Vydra vyrovnal ve 30. minutě na 1:1, podruhé musel soupeřův náskok smazat po přestávce jeho kolega z útoku Watfordu Troy Deeney. Ten má nyní na kontě šestnáct branek. Levý křídelník Daniel Pudil strávil celý zápas na lavičce.
Watford se bodově dotáhl na první Bournemouth a totéž se podařilo i Derby, které remizovalo 2:2 s Birminghamem. Nabídku jít do čela nevyužili ani hráči Middlesbrough, když podlehli 1:2 Nottinghamu. Čtveřice týmů se tak po dnešním programu srovnala v čele se shodným ziskem 66 bodů.
Anglická druhá liga - 36. kolo: Blackpool - Sheffield Wednesday 0:1, Cardiff - Charlton 1:2, Derby - Birmingham 2:2, Huddersfield - Rotherham 0:2, Ipswich - Brentford 1:1, Millwall - Norwich 1:4, Nottingham - Middlesbrough 2:1, Wigan - Leeds 0:1, Wolverhampton - Watford 2:2 (první gól hostů Vydra), Fulham - Bournemouth 1:5.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Bournemouth | 36 | 19 | 9 | 8 | 74:39 | 66 |
2. | Derby | 36 | 19 | 9 | 8 | 68:39 | 66 |
3. | Watford | 36 | 20 | 6 | 10 | 72:44 | 66 |
4. | Middlesbrough | 36 | 19 | 9 | 8 | 54:26 | 66 |
5. | Norwich | 36 | 19 | 8 | 9 | 70:39 | 65 |
6. | Brentford | 36 | 19 | 5 | 12 | 58:46 | 62 |
7. | Ipswich | 36 | 17 | 10 | 9 | 56:39 | 61 |
8. | Wolverhampton | 36 | 16 | 10 | 10 | 50:44 | 58 |
9. | Nottingham | 36 | 14 | 11 | 11 | 59:51 | 53 |
10. | Sheffield Wednesday | 36 | 12 | 13 | 11 | 32:34 | 49 |
11. | Blackburn | 35 | 12 | 12 | 11 | 45:45 | 48 |
12. | Charlton | 36 | 11 | 15 | 10 | 41:45 | 48 |
13. | Leeds | 36 | 13 | 8 | 15 | 39:46 | 47 |
14. | Birmingham | 36 | 11 | 13 | 12 | 42:52 | 46 |
15. | Cardiff | 36 | 11 | 11 | 14 | 43:48 | 44 |
16. | Huddersfield | 36 | 11 | 9 | 16 | 45:62 | 42 |
17. | Bolton | 35 | 11 | 8 | 16 | 43:54 | 41 |
18. | Reading | 35 | 11 | 8 | 16 | 37:53 | 41 |
19. | Brighton | 35 | 9 | 13 | 13 | 40:43 | 40 |
20. | Rotherham | 36 | 9 | 13 | 14 | 37:53 | 40 |
21. | Fulham | 36 | 11 | 6 | 19 | 47:64 | 39 |
22. | Wigan | 36 | 7 | 10 | 19 | 32:48 | 31 |
23. | Millwall | 36 | 7 | 10 | 19 | 31:60 | 31 |
24. | Blackpool | 36 | 4 | 10 | 22 | 29:70 | 22 |
Slovensko
21. kolo: Ružomberok - Myjava 2:1 (6. Rosa, 46. Maslo - 8. Pekár), Banská Bystrica - Trnava 1:1 (25. Vajda z pen. - 29. Mikovič), Senica - Košice 3:1 (18. a 60. Majtán, 44. Hlohovský - 40. Novák), Dunajská Streda - Podbrezová 1:0 (89. Michalík), Zlaté Moravce - Slovan Bratislava 0:2 (44. Peltier, 87. Zrelák), Žilina - Trenčín 1:1 (13. Mihálik - 82. Holúbek z pen.).
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Žilina | 21 | 12 | 8 | 1 | 45:15 | 44 |
2. | Trenčín | 21 | 12 | 5 | 4 | 41:23 | 41 |
3. | Senica | 21 | 8 | 9 | 4 | 28:27 | 33 |
4. | Slovan Bratislava | 20 | 10 | 1 | 9 | 26:29 | 31 |
5. | Trnava | 20 | 8 | 6 | 6 | 32:20 | 30 |
6. | Myjava | 21 | 9 | 2 | 10 | 24:29 | 29 |
7. | Dunajská Streda | 21 | 5 | 10 | 6 | 24:27 | 25 |
8. | Košice | 21 | 6 | 5 | 10 | 26:35 | 23 |
9. | Podbrezová | 21 | 5 | 7 | 9 | 20:24 | 22 |
10. | Ružomberok | 21 | 5 | 7 | 9 | 26:32 | 22 |
11. | Zlaté Moravce | 21 | 5 | 6 | 10 | 16:33 | 21 |
12. | Banská Bystrica | 21 | 3 | 8 | 10 | 21:35 | 17 |
Rakousko
24. kolo: Sturm Štýrský Hradec - Wolfsberg 2:0, Ried - Grödig 2:1, Salcburk - Altach 0:1, Wiener Neustadt - Mödling 0:0, Austria Vídeň - Rapid Vídeň 2:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Salcburk | 24 | 15 | 3 | 6 | 68:30 | 48 |
2. | Rapid Vídeň | 24 | 11 | 6 | 7 | 38:29 | 39 |
3. | Altach | 24 | 11 | 6 | 7 | 33:29 | 39 |
4. | Sturm Štýrský Hradec | 23 | 10 | 5 | 8 | 34:28 | 35 |
5. | Wolfsberg | 23 | 10 | 3 | 10 | 30:26 | 33 |
6. | Austria Vídeň | 24 | 8 | 8 | 8 | 35:35 | 32 |
7. | Ried | 24 | 8 | 7 | 9 | 34:37 | 31 |
8. | Grödig | 22 | 6 | 6 | 10 | 31:39 | 24 |
9. | Wiener Neustadt | 24 | 6 | 5 | 13 | 27:55 | 23 |
10. | Mödling | 24 | 4 | 9 | 11 | 21:43 | 21 |
Skotsko
21. kolo: Ross County - Partick Thistle 1:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Celtic Glasgow | 27 | 20 | 3 | 4 | 56:14 | 63 |
2. | Aberdeen | 27 | 18 | 3 | 6 | 47:25 | 57 |
3. | Inverness | 28 | 16 | 5 | 7 | 42:29 | 53 |
4. | Dundee United | 27 | 14 | 4 | 9 | 49:38 | 46 |
5. | Hamilton | 29 | 12 | 5 | 12 | 39:40 | 41 |
6. | St. Johnstone | 28 | 12 | 5 | 11 | 25:27 | 41 |
7. | FC Dundee | 28 | 10 | 9 | 9 | 39:39 | 39 |
8. | Kilmarnock | 28 | 9 | 8 | 11 | 30:36 | 35 |
9. | Partick Thistle | 28 | 7 | 7 | 14 | 35:36 | 28 |
10. | Ross County | 28 | 6 | 6 | 16 | 29:52 | 24 |
11. | Motherwell | 28 | 6 | 4 | 18 | 21:52 | 22 |
12. | St. Mirren | 28 | 6 | 3 | 19 | 22:46 | 21 |
Turecko
23. kolo: Erciyesspor - Genclerbirligi 2:4, Balikesirspor - Rizespor 2:2, Kasimpasa - Akhisar 2:2, Eskisehirspor - Bursaspor 0:0, Basaksehir - Konyaspor 0:0, Sivasspor - Besiktas 0:1, Karabükspor - Gaziantepspor 0:0, Fenerbahce - Galatasaray 1:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Galatasaray | 23 | 16 | 3 | 4 | 41:26 | 51 |
2. | Besiktas | 23 | 16 | 3 | 4 | 37:22 | 51 |
3. | Fenerbahce | 23 | 15 | 5 | 3 | 38:17 | 50 |
4. | Basaksehir | 23 | 10 | 9 | 4 | 30:15 | 39 |
5. | Bursaspor | 23 | 10 | 8 | 5 | 44:29 | 38 |
6. | Trabzonspor | 22 | 9 | 10 | 3 | 41:35 | 37 |
7. | Mersin | 22 | 9 | 5 | 8 | 38:29 | 32 |
8. | Genclerbirligi | 23 | 7 | 8 | 8 | 31:29 | 29 |
9. | Kasimpasa | 23 | 7 | 8 | 8 | 35:41 | 29 |
10. | Gaziantepspor | 23 | 8 | 4 | 11 | 21:32 | 28 |
11. | Akhisar | 23 | 6 | 8 | 9 | 26:37 | 26 |
12. | Konyaspor | 23 | 6 | 7 | 10 | 19:31 | 25 |
13. | Eskisehirspor | 23 | 5 | 9 | 9 | 27:34 | 24 |
14. | Sivasspor | 23 | 6 | 6 | 11 | 24:32 | 24 |
15. | Rizespor | 23 | 5 | 7 | 11 | 26:35 | 22 |
16. | Erciyesspor | 23 | 4 | 8 | 11 | 29:36 | 20 |
17. | Karabükspor | 23 | 4 | 6 | 13 | 26:33 | 18 |
18. | Balikesirspor | 23 | 3 | 6 | 14 | 25:45 | 15 |
Rusko
18. kolo: Groznyj - CSKA Moskva 1:2, Petrohrad - Jekatěrinburg 3:0, Spartak Moskva - FK Krasnodar 1:3, Dynamo Moskva - Ufa 3:1, Rostov na Donu - Lokomotiv Moskva 0:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Petrohrad | 18 | 14 | 2 | 2 | 44:10 | 44 |
2. | CSKA Moskva | 18 | 12 | 1 | 5 | 40:17 | 37 |
3. | Dynamo Moskva | 17 | 11 | 2 | 4 | 39:20 | 35 |
4. | FK Krasnodar | 18 | 10 | 4 | 4 | 29:17 | 34 |
5. | Lokomotiv Moskva | 18 | 9 | 6 | 3 | 21:12 | 33 |
6. | Spartak Moskva | 18 | 8 | 5 | 5 | 27:23 | 29 |
7. | Kazaň | 17 | 7 | 6 | 4 | 23:18 | 27 |
8. | Kubaň Krasnodar | 17 | 6 | 8 | 3 | 18:19 | 26 |
9. | Groznyj | 18 | 7 | 4 | 7 | 19:16 | 25 |
10. | Saransk | 17 | 6 | 2 | 9 | 13:26 | 20 |
11. | Ufa | 18 | 4 | 6 | 8 | 15:24 | 18 |
12. | Torpedo Moskva | 17 | 3 | 5 | 9 | 15:32 | 14 |
13. | Jekatěrinburg | 18 | 4 | 1 | 13 | 15:29 | 13 |
14. | Perm | 16 | 3 | 3 | 10 | 12:29 | 12 |
15. | Tula | 17 | 3 | 2 | 12 | 10:25 | 11 |
16. | Rostov na Donu | 18 | 2 | 5 | 11 | 15:38 | 11 |
Portugalsko
24. kolo: Braga - FC Porto 0:1, Setúbal - Belenenses 1:1, Arouca - Benfica Lisabon 1:3, Marítimo - Pacos Ferreira 2:1, Moreirense - Coimbra 0:2, Estoril - Gil Vicente 1:1, Boavista Porto - Guimaraes 3:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Benfica Lisabon | 24 | 20 | 2 | 2 | 60:11 | 62 |
2. | FC Porto | 24 | 18 | 4 | 2 | 56:10 | 58 |
3. | Sporting Lisabon | 23 | 13 | 8 | 2 | 42:20 | 47 |
4. | Braga | 24 | 14 | 4 | 6 | 39:15 | 46 |
5. | Guimaraes | 24 | 11 | 7 | 6 | 37:23 | 40 |
6. | Belenenses | 24 | 9 | 8 | 7 | 23:24 | 35 |
7. | Pacos Ferreira | 24 | 9 | 6 | 9 | 30:35 | 33 |
8. | Nacional Funchal | 23 | 9 | 4 | 10 | 29:32 | 31 |
9. | Marítimo | 24 | 9 | 3 | 12 | 31:34 | 30 |
10. | Rio Ave | 23 | 7 | 8 | 8 | 28:30 | 29 |
11. | Moreirense | 24 | 7 | 7 | 10 | 21:28 | 28 |
12. | Estoril | 24 | 6 | 8 | 10 | 25:40 | 26 |
13. | Boavista Porto | 24 | 7 | 4 | 13 | 20:39 | 25 |
14. | Coimbra | 24 | 3 | 13 | 8 | 17:29 | 22 |
15. | Arouca | 24 | 5 | 5 | 14 | 17:38 | 20 |
16. | Setúbal | 24 | 5 | 5 | 14 | 17:40 | 20 |
17. | Gil Vicente | 24 | 3 | 10 | 11 | 19:39 | 19 |
18. | Penafiel | 23 | 4 | 4 | 15 | 20:44 | 16 |
Nizozemsko
26. kolo: Tilburg - Twente Enschede 2:2, Deventer - PSV Eindhoven 0:3, Almelo - Arnhem 1:1, Haag - Heerenveen 0:1, Zwolle - Leeuwarden 6:1, Groningen - Dordrecht 2:0, Ajax Amsterodam - Excelsior Rotterdam 1:0, Feyenoord Rotterdam - Breda 3:0, Utrecht - Alkmaar 6:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | PSV Eindhoven | 26 | 22 | 1 | 3 | 69:22 | 67 |
2. | Ajax Amsterodam | 26 | 17 | 5 | 4 | 56:24 | 56 |
3. | Feyenoord Rotterdam | 26 | 14 | 6 | 6 | 44:25 | 48 |
4. | Alkmaar | 26 | 14 | 5 | 7 | 45:39 | 47 |
5. | Zwolle | 26 | 13 | 3 | 10 | 51:34 | 42 |
6. | Arnhem | 26 | 11 | 8 | 7 | 47:35 | 41 |
7. | Heerenveen | 26 | 11 | 8 | 7 | 39:30 | 41 |
8. | Groningen | 26 | 8 | 10 | 8 | 32:39 | 34 |
9. | Twente Enschede | 26 | 9 | 9 | 8 | 43:39 | 33 |
10. | Leeuwarden | 26 | 9 | 6 | 11 | 37:44 | 33 |
11. | Utrecht | 26 | 9 | 5 | 12 | 47:47 | 32 |
12. | Tilburg | 26 | 9 | 5 | 12 | 34:38 | 32 |
13. | Excelsior Rotterdam | 26 | 6 | 11 | 9 | 35:43 | 29 |
14. | Haag | 26 | 6 | 10 | 10 | 34:40 | 28 |
15. | Deventer | 26 | 6 | 5 | 15 | 26:48 | 23 |
16. | Almelo | 26 | 6 | 4 | 16 | 34:52 | 22 |
17. | Breda | 26 | 4 | 7 | 15 | 22:52 | 19 |
18. | Dordrecht | 26 | 3 | 6 | 17 | 16:60 | 15 |
Belgie
29. kolo: FC Bruggy - Charleroi 1:0, Genk - Waregem 3:2, Gent - Lierse 2:1, Kortrijk - Cercle Bruggy 1:0, Lokeren - Anderlecht 1:2, Mechelen - Standard Lutych 1:0, Mouscron-Péruwelz - Westerlo 1:0, Ostende - Waasland-Beveren 4:3.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | FC Bruggy | 29 | 16 | 10 | 3 | 66:27 | 58 |
2. | Anderlecht | 29 | 16 | 9 | 4 | 50:28 | 57 |
3. | Gent | 29 | 15 | 9 | 5 | 50:28 | 54 |
4. | Kortrijk | 29 | 16 | 2 | 11 | 54:35 | 50 |
5. | Standard Lutych | 29 | 15 | 5 | 9 | 48:39 | 50 |
6. | Genk | 29 | 13 | 10 | 6 | 38:27 | 49 |
7. | Charleroi | 29 | 13 | 7 | 9 | 42:31 | 46 |
8. | Lokeren | 29 | 10 | 11 | 8 | 38:32 | 41 |
9. | Mechelen | 29 | 9 | 11 | 9 | 34:37 | 38 |
10. | Ostende | 29 | 10 | 5 | 14 | 36:51 | 35 |
11. | Westerlo | 29 | 8 | 9 | 12 | 41:60 | 33 |
12. | Waregem | 29 | 8 | 7 | 14 | 40:50 | 31 |
13. | Mouscron-Péruwelz | 29 | 7 | 5 | 17 | 32:49 | 26 |
14. | Waasland-Beveren | 29 | 7 | 4 | 18 | 30:49 | 25 |
15. | Cercle Bruggy | 29 | 6 | 6 | 17 | 19:42 | 24 |
16. | Lierse | 29 | 5 | 6 | 18 | 30:63 | 21 |