Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Na Chelsea bude Sparta prodávat vstupenky už za necelých sedm stovek

Radost fotbalistů Chelsea Torrese (vpravo), Mosese a Azpilicuety. | foto: Reuters

4 2013
Už za necelých sedm stovek se mohou fanoušci sparťanských fotbalistů dostat na domácí zápas s Chelsea. Vstupenky na úvodní duel vyřazovací fáze Evropské ligy se začnou prodávat od 21. ledna pro držitele permanentních vstupenek, ostatní mají šanci získat lístky o týden později.

Nejlevnější vstupenky pro permanentkáře stojí 665 korun, je to do sektorů skalních fanoušků. Nejdražší na horní ochozy vyhřívané protilehlé tribuny stojí 1 770 korun.

Ti, kteří si nezakoupili permanentku, za zápas proti poslednímu vítězi Ligy mistrů zaplatí o třicet až čtyřicet procent víc. Nejméně 950 korun, nejdražší lístky stojí 2 950 korun.

Za kolik na Chelsea

Permanentkáři
sektor pro skalní fanoušky: 665
dolní ochozy za brankami: 1050
horní ochozy za brankami a dolní ochozy na hlavní a protilehlé tribuně: 1 430
horní ochozy na protilehlé vyhřívané tribuně: 1 770

Pro ostatní
sektor pro skalní fanoušky: 950
dolní ochozy za brankami: 1 500
horní ochozy za brankami a dolní ochozy na hlavní a protilehlé tribuně: 2 200
horní ochozy na protilehlé vyhřívané tribuně: 2 950

Poznámka: Utkání Sparta vs. Chelsea se hraje 14. února.

"Ceny jsou výsledkem několika debat a odrážejí fakt, že se na Letné představí poslední vítěz Ligy mistrů, který má v kádru nejvýznamnějšího českého fotbalistu poslední doby," zmínil sparťanský mluvčí Ondřej Kasík gólmana Petra Čecha.

Sparťanský stadion pro pohárová utkání má kapacitu necelých devatenáct tisíc. Do sektoru pro fanoušky hostí se vejde až 2 500 diváků, další možnosti jsou 1 800 a tisíc míst.

"Ještě nevíme, jakou variantu si Chelsea vybere," poznamenává Kasík. "Každopádně její zástupci říkali, že Praha je pro jejich fanoušky příjemná destinace, takže očekávají masivní podporu."

Není tedy jasné, kolik vstupenek půjde do volného prodeje. Sparta má přibližně pět tisíc držitelů permanentek. "Pro ně připravujeme ještě různé benefity. Například možnost koupit si i další vstupenku, ale zatím to přesně stanovené nemáme. To se ještě bude řešit," podotýká Kasík.

Všechny vstupenky se budou prodávat na jméno.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze