St. Mirren - Hearts 0:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Celtic Glasgow | 7 | 6 | 1 | 0 | 22:5 | 19 |
2. | Glasgow Rangers | 7 | 6 | 0 | 1 | 21:5 | 18 |
3. | Motherwell | 7 | 4 | 1 | 2 | 13:10 | 13 |
4. | Aberdeen | 7 | 3 | 2 | 2 | 9:9 | 11 |
5. | Ross County | 7 | 3 | 2 | 2 | 8:9 | 11 |
6. | Livingston | 7 | 2 | 2 | 3 | 10:11 | 8 |
7. | Kilmarnock | 7 | 2 | 2 | 3 | 5:7 | 8 |
8. | Hamilton | 7 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | 8 |
9. | Hearts | 7 | 1 | 3 | 3 | 9:12 | 6 |
10. | St. Mirren | 7 | 1 | 2 | 4 | 3:6 | 5 |
11. | Hibernian | 7 | 1 | 2 | 4 | 6:16 | 5 |
12. | St. Johnstone | 7 | 0 | 3 | 4 | 5:18 | 3 |
Slovensko
Výsledky 10. kola: Sereď - Trenčín 1:1 (69. Ba - 45. Keston), Michalovce - Ružomberok 0:1 (90.+2 Mojžiš), Senica - Žiar nad Hronom 1:0 (86. Akinyoola), Slovan Bratislava - Nitra 5:0 (39., 40. a 53. Holman, 67. Strelec, 86. Nono), Dunajská Streda - Žilina 1:0 (21. Davis), Zlaté Moravce - Trnava 1:3 (86. Silvio - 5. a 18. Sobczyk, 35. Dos Santos).
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Slovan Bratislava | 10 | 8 | 1 | 1 | 31:9 | 25 |
2. | Žilina | 10 | 7 | 2 | 1 | 23:8 | 23 |
3. | Dunajská Streda | 10 | 6 | 1 | 3 | 19:12 | 19 |
4. | Trnava | 10 | 5 | 2 | 3 | 15:12 | 17 |
5. | Zlaté Moravce | 10 | 4 | 3 | 3 | 11:12 | 15 |
6. | Trenčín | 10 | 3 | 3 | 4 | 17:17 | 12 |
7. | Ružomberok | 10 | 3 | 3 | 4 | 11:13 | 12 |
8. | Michalovce | 10 | 3 | 2 | 5 | 10:13 | 11 |
9. | Sereď | 10 | 2 | 5 | 3 | 13:17 | 11 |
10. | Senica | 10 | 2 | 2 | 6 | 8:20 | 8 |
11. | Nitra | 10 | 2 | 1 | 7 | 9:20 | 7 |
12. | Žiar nad Hronom | 10 | 1 | 3 | 6 | 9:23 | 6 |
Belgie
Fotbalisté Genku ve žhavém limburském derby vedli po hodině hry na hřišti St. Truiden i díky dvěma penaltám 3:0. Poté bylo utkání na několik minut přerušeno, když se znovu začalo, domácí dokázali vyrovnat.
Výsledky 9. kola: Mechelen - FC Bruggy 0:5, Cercle Bruggy - Eupen 1:2, Gent - Kortrijk 2:0, Mouscron - Waregem 2:2, St. Truiden - Genk 3:3, Anderlecht - Waasland-Beveren 0:0, Standard Lutych - Charleroi 1:1, Ostende - Antverpy 1:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | FC Bruggy | 8 | 6 | 2 | 0 | 21:3 | 20 |
2. | Standard Lutych | 9 | 6 | 1 | 2 | 21:7 | 19 |
3. | Gent | 8 | 5 | 2 | 1 | 20:8 | 17 |
4. | Antverpy | 8 | 5 | 1 | 2 | 17:9 | 16 |
5. | Mouscron | 9 | 4 | 4 | 1 | 13:10 | 16 |
6. | Genk | 9 | 4 | 2 | 3 | 16:13 | 14 |
7. | Mechelen | 9 | 4 | 2 | 3 | 14:16 | 14 |
8. | Waregem | 9 | 3 | 4 | 2 | 12:12 | 13 |
9. | Charleroi | 8 | 3 | 3 | 2 | 12:11 | 12 |
10. | St. Truiden | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:14 | 12 |
11. | Ostende | 9 | 3 | 2 | 4 | 12:17 | 11 |
12. | Kortrijk | 9 | 2 | 2 | 5 | 14:17 | 8 |
13. | Anderlecht | 9 | 1 | 3 | 5 | 6:11 | 6 |
14. | Eupen | 9 | 1 | 3 | 5 | 6:20 | 6 |
15. | Waasland-Beveren | 9 | 0 | 4 | 5 | 5:19 | 4 |
16. | Cercle Bruggy | 9 | 1 | 0 | 8 | 8:21 | 3 |
Nizozemsko
Výsledky 8. kola: Venlo - Heerenveen 0:3, Ajax Amsterodam - Groningen 2:0, Sittard - Sparta Rotterdam 0:0, Waalwijk - Arnhem 1:2, Utrecht - Tilburg 2:0, Zwolle - PSV Eindhoven 0:4, Alkmaar - Almelo 2:0, Feyenoord Rotterdam - Twente Enschede 5:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Ajax Amsterodam | 8 | 6 | 2 | 0 | 27:6 | 20 |
2. | PSV Eindhoven | 8 | 6 | 2 | 0 | 22:5 | 20 |
3. | Alkmaar | 8 | 6 | 1 | 1 | 18:3 | 19 |
4. | Arnhem | 8 | 5 | 2 | 1 | 16:12 | 17 |
5. | Utrecht | 8 | 4 | 2 | 2 | 16:11 | 14 |
6. | Feyenoord Rotterdam | 8 | 3 | 4 | 1 | 16:13 | 13 |
7. | Sparta Rotterdam | 8 | 3 | 3 | 2 | 16:15 | 12 |
8. | Twente Enschede | 8 | 3 | 3 | 2 | 16:16 | 12 |
9. | Tilburg | 8 | 4 | 0 | 4 | 10:13 | 12 |
10. | Almelo | 8 | 3 | 2 | 3 | 11:14 | 11 |
11. | Heerenveen | 8 | 2 | 4 | 2 | 11:9 | 10 |
12. | Venlo | 8 | 3 | 0 | 5 | 9:16 | 9 |
13. | Groningen | 8 | 2 | 1 | 5 | 7:12 | 7 |
14. | Emmen | 8 | 2 | 1 | 5 | 11:17 | 7 |
15. | Zwolle | 8 | 2 | 1 | 5 | 13:20 | 7 |
16. | Haag | 8 | 2 | 0 | 6 | 10:16 | 6 |
17. | Sittard | 8 | 0 | 3 | 5 | 8:21 | 3 |
18. | Waalwijk | 8 | 0 | 1 | 7 | 8:26 | 1 |
Rusko
Jednadvacetiletý Král, jenž přestoupil do Spartaku na začátku září za 310 milionů korun ze Slavie Praha, strávil utkání na lavičce. Ve středu Král odehrál celý pohárový duel na hřišti třetiligového Kamazu, který favorit vyhrál 2:1.
V ruské nejvyšší soutěži Spartak naposledy zvítězil 25. srpna a v tabulce je devátý.
Výsledky 11. kola: Samara - Tambov 2:0, FK Rostov - Dynamo Moskva 3:0, Lokomotiv Moskva - Petrohrad 1:0, Jekatěrinburg - CSKA Moskva 0:3, Kazaň - Ufa 0:0, Spartak Moskva - Orenburg 1:2, Jekatěrinburg - CSKA Moskva 0:3, Kazaň - Ufa 0:0, Spartak Moskva - Orenburg 1:2, FK Krasnodar - Tula 2:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | CSKA Moskva | 11 | 8 | 1 | 2 | 18:8 | 25 |
2. | FK Krasnodar | 11 | 7 | 2 | 2 | 23:12 | 23 |
3. | Petrohrad | 11 | 7 | 2 | 2 | 15:6 | 23 |
4. | Lokomotiv Moskva | 11 | 7 | 2 | 2 | 18:10 | 23 |
5. | FK Rostov | 11 | 7 | 2 | 2 | 19:17 | 23 |
6. | Ufa | 11 | 4 | 3 | 4 | 11:10 | 15 |
7. | Spartak Moskva | 11 | 4 | 2 | 5 | 12:13 | 14 |
8. | Tula | 11 | 4 | 2 | 5 | 13:16 | 14 |
9. | Jekatěrinburg | 11 | 4 | 2 | 5 | 17:23 | 14 |
10. | Samara | 11 | 3 | 2 | 6 | 15:16 | 11 |
11. | Orenburg | 11 | 3 | 2 | 6 | 15:19 | 11 |
12. | Kazaň | 11 | 3 | 2 | 6 | 7:12 | 11 |
13. | Dynamo Moskva | 11 | 2 | 4 | 5 | 8:12 | 10 |
14. | Soči | 10 | 2 | 3 | 5 | 8:13 | 9 |
15. | Groznyj | 10 | 2 | 3 | 5 | 7:15 | 9 |
16. | Tambov | 11 | 2 | 2 | 7 | 12:16 | 8 |