TURECKO
Výsledky 1. kola: Balikesirspor - Akhisar 1:2, Rizespor - Genclerbirligi 1:1, Eskisehirspor - Konyaspor 2:1, Bursaspor - Galatasaray 0:2, Basaksehir - Kasimpasa 1:1, Mersin - Besiktas 0:1, Erciyesspor - Trabzonspor 0:0, Sivasspor - Gaziantepspor 1:2, Fenerbahce - Karabükspor 3:2.
NIZOZEMSKO
Výsledky 4. kola: Deventer - Tilburg 1:0, Leeuwarden - Haag 3:2, Dordrecht - Alkmaar 1:3, Excelsior Rotterdam - Almelo 3:1, Heerenveen - Utrecht 3:1, PSV Eindhoven - Arnhem 2:0, Breda - Zwolle 3:1 (gól hostů Necid), Groningen - Ajax Amsterdam 2:0, Twente Enschede - Feyenoord Rotterdam 0:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | PSV Eindhoven | 4 | 4 | 0 | 0 | 14:3 | 12 |
2. | Groningen | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:6 | 9 |
3. | Zwolle | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:5 | 9 |
4. | Leeuwarden | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:5 | 8 |
5. | Heerenveen | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 7 |
6. | Excelsior Rotterdam | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 7 |
7. | Ajax Amsterodam | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | 6 |
8. | Alkmaar | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 6 |
9. | Utrecht | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | 6 |
10. | Feyenoord Rotterdam | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 5 |
11. | Breda | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:9 | 5 |
12. | Haag | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:6 | 4 |
13. | Twente Enschede | 4 | 0 | 4 | 0 | 4:4 | 4 |
14. | Deventer | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | 4 |
15. | Dordrecht | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | 4 |
16. | Tilburg | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:6 | 3 |
17. | Arnhem | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:10 | 1 |
18. | Almelo | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:10 | 0 |
BELGIE
Výsledky 6. kola: Gent - Kortrijk 0:1, Ostende - Genk 1:1, FC Bruggy - Anderlecht 2:2, Lokeren - Standard Lutych 1:1, Charleroi - Mechelen 2:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Anderlecht | 6 | 4 | 2 | 0 | 11:5 | 14 |
2. | Mouscron-Péruwelz | 6 | 3 | 2 | 1 | 14:8 | 11 |
3. | Gent | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:6 | 10 |
4. | Westerlo | 6 | 2 | 4 | 0 | 11:9 | 10 |
5. | Ostende | 6 | 3 | 1 | 2 | 6:5 | 10 |
6. | FC Bruggy | 6 | 2 | 3 | 1 | 8:7 | 9 |
7. | Lokeren | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:4 | 8 |
8. | Standard Lutych | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:11 | 8 |
9. | Charleroi | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:9 | 7 |
10. | Genk | 6 | 1 | 4 | 1 | 7:8 | 7 |
11. | Kortrijk | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:9 | 7 |
12. | Waregem | 6 | 1 | 3 | 2 | 8:9 | 6 |
13. | Mechelen | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:11 | 6 |
14. | Cercle Bruggy | 6 | 1 | 3 | 2 | 3:7 | 6 |
15. | Waasland-Beveren | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
16. | Lierse | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:9 | 4 |
SLOVENSKO
Slovan Bratislava nezlomil rychlý gól, který mu v zápase s Banskou Bystricou dal už ve třetí minutě český útočník David Střihavka. Slovenský mistr vyhrál 3:1, v tabulce je s jednou porážkou třetí o dva body za Trenčínem, ale má zápas k dobru.
Český obránce Tomáš Jablonský odehrál celý zápas, Pavla Fořta v útoku na poslední čtvrthodinu vystřídal Vittek.
Sestava Slovanu: Perniš - Čikoš, Gorosito, Niňaj, Jablonský - Grendel, Halenár - Peltier, Štefánik (57. Mészáros), Soumah - Fořt (76. Vittek).
Výsledky 8. kola: Dunajská Streda - Žilina 2:2 (28. Jurčo, 51. Krišto - 8. Čmelík, 50. Mihálik), Podbrezová - Zlaté Moravce 0:0, Ružomberok - Košice 1:1 (5. Almaský - 13. Novák), Trenčín - Myjava 2:0 (31. Simon, 75. Opatovský), Trnava - Senica 2:2 (42. Vlasko, 68. Mikovič - 39. a 88. Pillár), Slovan Bratislava - Banská Bystrica 3:1 (6. Soumah, 30. Štefánik, 83. Halenár - 3. Střihavka).
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Trenčín | 7 | 5 | 2 | 0 | 14:5 | 17 |
2. | Žilina | 8 | 4 | 3 | 1 | 14:6 | 15 |
3. | Slovan Bratislava | 6 | 5 | 0 | 1 | 14:7 | 15 |
4. | Senica | 8 | 2 | 5 | 1 | 10:11 | 11 |
5. | Dunajská Streda | 8 | 2 | 4 | 2 | 9:8 | 10 |
6. | Podbrezová | 8 | 3 | 1 | 4 | 7:8 | 10 |
7. | Zlaté Moravce | 8 | 2 | 4 | 2 | 6:10 | 10 |
8. | Trnava | 7 | 2 | 2 | 3 | 7:7 | 8 |
9. | Banská Bystrica | 8 | 1 | 5 | 2 | 6:10 | 8 |
10. | Ružomberok | 8 | 1 | 4 | 3 | 7:9 | 7 |
11. | Myjava | 8 | 2 | 1 | 5 | 5:9 | 7 |
12. | Košice | 8 | 1 | 1 | 6 | 10:19 | 4 |
PORTUGALSKO
Výsledky 3. kola: Coimbra - Setúbal 1:1, Belenenses - Guimaraes 0:3, Braga - Estoril 2:1, Gil Vicente - Marítimo 1:2, Penafiel - Pacos Ferreira 0:1, FC Porto - Moreirense 3:0, Nacional Funchal - Arouca 2:0, Benfica Lisabon - Sporting Lisabon 1:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Guimaraes | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | 9 |
2. | FC Porto | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | 9 |
3. | Braga | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
4. | Benfica Lisabon | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 7 |
5. | Rio Ave | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | 6 |
6. | Belenenses | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 6 |
7. | Marítimo | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 6 |
8. | Sporting Lisabon | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 5 |
9. | Setúbal | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
10. | Moreirense | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:3 | 4 |
11. | Nacional Funchal | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
12. | Pacos Ferreira | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | 3 |
13. | Coimbra | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
14. | Arouca | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | 1 |
15. | Estoril | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:8 | 1 |
16. | Boavista Porto | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
17. | Gil Vicente | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
18. | Penafiel | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | 0 |
RUSKO
Výsledky 6. kola: Saransk - Torpedo Moskva 1:0, Perm - Spartak Moskva 2:0, Tula - Kubaň Krasnodar 0:1, CSKA Moskva - Rostov na Donu 6:0, Kazaň - Ufa 1:1, Lokomotiv Moskva - Petrohrad 0:1, FK Krasnodar - Dynamo Moskva 0:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Petrohrad | 6 | 6 | 0 | 0 | 18:2 | 18 |
2. | Dynamo Moskva | 6 | 5 | 0 | 1 | 16:6 | 15 |
3. | Kubaň Krasnodar | 6 | 4 | 2 | 0 | 8:3 | 14 |
4. | Groznyj | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:2 | 13 |
5. | CSKA Moskva | 6 | 4 | 0 | 2 | 13:4 | 12 |
6. | Spartak Moskva | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:8 | 12 |
7. | FK Krasnodar | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:3 | 11 |
8. | Lokomotiv Moskva | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:5 | 8 |
9. | Saransk | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
10. | Kazaň | 6 | 1 | 4 | 1 | 5:8 | 7 |
11. | Ufa | 6 | 1 | 1 | 4 | 3:8 | 4 |
12. | Perm | 6 | 1 | 1 | 4 | 3:9 | 4 |
13. | Rostov na Donu | 6 | 1 | 1 | 4 | 8:20 | 4 |
14. | Torpedo Moskva | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:17 | 4 |
15. | Jekatěrinburg | 6 | 0 | 1 | 5 | 4:11 | 1 |
16. | Tula | 6 | 0 | 1 | 5 | 1:12 | 1 |
RAKOUSKO
Výsledky 7. kola: Salcburk - Sturm Štýrský Hradec 2:3, Altach - Ried 2:2, Mödling - Austria Vídeň 2:1, Wolfsberg - Wiener Neustadt 0:1, Rapid Vídeň - Grödig 2:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Salcburk | 7 | 6 | 0 | 1 | 31:4 | 18 |
2. | Wolfsberg | 7 | 6 | 0 | 1 | 18:5 | 18 |
3. | Rapid Vídeň | 7 | 2 | 3 | 2 | 8:11 | 9 |
4. | Sturm Štýrský Hradec | 7 | 2 | 2 | 3 | 11:11 | 8 |
5. | Mödling | 7 | 2 | 2 | 3 | 11:15 | 8 |
6. | Altach | 7 | 2 | 2 | 3 | 5:11 | 8 |
7. | Grödig | 7 | 2 | 2 | 3 | 8:16 | 8 |
8. | Wiener Neustadt | 7 | 2 | 1 | 4 | 11:21 | 7 |
9. | Ried | 7 | 1 | 3 | 3 | 9:13 | 6 |
10. | Austria Vídeň | 7 | 0 | 5 | 2 | 7:12 | 5 |