Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vstupenky na kvalifikaci jsou stále k sehnání

30 2006
Teplice, Bratislava - Ještě můžete na vlastní oči vidět, jak česká fotbalová reprezentace vstoupí do evropské kvalifikace. Vstupenky na sobotní premiéru s Walesem na teplickém stadionu na Stínadlech jsou k mání. Stejně na středeční „bratrskou řež“ na Tehelném poli v Bratislavě. V Teplicích český tým v 16 utkáních neprohrál! Zato na Slovensku ze dvou pokusů ještě nevyhrál.

„Zájem je velký, byli tady i lidé z Prahy, Brna, někteří fanoušci berou třicet i padesát lístků. Zbylo jich ale ještě dost,“ sdělila Jaroslava Říhová, pracovnice teplické sběrny Sazky na Benešově náměstí. Před chvílí prodala lístek za 251 korun. „Ta koruna navíc je za předprodej,“ vysvětluje.

Za výhled z hlavní tribuny zaplatíte v předprodeji 351 korun. „Tenčí se to, lidé i podniky berou lístky ve velkém. Když jich z bločku vytrhnete sto, je hned pryč. Zájem je obrovský!“ hlásí Věra Melicharová, vedoucí Sazky v Řetenicích, kde se nachází druhé předprodejní místo.

Firmy mohou objednávat na faktury přímo na FK Teplice. „Zbývá zhruba pět tisíc míst,“ uvedl včera František Šnobr, klubový sekretář.

Jinde lístek nekoupíte.

Fotbalový svaz nenabízí ani vstupenky do Bratislavy. Přidělená kvóta byla ihned vyčerpána po internetu.

Tehelné pole, kde se odehrály v minulosti velké bitvy společné československé reprezentace, má třicet tisíc míst. V den státního svátku, výročí Slovenského národního povstání, se lístky ve slovenské metropoli daly koupit. Ale jen osobně na dvou místech. Internetová adresa www.ticketportal.sk hlásila vyprodáno.

„Ještě tu mám štos lístků. Asi šest set,“ říkal včera muž, který nechtěl sdělit své jméno, v prodejně Športpro, sídlící v obchodním Polus city centru, ležícím mezi stadiony Slovanu a Interu.

Na nekrytou tribunu 1000 slovenských korun (asi 750 Kč). Za 500 Sk koupíte za branku, ale tam je špatně vidět. „Budou i těsně před zápasem,“ dodal pokladník z Tehelného pole.

Tam prodávají denně od 10 do 18 hodin. Pozor však na zoufale fungující městskou dopravu.Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze