Anglie, 2. liga
Výsledky 22. kola: Birmingham - QPR 1:2, Bolton - Burton 0:1, Brentford - Barnsley 0:0, Bristol - Nottingham 2:1, Derby - Aston Villa 2:0, Ipswich - Reading 2:0, Leeds - Norwich 1:0, Millwall - Middlesbrough 2:1, Preston - Sheffield United 1:0, Sunderland - Fulham 1:0, Sheffield Wednesday - Wolverhampton 0:1, Cardiff - Hull 1:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Wolverhampton | 22 | 16 | 3 | 3 | 42:17 | 51 |
2. | Cardiff | 22 | 14 | 5 | 3 | 33:16 | 47 |
3. | Bristol | 22 | 12 | 7 | 3 | 36:23 | 43 |
4. | Derby | 22 | 12 | 5 | 5 | 35:21 | 41 |
5. | Aston Villa | 22 | 10 | 7 | 5 | 29:20 | 37 |
6. | Sheffield United | 22 | 12 | 1 | 9 | 34:27 | 37 |
7. | Leeds | 22 | 11 | 3 | 8 | 34:26 | 36 |
8. | Ipswich | 22 | 11 | 2 | 9 | 37:32 | 35 |
9. | Preston | 22 | 9 | 8 | 5 | 26:22 | 35 |
10. | Middlesbrough | 22 | 9 | 5 | 8 | 28:22 | 32 |
11. | Nottingham | 22 | 10 | 0 | 12 | 32:37 | 30 |
12. | Fulham | 22 | 7 | 8 | 7 | 27:28 | 29 |
13. | Brentford | 22 | 6 | 10 | 6 | 33:30 | 28 |
14. | Reading | 22 | 7 | 6 | 9 | 28:28 | 27 |
15. | Sheffield Wednesday | 22 | 6 | 9 | 7 | 26:27 | 27 |
16. | Norwich | 22 | 7 | 6 | 9 | 21:28 | 27 |
17. | Millwall | 22 | 6 | 8 | 8 | 24:22 | 26 |
18. | QPR | 22 | 6 | 7 | 9 | 25:33 | 25 |
19. | Hull | 22 | 5 | 7 | 10 | 37:40 | 22 |
20. | Barnsley | 22 | 5 | 6 | 11 | 24:34 | 21 |
21. | Sunderland | 22 | 3 | 9 | 10 | 27:38 | 18 |
22. | Burton | 22 | 4 | 5 | 13 | 14:40 | 17 |
23. | Bolton | 22 | 3 | 7 | 12 | 21:41 | 16 |
24. | Birmingham | 2 | 4 | 4 | 14 | 11:32 | 16 |
Skotsko
Výsledky 19. kola: Aberdeen - Hibernian 4:1, FC Dundee - Partick Thistle 3:0, Glasgow Rangers - St. Johnstone 1:3, Hamilton - Ross County 3:2, Kilmarnock - Motherwell 1:0, Hearts - Celtic Glasgow 4:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Celtic Glasgow | 18 | 12 | 5 | 1 | 41:15 | 41 |
2. | Aberdeen | 19 | 12 | 3 | 4 | 32:21 | 39 |
3. | Glasgow Rangers | 19 | 11 | 3 | 5 | 38:23 | 36 |
4. | Hibernian | 19 | 8 | 6 | 5 | 28:25 | 30 |
5. | Hearts | 19 | 7 | 6 | 6 | 21:19 | 27 |
6. | St. Johnstone | 18 | 7 | 3 | 8 | 20:27 | 24 |
7. | Motherwell | 18 | 7 | 2 | 9 | 24:26 | 23 |
8. | Kilmarnock | 19 | 5 | 7 | 7 | 22:26 | 22 |
9. | Hamilton | 19 | 5 | 5 | 9 | 27:32 | 20 |
10. | FC Dundee | 19 | 5 | 3 | 11 | 20:29 | 18 |
11. | Ross County | 19 | 4 | 4 | 11 | 19:31 | 16 |
12. | Partick Thistle | 18 | 3 | 5 | 10 | 16:34 | 14 |
Nizozemsko
Výsledky 17. kolo: Heerenveen - Breda 1:0, Tilburg - Zwolle 2:3, PSV Eindhoven - Haag 3:0, Roda Kerkrade - Venlo 0:1, Twente Enschede - Arnhem 1:1, Sparta Rotterdam - Feyenoord Rotterdam 0:7, Alkmaar - Ajax Amsterodam 1:2, Utrecht - Almelo 1:1, Excelsior Rotterdam - Groningen 2:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | PSV Eindhoven | 17 | 14 | 1 | 2 | 47:20 | 43 |
2. | Ajax Amsterdam | 17 | 12 | 2 | 3 | 51:16 | 38 |
3. | Alkmaar | 17 | 11 | 2 | 4 | 31:18 | 35 |
4. | Zwolle | 17 | 9 | 6 | 2 | 26:17 | 33 |
5. | Feyenoord Rotterdam | 16 | 8 | 5 | 3 | 32:15 | 29 |
6. | Utrecht | 16 | 8 | 4 | 4 | 26:25 | 28 |
7. | Arnhem | 16 | 6 | 6 | 4 | 29:20 | 24 |
8. | Heerenveen | 17 | 6 | 5 | 6 | 24:27 | 23 |
9. | Haag | 17 | 7 | 2 | 8 | 21:28 | 23 |
10. | Almelo | 17 | 6 | 4 | 7 | 25:34 | 22 |
11. | Excelsior Rotterdam | 17 | 6 | 2 | 9 | 21:27 | 20 |
12. | Venlo | 17 | 4 | 7 | 6 | 19:25 | 19 |
13. | Groningen | 17 | 4 | 5 | 8 | 26:30 | 17 |
14. | Tilburg | 17 | 4 | 4 | 9 | 26:37 | 16 |
15. | Twente Enschede | 17 | 4 | 2 | 11 | 24:33 | 14 |
16. | Breda | 17 | 3 | 4 | 10 | 17:34 | 13 |
17. | Roda Kerkrade | 17 | 3 | 2 | 12 | 16:35 | 11 |
18. | Sparta Rotterdam | 16 | 2 | 5 | 9 | 13:33 | 11 |
Belgie
Výsledky 19. kola: Standard Lutych - Gent 0:0, Eupen - St. Truiden 0:0, Kortrijk - Mechelen 2:0, Lokeren - Waasland-Beveren 1:1, FC Bruggy - Anderlecht 5:0, Charleroi - Genk 1:1, Waregem - Antverpy 1:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | FC Bruggy | 19 | 15 | 2 | 2 | 46:17 | 47 |
2. | Charleroi | 19 | 11 | 6 | 2 | 33:19 | 39 |
3. | Anderlecht | 19 | 10 | 4 | 5 | 29:26 | 34 |
4. | Antverpy | 19 | 8 | 7 | 4 | 26:22 | 31 |
5. | Gent | 19 | 8 | 5 | 6 | 26:17 | 29 |
6. | St. Truiden | 19 | 7 | 7 | 5 | 23:25 | 28 |
7. | Waasland-Beveren | 19 | 7 | 4 | 8 | 36:33 | 25 |
8. | Standard Lutych | 19 | 6 | 7 | 6 | 19:22 | 25 |
9. | Genk | 19 | 5 | 9 | 5 | 25:24 | 24 |
10. | Mouscron | 19 | 6 | 5 | 8 | 25:31 | 23 |
11. | Waregem | 19 | 6 | 2 | 11 | 30:34 | 20 |
12. | Kortrijk | 19 | 5 | 5 | 9 | 23:31 | 20 |
13. | Ostende | 19 | 5 | 4 | 10 | 22:25 | 19 |
14. | Mechelen | 19 | 4 | 6 | 9 | 21:30 | 18 |
15. | Lokeren | 19 | 4 | 6 | 9 | 20:30 | 18 |
16. | Eupen | 19 | 2 | 7 | 10 | 26:44 | 13 |
Rakousko
Výsledky 20. kola: Salcburk - Linec 0:0, Mattersburg - Wolfsberg 5:1, Mödling - Altach 3:1, St. Pölten - Rapid Vídeň 0:5, Austria Vídeň - Sturm Štýrský Hradec 1:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Sturm Štýrský Hradec | 20 | 14 | 2 | 4 | 39:24 | 44 |
2. | Salcburk | 20 | 12 | 7 | 1 | 40:14 | 43 |
3. | Rapid Vídeň | 20 | 9 | 7 | 4 | 35:24 | 34 |
4. | Mödling | 20 | 9 | 4 | 7 | 35:34 | 31 |
5. | Linec | 20 | 7 | 6 | 7 | 25:23 | 27 |
6. | Austria Vídeň | 20 | 7 | 5 | 8 | 30:29 | 26 |
7. | Altach | 20 | 7 | 4 | 9 | 24:28 | 25 |
8. | Mattersburg | 20 | 5 | 6 | 9 | 26:33 | 21 |
9. | Wolfsberg | 20 | 3 | 7 | 10 | 17:30 | 16 |
10. | St. Pölten | 20 | 1 | 4 | 15 | 13:45 | 7 |