Ajax o své výhře rozhodl už v prvním poločase, kdy se dvakrát trefil dvacetiletý útočník Anwar El Ghazi, třetí branku vstřelil Nemanja Gudelj.
Ajax nastoupil v této sestavě: Cillessen - Tete, Veltman, Riedewald, Dijks - Bazoer, Gudelj, Sinkgraven - El Ghazi (57. Schöne), Milik (63. Sanogo), Klaassen.
Výsledky 1. kola nizozemské ligy: Alkmaar - Ajax Amsterdam 0:3, Roda Kerkrade - Almelo 3:1, Feyenoord Rotterdam - Utrecht 3:2, Tilburg - Arnhem 1:1.
Švýcarsko
Thun sice zásluhou útočníka Rappa odpověděl na úvodní gól bernského týmu, jenže i přes vyloučení domácího Hoaraua těsně před přestávkou hosté v přesilovce dvakrát inkasovali a nezískali ani bod.
Za Young Boys odehrál celý zápas český obránce Jan Lecjaks. Thun hrál v sestavě Faivre - Bigler, Sulmoni, Schindelholz, Wittwer - Ferreira, Hediger (74. Reinmann), Wieser, Sutter (60. Frontino), Rojas (63. Schirinzi) - Rapp
4. kolo: St. Gallen - FC Curych 0:2, Vaduz - Sion 1:1, Young Boys Bern - Thun 3:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Basilej | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:3 | 12 |
2. | Grasshopper Curych | 4 | 3 | 0 | 1 | 16:9 | 9 |
3. | Young Boys Bern | 4 | 1 | 3 | 0 | 6:4 | 6 |
4. | FC Curych | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 5 |
5. | Lucern | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | 5 |
6. | Sion | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:6 | 5 |
7. | St. Gallen | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | 4 |
8. | Thun | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:11 | 3 |
9. | Lugano | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:11 | 3 |
10. | Vaduz | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | 2 |
Slovensko
4. kolo: Michalovce - Zlaté Moravce 2:1 (26. Danko, 66. Regáli - 45. Mance), Myjava - Trenčín 0:1 (75. Rundič), Skalica - Podbrezová 0:0, Senica - Trnava 0:0, Slovan Bratislava - Ružomberok 2:1 (56. Hudák, 61. Priskin - 13. Masaryk), Žilina - Dunajská Streda 1:1 (69. Jelič - 7. Kwin).
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Trenčín | 4 | 4 | 0 | 0 | 5:0 | 12 |
2. | Dunajská Streda | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | 8 |
3. | Žilina | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:3 | 7 |
4. | Skalica | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 7 |
5. | Slovan Bratislava | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 7 |
6. | Myjava | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:7 | 6 |
7. | Senica | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | 5 |
8. | Podbrezová | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:4 | 4 |
9. | Michalovce | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:9 | 3 |
10. | Ružomberok | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | 1 |
10. | Trnava | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | 1 |
12. | Zlaté Moravce | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:10 | 0 |
Skotsko
2. kolo: Partick Thistle - Celtic Glasgow 0:2, Aberdeen - Kilmarnock 2:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Celtic Glasgow | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 6 |
2. | Aberdeen | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 |
3. | Hearts | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:4 | 6 |
4. | FC Dundee | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:2 | 3 |
5. | Dundee United | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 3 |
6. | Ross County | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
7. | Motherwell | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
8. | St. Johnstone | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 |
9. | Inverness | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
10. | Hamilton | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
11. | Partick Thistle | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
12. | Kilmarnock | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | 0 |
Rusko
4. kolo: CSKA Moskva - Perm 2:0, Ufa - Petrohrad 0:1, Jekatěrinburg - Lokomotiv Moskva 1:3, Machačkala - Dynamo Moskva 2:3, Groznyj - Saransk 0:0, Samara - Spartak Moskva 0:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Petrohrad | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2. | CSKA Moskva | 4 | 4 | 0 | 0 | 6:0 | 12 |
3. | Lokomotiv Moskva | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:3 | 10 |
4. | Spartak Moskva | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:2 | 10 |
5. | Perm | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:3 | 6 |
6. | Rostov na Donu | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 5 |
7. | Dynamo Moskva | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 5 |
8. | FK Krasnodar | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:1 | 4 |
9. | Jekatěrinburg | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | 4 |
10. | Saransk | 4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | 3 |
11. | Groznyj | 4 | 0 | 3 | 1 | 2:5 | 3 |
12. | Samara | 4 | 1 | 0 | 3 | 1:5 | 3 |
13. | Ufa | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
14. | Kubaň Krasnodar | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | 2 |
15. | Kazaň | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:4 | 0 |
16. | Machačkala | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | 0 |
Belgie
3. kolo: Anderlecht - Gent 1:1, Kortrijk - Lokeren 0:0, Mechelen - Mouscron-Péruwelz 3:1, St. Truiden - Ostende 1:1, Westerlo - Lovaň 3:2, Waregem - Genk 0:0, Charleroi - FC Bruggy 0:0, Standard Lutych - Waasland-Beveren 1:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Anderlecht | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
1. | Ostende | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
3. | St. Truiden | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
4. | Standard Lutych | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
5. | Charleroi | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
6. | Gent | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 5 |
7. | FC Bruggy | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | 4 |
8. | Waregem | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
9. | Genk | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 4 |
10. | Westerlo | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
11. | Kortrijk | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
12. | Waasland-Beveren | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 |
13. | Mechelen | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
14. | Lokeren | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | 2 |
15. | Lovaň | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:8 | 0 |
16. | Mouscron-Péruwelz | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
Rakousko
3. kolo: Grödig - Austria Vídeň 2:2, Mattersburg - Ried 4:1, Mödling - Salcburk 2:2, Altach - Sturm Štýrský Hradec 0:1, Rapid Vídeň - Wolfsberg 2:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Rapid Vídeň | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 9 |
2. | Austria Vídeň | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 |
3. | Mattersburg | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 6 |
4. | Grödig | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | 5 |
4. | Mödling | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | 5 |
6. | Sturm Štýrský Hradec | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 5 |
7. | Salcburk | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | 1 |
8. | Wolfsberg | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | 1 |
9. | Ried | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | 1 |
10. | Altach | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | 0 |