Rakousko
Rapid i přes porážku zůstává v čele v soutěže, dva body před městským rivalem Austrií.
Zápas s Mattersburgem mu zkomplikoval brankář Strebinger, který v páté minutě dostal červenou kartu, a domácí tak museli skoro celý zápas odehrát v deseti. Hosté toho využili. Na jejich poločasové vedení ještě zareagoval vyrovnáním Deni Alar, Mattersburg však poté přidal tři góly. Na konečných 2:4 snížil Steffen Hofmann.
Rapid nastoupil v sestavě: Strebinger - Pavelič, Sonnleitner, Dibon, Auer - Petsos, Schwab (67. Hofmann) - Schobesberger, Schaub (6. Knoflach), Kainz (67. Prosenik) - Alar.
7. kolo: Mödling - Austria Vídeň 0:1, Grödig - Ried 4:1, Rapid Vídeň - Mattersburg 2:4, Sturm Štýrský Hradec - Salcburk 2:3.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Rapid Vídeň | 7 | 5 | 1 | 1 | 19:10 | 16 |
2. | Austria Vídeň | 7 | 4 | 2 | 1 | 17:11 | 14 |
3. | Mödling | 7 | 4 | 2 | 1 | 13:9 | 14 |
4. | Mattersburg | 7 | 4 | 0 | 3 | 14:14 | 12 |
5. | Salcburk | 7 | 3 | 2 | 2 | 15:11 | 11 |
6. | Sturm Štýrský Hradec | 7 | 2 | 3 | 2 | 9:8 | 9 |
7. | Grödig | 7 | 2 | 2 | 3 | 13:14 | 8 |
8. | Wolfsberg | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:9 | 4 |
9. | Ried | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:18 | 4 |
10. | Altach | 6 | 1 | 0 | 5 | 6:11 | 3 |
Nizozemsko
O vítězství Utrechtu nad Groningenem rozhodl 29. minutě Ramselaar, v nastaveném čase ho potvrdil Letschert.
Groningen už dvacet venkovních ligových zápasů neudržel čisté konto. V letošní sezoně si zatím připsal jedinou výhru, v minulém kole porazil Excelsior.
Groningen nastoupil v sestavě: Padt - Hateboer, Reijnen, Kappelhof, Burnet (46. Hoesen) - Tibbling (46. Maduro), Drost, Hiariej - Antonia, De Leeuw, Linssen (75. Mahi).
4. kolo: Utrecht - Groningen 2:0, Tilburg - Nijmegen 0:1, Excelsior Rotterdam - Graafschap 3:0, Heerenveen - Zwolle 1:1, Almelo - Twente Enschede 2:1, Ajax Amsterodam - Haag 4:0, Alkmaar - Roda Kerkrade 0:1, Arnhem - Leeuwarden 4:1, PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam 3:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Ajax Amsterodam | 4 | 4 | 0 | 0 | 12:0 | 12 |
2. | Almelo | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:5 | 9 |
3. | Feyenoord Rotterdam | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 9 |
4. | Roda Kerkrade | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:4 | 9 |
5. | PSV Eindhoven | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:4 | 8 |
5. | Zwolle | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:4 | 8 |
7. | Arnhem | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:4 | 7 |
8. | Heerenveen | 4 | 1 | 3 | 0 | 6:4 | 6 |
9. | Nijmegen | 4 | 2 | 0 | 2 | 2:5 | 6 |
10. | Utrecht | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:5 | 5 |
11. | Haag | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:8 | 5 |
12. | Excelsior Rotterdam | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 4 |
13. | Groningen | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | 4 |
14. | Alkmaar | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | 2 |
15. | Tilburg | 4 | 0 | 2 | 2 | 1:5 | 2 |
16. | Twente Enschede | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:9 | 1 |
17. | Leeuwarden | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:14 | 1 |
18. | Graafschap | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:10 | 0 |
Slovensko
7. kolo: Dunajská Streda - Podbrezová 5:1 (24., 41., 59. a 82. Szarka, 10. Ľupták - 63. Mehanovič z pen.), Myjava - Zlaté Moravce 0:0, Ružomberok - Michalovce 2:2 (11. Jakubko, 89. Zošák - 50. Regáli, 60. Koscelník), Senica - Trenčín 1:4 (17. Hlohovský - 5. Bero, 62. Guba, 74. Van Kessel, 87. Bala), Slovan Bratislava - Skalica 4:1 (10. Milinkovič z pen., 27. Zreľák, 32. Vittek, 72. Oršula - 83. Šebesta), Trnava - Žilina 2:0 (3. Janečka, 76. Baéz).
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Trenčín | 7 | 6 | 1 | 0 | 12:2 | 19 |
2. | Dunajská Streda | 7 | 4 | 2 | 1 | 14:6 | 14 |
3. | Slovan Bratislava | 7 | 4 | 2 | 1 | 12:6 | 14 |
4. | Myjava | 7 | 4 | 1 | 2 | 10:9 | 13 |
5. | Žilina | 6 | 3 | 2 | 1 | 16:8 | 11 |
6. | Trnava | 7 | 2 | 2 | 3 | 8:10 | 8 |
7. | Skalica | 7 | 2 | 1 | 4 | 10:13 | 7 |
8. | Senica | 7 | 1 | 3 | 3 | 6:13 | 6 |
9. | Podbrezová | 6 | 1 | 2 | 3 | 10:13 | 5 |
10. | Ružomberok | 7 | 0 | 5 | 2 | 8:11 | 5 |
11. | Zlaté Moravce | 7 | 1 | 2 | 4 | 8:14 | 5 |
12. | Michalovce | 7 | 1 | 1 | 5 | 7:16 | 4 |
Rusko
7. kolo: Dynamo Moskva - Ufa 2:0, Petrohrad - Samara 1:3, Spartak Moskva - Machačkala 1:2, Jekatěrinburg - Groznyj 3:3, Rostov na Donu - Perm 1:0, Lokomotiv Moskva - FK Krasnodar 2:1, Saransk - Kazaň 2:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | CSKA Moskva | 6 | 6 | 0 | 0 | 10:2 | 18 |
2. | Lokomotiv Moskva | 7 | 5 | 2 | 0 | 13:4 | 17 |
3. | Petrohrad | 7 | 5 | 0 | 2 | 14:8 | 15 |
4. | Spartak Moskva | 7 | 4 | 1 | 2 | 11:7 | 13 |
5. | Rostov na Donu | 7 | 3 | 3 | 1 | 9:5 | 12 |
6. | Dynamo Moskva | 7 | 3 | 3 | 1 | 11:8 | 12 |
7. | Samara | 7 | 3 | 1 | 3 | 8:7 | 10 |
8. | FK Krasnodar | 7 | 2 | 3 | 2 | 5:4 | 9 |
9. | Saransk | 7 | 1 | 4 | 2 | 5:6 | 7 |
10. | Perm | 7 | 2 | 1 | 4 | 5:8 | 7 |
11. | Groznyj | 7 | 0 | 6 | 1 | 6:9 | 6 |
12. | Jekatěrinburg | 7 | 1 | 3 | 3 | 9:13 | 6 |
13. | Machačkala | 7 | 1 | 2 | 4 | 7:11 | 5 |
14. | Ufa | 7 | 1 | 2 | 4 | 5:11 | 5 |
15. | Kubaň Krasnodar | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:9 | 3 |
16. | Kazaň | 7 | 1 | 0 | 6 | 3:12 | 3 |
Belgie
6. kolo: Lovaň - St. Truiden 1:0, Genk - Charleroi 2:0, Mouscron-Péruwelz - Kortrijk 0:1, Ostende - Waregem 0:2, FC Bruggy - Standard Lutych 7:1, Westerlo - Anderlecht 0:3, Lokeren - Waasland-Beveren 1:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Anderlecht | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:6 | 13 |
2. | Ostende | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:7 | 13 |
3. | FC Bruggy | 6 | 3 | 1 | 2 | 13:6 | 10 |
4. | Waregem | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:5 | 10 |
5. | St. Truiden | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
6. | Genk | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:6 | 10 |
7. | Waasland-Beveren | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 10 |
8. | Gent | 5 | 2 | 3 | 0 | 4:2 | 9 |
9. | Kortrijk | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | 8 |
10. | Standard Lutych | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:13 | 7 |
11. | Lovaň | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:10 | 6 |
12. | Charleroi | 6 | 1 | 3 | 2 | 4:7 | 6 |
13. | Mechelen | 5 | 2 | 0 | 3 | 6:10 | 6 |
14. | Lokeren | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
15. | Westerlo | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | 5 |
16. | Mouscron-Péruwelz | 6 | 0 | 2 | 4 | 6:12 | 2 |
Turecko
3. kolo: Basaksehir - Bursaspor 2:1, Genclerbirligi - Kasimpasa 1:0, Gaziantepspor - Besiktas 0:4, Konyaspor - Galatasaray 1:4, Mersin - Kayserispor 1:2, Eskisehirspor - Rizespor 1:1, Trabzonspor - Akhisar 2:2, Fenerbahce - Antalyaspor 2:1, Sivasspor - Osmanlispor 1:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Fenerbahce | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
2. | Trabzonspor | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 7 |
3. | Besiktas | 3 | 2 | 0 | 1 | 10:4 | 6 |
4. | Kasimpasa | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:1 | 6 |
5. | Antalyaspor | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | 6 |
6. | Akhisar | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 5 |
7. | Rizespor | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | 5 |
8. | Kayserispor | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
8. | Osmanlispor | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
10. | Galatasaray | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:5 | 4 |
11. | Eskisehirspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
12. | Basaksehir | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 |
13. | Genclerbirligi | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 |
14. | Gaziantepspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:7 | 3 |
15. | Sivasspor | 3 | 0 | 2 | 1 | 5:7 | 2 |
16. | Konyaspor | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:6 | 2 |
17. | Bursaspor | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:4 | 0 |
18. | Mersin | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | 0 |
Švýcarsko
7. kolo: Lugano - Lucern 0:1, Vaduz - St. Gallen 1:0, Thun - Sion 0:2, Basilej - FC Curych 3:1, Grasshopper Curych - Young Boys Bern 3:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Basilej | 7 | 7 | 0 | 0 | 20:6 | 21 |
2. | Grasshopper Curych | 7 | 5 | 1 | 1 | 24:14 | 16 |
3. | Lucern | 7 | 3 | 2 | 2 | 11:9 | 11 |
4. | Sion | 7 | 3 | 2 | 2 | 10:10 | 11 |
5. | Young Boys Bern | 7 | 2 | 3 | 2 | 11:9 | 9 |
6. | St. Gallen | 7 | 2 | 1 | 4 | 4:7 | 7 |
7. | Vaduz | 7 | 1 | 3 | 3 | 7:10 | 6 |
8. | Thun | 7 | 2 | 0 | 5 | 9:16 | 6 |
9. | Lugano | 7 | 2 | 0 | 5 | 6:15 | 6 |
10. | FC Curych | 7 | 1 | 2 | 4 | 11:17 | 5 |
Portugalsko
Braga svého soupeře zejména v druhém poločase jasně přehrála. První dvě branky vstřelil záložník Vukčevič, navázal na něj Crislan a stav zpečetil z penalty střídající Silva. Boavista nedokázala v Braze zvítězit od března 2002.
Braga nastoupila v sestavě Kritsjuk - Carneiro, Boly, Pinto, Goiano - Santos, Vukčevič, Mauro, Román (66. Silva) - Pinho (61. Hassan), Crislan (85. Rafa).
3. kolo: Setúbal - Rio Ave 2:2, FC Porto - Estoril 2:0, Benfica Lisabon - Moreirense 3:2, Tondela - Nacional Funchal 1:0, Braga - Boavista Porto 4:0, Pacos Ferreira - Arouca 1:1, Coimbra - Sporting Lisabon 1:3.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | FC Porto | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | 7 |
2. | Sporting Lisabon | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
3. | Arouca | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 7 |
4. | Benfica Lisabon | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:3 | 6 |
5. | Braga | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 6 |
6. | Setúbal | 3 | 1 | 2 | 0 | 8:4 | 5 |
7. | Rio Ave | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | 5 |
8. | Pacos Ferreira | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 5 |
9. | Boavista Porto | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | 4 |
10. | Madeira | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
11. | Tondela | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | 3 |
12. | Nacional Funchal | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | 3 |
13. | Estoril | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:6 | 3 |
14. | Belenenses | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:4 | 2 |
15. | Marítimo | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
16. | Guimaraes | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | 1 |
17. | Moreirense | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
18. | Coimbra | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | 0 |
Skotsko
6. kolo: Celtic Glasgow - St. Johnstone 3:1, FC Dundee - Inverness 1:1, Hamilton - Hearts 3:2, Motherwell - Kilmarnock 1:0, Partick Thistle - Aberdeen 0:2, Ross County - Dundee United 2:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Celtic Glasgow | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:6 | 16 |
2. | Aberdeen | 5 | 5 | 0 | 0 | 9:1 | 15 |
3. | Hearts | 6 | 5 | 0 | 1 | 15:8 | 15 |
4. | Hamilton | 5 | 3 | 1 | 1 | 9:4 | 10 |
5. | Ross County | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:6 | 10 |
6. | FC Dundee | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:8 | 8 |
7. | Motherwell | 6 | 2 | 0 | 4 | 4:8 | 6 |
8. | St. Johnstone | 6 | 1 | 2 | 3 | 9:12 | 5 |
9. | Dundee United | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:12 | 4 |
10. | Inverness | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:9 | 3 |
11. | Partick Thistle | 6 | 0 | 3 | 3 | 2:9 | 3 |
12. | Kilmarnock | 6 | 0 | 2 | 4 | 4:15 | 2 |