RUSKO
Výsledky 14. kola: Jekatěrinburg - Kazaň 1:3, FK Krasnodar - CSKA Moskva 2:1, Petrohrad - Kubaň Krasnodar 1:0, Dynamo Moskva - Groznyj 3:0, Tula - Perm 4:0, Spartak Moskva - Saransk 4:2, Lokomotiv Moskva - Ufa 0:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Petrohrad | 14 | 11 | 2 | 1 | 36:9 | 35 |
2. | FK Krasnodar | 14 | 8 | 3 | 3 | 24:11 | 27 |
3. | CSKA Moskva | 14 | 8 | 1 | 5 | 30:15 | 25 |
4. | Dynamo Moskva | 13 | 8 | 1 | 4 | 29:18 | 25 |
5. | Spartak Moskva | 14 | 7 | 4 | 3 | 23:18 | 25 |
6. | Groznyj | 14 | 7 | 3 | 4 | 18:12 | 24 |
7. | Kubaň Krasnodar | 14 | 6 | 6 | 2 | 16:16 | 24 |
8. | Lokomotiv Moskva | 14 | 6 | 5 | 3 | 18:12 | 23 |
9. | Kazaň | 14 | 6 | 5 | 3 | 21:16 | 23 |
10. | Saransk | 14 | 5 | 2 | 7 | 12:24 | 17 |
11. | Ufa | 14 | 3 | 5 | 6 | 11:14 | 14 |
12. | Perm | 13 | 3 | 2 | 8 | 10:21 | 11 |
13. | Jekatěrinburg | 14 | 3 | 1 | 10 | 13:22 | 10 |
14. | Torpedo Moskva | 14 | 2 | 3 | 9 | 11:29 | 9 |
15. | Rostov na Donu | 14 | 2 | 3 | 9 | 13:34 | 9 |
16. | Tula | 14 | 2 | 2 | 10 | 8:22 | 8 |
TURECKO
Výsledky 10. kola: Rizespor - Basaksehir 0:2, Akhisar - Mersin 1:1, Galatasaray - Trabzonspor 0:3, Genclerbirligi - Karabükspor 2:2, Konyaspor - Gaziantepspor 2:0, Eskisehirspor - Erciyesspor 2:1, Besiktas - Kasimpasa 2:0, Balikesirspor - Sivasspor 1:3, Bursaspor - Fenerbahce 1:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Fenerbahce | 10 | 6 | 2 | 2 | 14:10 | 20 |
1. | Besiktas | 10 | 6 | 2 | 2 | 14:10 | 20 |
3. | Galatasaray | 10 | 6 | 1 | 3 | 12:14 | 19 |
4. | Mersin | 10 | 5 | 2 | 3 | 16:12 | 17 |
5. | Bursaspor | 10 | 4 | 3 | 3 | 16:10 | 15 |
6. | Trabzonspor | 10 | 3 | 6 | 1 | 16:13 | 15 |
7. | Akhisar | 10 | 4 | 3 | 3 | 13:13 | 15 |
8. | Gaziantepspor | 10 | 4 | 3 | 3 | 13:14 | 15 |
9. | Basaksehir | 10 | 3 | 5 | 2 | 13:5 | 14 |
10. | Genclerbirligi | 10 | 3 | 4 | 3 | 13:11 | 13 |
11. | Kasimpasa | 10 | 3 | 4 | 3 | 15:15 | 13 |
12. | Konyaspor | 10 | 3 | 3 | 4 | 10:10 | 12 |
13. | Eskisehirspor | 10 | 2 | 5 | 3 | 13:16 | 11 |
14. | Rizespor | 10 | 2 | 4 | 4 | 9:13 | 10 |
15. | Erciyesspor | 10 | 1 | 6 | 3 | 11:13 | 9 |
16. | Sivasspor | 10 | 2 | 3 | 5 | 11:15 | 9 |
17. | Karabükspor | 10 | 2 | 2 | 6 | 11:14 | 8 |
18. | Balikesirspor | 10 | 1 | 2 | 7 | 10:22 | 5 |
SLOVENSKO
Výsledky 18. kola: Zlaté Moravce - Žilina 1:6 (70. Pavelka - 42., 50. a 59. Jelič, 57. a 65. Mihálik, 19. Paur), Podbrezová - Ružomberok 1:2 (69. Vaščák - 61. Almaský, 66. Nagy), Trnava - Košice 3:1 (2. Mikovič, 51. Schranz, 90.+1 Jendrišek - 18. Diaby), Dunajská Streda - Banská Bystrica 0:0, Trenčín - Senica 3:1 (13. Guba, 23. Hajradinovič, 76. Jairo - 33. Piroska), Slovan Bratislava - Myjava 0:1 (61. Oršula).
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Žilina | 18 | 10 | 7 | 1 | 39:13 | 37 |
2. | Trenčín | 18 | 11 | 4 | 3 | 37:20 | 37 |
3. | Senica | 18 | 7 | 8 | 3 | 23:23 | 29 |
4. | Myjava | 18 | 8 | 2 | 8 | 20:21 | 26 |
5. | Trnava | 17 | 7 | 4 | 6 | 25:17 | 25 |
6. | Slovan Bratislava | 16 | 7 | 1 | 8 | 21:26 | 22 |
7. | Dunajská Streda | 18 | 4 | 9 | 5 | 21:23 | 21 |
8. | Podbrezová | 18 | 5 | 6 | 7 | 19:21 | 21 |
9. | Košice | 18 | 5 | 4 | 9 | 22:30 | 19 |
10. | Zlaté Moravce | 17 | 4 | 5 | 8 | 13:28 | 17 |
11. | Ružomberok | 18 | 3 | 7 | 8 | 21:28 | 16 |
12. | Banská Bystrica | 18 | 3 | 7 | 8 | 20:31 | 16 |
NIZOZEMSKO
Výsledky 13. kola: Alkmaar - Arnhem 1:0, Deventer - Breda 2:0, Feyenoord Rotterdam - Dordrecht 2:0, Ajax Amsterdam - Heerenveen 4:1, Tilburg - Excelsior Rotterdam 1:1, Groningen - PSV Eindhoven 1:1, Almelo - Haag 3:1, Zwolle - Twente Enschede 1:2, Utrecht - Leeuwarden 1:3.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | PSV Eindhoven | 13 | 10 | 1 | 2 | 34:10 | 31 |
2. | Ajax Amsterdam | 13 | 9 | 2 | 2 | 32:15 | 29 |
3. | Twente Enschede | 13 | 6 | 6 | 1 | 25:13 | 24 |
4. | Feyenoord Rotterdam | 13 | 7 | 3 | 3 | 19:7 | 24 |
5. | Alkmaar | 13 | 6 | 3 | 4 | 20:20 | 21 |
6. | Leeuwarden | 13 | 5 | 5 | 3 | 23:20 | 20 |
7. | Zwolle | 13 | 6 | 2 | 5 | 21:18 | 20 |
8. | Groningen | 13 | 5 | 3 | 5 | 14:20 | 18 |
9. | Tilburg | 13 | 5 | 2 | 6 | 19:20 | 17 |
10. | Heerenveen | 13 | 4 | 5 | 4 | 18:19 | 17 |
11. | Utrecht | 13 | 5 | 2 | 6 | 19:25 | 17 |
12. | Arnhem | 13 | 4 | 4 | 5 | 27:22 | 16 |
13. | Excelsior Rotterdam | 13 | 3 | 7 | 3 | 19:22 | 16 |
14. | Deventer | 13 | 4 | 3 | 6 | 19:25 | 15 |
15. | Haag | 13 | 3 | 4 | 6 | 18:23 | 13 |
16. | Breda | 13 | 2 | 4 | 7 | 14:29 | 10 |
17. | Almelo | 13 | 3 | 0 | 10 | 21:30 | 9 |
18. | Dordrecht | 13 | 1 | 2 | 10 | 9:33 | 5 |
BELGIE
Výsledky 16. kola: Charleroi - Anderlecht 3:1, Gent - Cercle Bruggy 4:0, Lokeren - Westerlo 0:0, Mouscron-Péruwelz - Lierse 2:1, FC Bruggy - Waasland-Beveren 4:2, Ostende - Standard Lutych 3:2, Genk - Mechelen 3:0, Kortrijk - Waregem 3:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | FC Bruggy | 16 | 8 | 7 | 1 | 37:16 | 31 |
2. | Anderlecht | 16 | 8 | 6 | 2 | 26:18 | 30 |
3. | Gent | 16 | 8 | 5 | 3 | 27:15 | 29 |
4. | Lokeren | 16 | 7 | 6 | 3 | 27:18 | 27 |
5. | Genk | 16 | 6 | 7 | 3 | 21:16 | 25 |
6. | Kortrijk | 16 | 8 | 1 | 7 | 26:24 | 25 |
7. | Standard Lutych | 16 | 7 | 3 | 6 | 28:26 | 24 |
8. | Charleroi | 16 | 6 | 4 | 6 | 22:22 | 22 |
9. | Ostende | 16 | 6 | 3 | 7 | 23:24 | 21 |
10. | Westerlo | 16 | 5 | 6 | 5 | 25:32 | 21 |
11. | Mouscron-Péruwelz | 16 | 5 | 5 | 6 | 24:25 | 20 |
12. | Mechelen | 16 | 5 | 4 | 7 | 22:25 | 19 |
13. | Waregem | 16 | 4 | 4 | 8 | 21:28 | 16 |
14. | Waasland-Beveren | 16 | 4 | 2 | 10 | 15:26 | 14 |
15. | Cercle Bruggy | 16 | 3 | 4 | 9 | 11:26 | 13 |
16. | Lierse | 16 | 3 | 3 | 10 | 15:29 | 12 |
RAKOUSKO
Výsledky 16. kola: Grödig - Rapid Vídeň 3:1, Austria Vídeň - Mödling 4:0, Ried - Altach 2:1, Wiener Neustadt - Wolfsberg 2:0, Sturm Štýrský Hradec - Salcburk 1:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Salcburk | 16 | 11 | 1 | 4 | 50:19 | 34 |
2. | Wolfsberg | 16 | 9 | 1 | 6 | 24:16 | 28 |
3. | Altach | 16 | 6 | 6 | 4 | 22:20 | 24 |
4. | Sturm Štýrský Hradec | 16 | 6 | 4 | 6 | 22:20 | 22 |
5. | Rapid Vídeň | 16 | 6 | 4 | 6 | 25:24 | 22 |
6. | Austria Vídeň | 16 | 5 | 7 | 4 | 23:23 | 22 |
7. | Grödig | 16 | 5 | 6 | 5 | 22:27 | 21 |
8. | Ried | 16 | 5 | 4 | 7 | 18:24 | 19 |
9. | Mödling | 16 | 3 | 6 | 7 | 15:26 | 15 |
10. | Wiener Neustadt | 16 | 3 | 3 | 10 | 18:40 | 12 |
SKOTSKO
Výsledky 14. kola: Celtic Glasgow - FC Dundee 2:1, Dundee United - Kilmarnock 3:1, Hamilton - St. Mirren 3:0, Inverness - Motherwell 3:1, St. Johnstone - Ross County 2:1, Partick Thistle - Aberdeen 0:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Celtic Glasgow | 13 | 9 | 2 | 2 | 27:9 | 29 |
2. | Inverness | 14 | 9 | 2 | 3 | 22:12 | 29 |
3. | Dundee United | 14 | 9 | 1 | 4 | 25:15 | 28 |
4. | Hamilton | 14 | 8 | 3 | 3 | 27:14 | 27 |
5. | Aberdeen | 14 | 8 | 1 | 5 | 20:17 | 25 |
6. | FC Dundee | 14 | 5 | 5 | 4 | 19:17 | 20 |
7. | Kilmarnock | 14 | 6 | 2 | 6 | 16:19 | 20 |
8. | St. Johnstone | 14 | 5 | 2 | 7 | 12:17 | 17 |
9. | Partick Thistle | 13 | 4 | 3 | 6 | 17:17 | 15 |
10. | Motherwell | 14 | 3 | 1 | 10 | 9:24 | 10 |
11. | St. Mirren | 14 | 2 | 2 | 10 | 10:25 | 8 |
12. | Ross County | 14 | 2 | 2 | 10 | 13:31 | 8 |
ŠVÝCARSKO
Young Boys Bern, jeden ze soupeřů pražské Sparty v základní skupině Evropské ligy, zvítězili na hřišti Thunu 1:0. Rozhodující branku vstřelil v třetí minutě nastavení Hoarau.
V tabulce se Young Boys posunuli na čtvrté místo. Obránce Bernu Jan Lecjaks odehrál celé utkání.
Bern nastoupil v sestavě: Mvogo - Lecjaks, Von Bergen, Vilotič, Hadergjonaj - Sanogo Junior, Gajič - Nuzzolo (62. Zárate), Afum (83. Kubo), Steffen (83. Nikci) - Hoarau.
Basilej porazila Aarau 3:0 a zůstala v čele tabulky o dva body před Curychem. Tomáš Vaclík neinkasoval ve čtvrtém soutěžní zápase po sobě, celý duel odehrál také obránce Marek Suchý.
Výsledky 16. kola: Sion - FC Curych 1:3, Grasshopper Curych - Lucern 3:2, Basilej - Aarau 3:0, St. Gallen - Vaduz 3:3, Thun - Young Boys Bern 0:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Basilej | 16 | 11 | 2 | 3 | 35:17 | 35 |
2. | FC Curych | 16 | 10 | 3 | 3 | 31:17 | 33 |
3. | St. Gallen | 16 | 7 | 5 | 4 | 26:22 | 26 |
4. | Young Boys Bern | 15 | 7 | 3 | 5 | 23:18 | 24 |
5. | Thun | 16 | 6 | 5 | 5 | 21:19 | 23 |
6. | Grasshopper Curych | 16 | 5 | 3 | 8 | 20:27 | 18 |
7. | Aarau | 16 | 3 | 7 | 6 | 16:23 | 16 |
8. | Vaduz | 16 | 3 | 6 | 7 | 13:26 | 15 |
9. | Sion | 16 | 3 | 5 | 8 | 15:22 | 14 |
10. | Lucern | 15 | 1 | 7 | 7 | 17:26 | 10 |