Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Vstupenky na EL v Liberci: nejdražší je Sevilla, nejlevnější Estoril

DÍKY, FANOUŠCI Liberečtí fotbalisté slaví postup do Evropské ligy. | foto: Ota Bartovský, MAFRA

6 2013
Na Sevillu za šest stovek, na Estoril za polovinu. Fotbalový Liberec odtajnil ceny vstupenek na domácí souboje v Evropské lize. "Naším cílem je vytvořit pro domácí zápasy skvělou atmosféru plného stadionu," uvedl prezident klubu Zbyněk Štiller.

"Věřím, že oporou nám budou především ti fanoušci, kteří jsou pravidelnými návštěvníky domácích ligových zápasů, tedy držitelé permanentek. Navíc přicházíme s možností, jak v tomto okamžiku rozšířit i počet vlastníků permanentek," dodal Štiller.

Po překvapivém postupu do základní skupiny Evropské ligy přes favorizovaný italský tým Udinese Calcio vypukla pod Ještědem fotbalová euforie. Liberečtí se na podzim utkají o dvě postupová místa se španělskou Sevillou, německým Freiburgem a portugalským Estorilem.

O domácí zápasy Slovanu je velký zájem. Ceny jsou vyšší, než na zápasy předkol evropské soutěže, a závisí na atraktivitě soupeře. Nejdražší je španělská Sevilla. Za místa na hlavní a severní tribuně, tedy ta nejlepší na stadionu U Nisy, zaplatíte 600 korun. Bitva s německým Freiburgem zde vyjde na 500, s portugalským Estorilem na 300. Nejlevnější lístky budou za 200.

Kolik stojí vstupenky na Evropskou ligu

 • Ceny na jednotlivé zápasy
  3. 10. Estoril 200 a 300
  24. 10. Sevilla 450 a 600
  28. 11. Freiburg 350 a 500
 • Balíček na všechny zápasy
  850 a 1200
 • Balíček pro permanentkáře
  700 a 1000
 • Nová cena permanentky
  650-900, zlevněná 400

Prodej balíčků začne 16. září, jednotlivé vstupenky budou v pokladnách od 26. září.

Pokud chcete jít na všechna domácí utkání a ušetřit, můžete si zakoupit balíček tří vstupenek. Ten vyjde v nejdražší verzi na 1200 korun, majitelé permanentek za něj zaplatí jen tisícovku.

Prodej balíčků bude probíhat v pokladnách na stadionu U Nisy od pondělí 16. září do středy 25. září ve všední dny od 8 do 18 hodin, v sobotu a v neděli od 12 do 18 hodin. Do středy 25. září platí rezervace míst pro permanentkáře. Držitel permanentky bude mít nárok nakoupit jeden slevový balíček na své místo, v případě zájmu si může zvolit také jiné místo z volných kapacit. Prodej vstupenek na jednotlivé zápasy začne ve čtvrtek 26. září.

Klub také nabízí sezonní vstupenky se slevou. Díky tomu fanoušci získají i možnost zakoupit zvýhodněný balíček pro permanentkáře. Slovan Liberec připravuje i zájezdy na utkání na hřištích soupeřů. První zápas základní skupiny hrají Liberečtí 19. září v německém Freiburgu. Úvodním domácím soupeřem bude 3. října Estoril.Najdete na iDNES.czmobilní verze