Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


V prosinci se fanoušci dočkají

4 2003
Praha - Vysněný den českých fotbalových fanoušků je za dveřmi. Ještě koncem letošního roku bude zahájeno objednávání vstupenek na zápasy národního týmu na evropském šampionátu v Portugalsku. Objednávání startuje 29. prosince na internetových stránkách Českomoravského fotbalového svazu, kterým je jediným distributorem pro Českou republiku.

Žádosti o zakoupení vstupenek budou přijímány pouze prostřednictvím elektronického formuláře, který bude uveřejněn v pondělí 29. prosince na internetových stránkách www.fotbal.cz.

Vstupenky na zápasy v základních skupinách se budou prodávat za částky 35 (1120 korun), 55 (1760 korun) a 100 eur (3200 korun), na čtvrtfinálové, semifinálové a finálové klání budou k dostání lístky v rozmezí 40 - 270 eur (1280 - 8640 korun). Sumy jsou sice uvedeny v měně zemí Evropské unie, ovšem čeští fanoušci za vstupenky budou platit v českých korunách. Každý žadatel si může objednat pouze čtyři vstupenky na jedno utkání.

Další informace ohledně distribuce budou zveřejněny na internetových stránkách svazu v den, kdy bude objednávání zahájeno. Fotbalový svaz proto vyzývá fanoušky, aby vyčkali dalších instrukcí. Více jasno bude po 18. prosinci, kdy v Lisabonu skončí seminář pro jednotlivé účastnické země.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze