Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


V nominaci Jugoslávie jsou legionáři z jedenácti zemí

1 2002
Bělehrad - Legionáři z jedenácti zemí jsou v nominaci jugoslávských fotbalistů na páteční přátelský zápas v Praze. Trenér Dejan Savičevič pozval všechny velké hvězdy s výjimkou Predraga Mijatoviče a Slaviši Jokanoviče, kteří jsou momentálně bez angažmá. Útočník Mijatovič, jehož dva góly před pěti lety zavřely českým fotbalistům dveře na mistrovství světa, opustil krachující Fiorentinu a záložník Jokanovič neprodloužil smlouvu v Chelsea.

Zranění připravila o cestu do Prahy obránce Djoroviče z La Coruni a Stefanoviče z Arnhemu i záložníka Iliče z Partizanu Bělehrad. Jediným nováčkem ve dvaadvacetičlenné nominaci, dnes zveřejněné, je brankář Dimitrijevič z Obiliče Bělehrad.

Nominace Jugoslávie:
brankáři:
Jevrič (Arnhem/Niz.), Dimitrijevič (Obilič Bělehrad)
obránci: Bunjevčevič (Tottenham/Ang.), Mirkovič (Fenerbahce/Tur.), Mihajlovič (Lazio Řím/It.), Krstajič (Brémy/Něm.), Džodič (Montpellier/Fr.), Dmitrovič (GAK Štýrský Hradec/Rak.), Dragutinovič (Standard Lutych/Belg.)
záložníci: Lazetič (Como/It.), Koroman (Dynamo Moskva/Rus.), D. Stankovič
(Lazio/It.), P. Djordjevič (Olympiakos Pireus/Řec.), N. Brnovič (Zeta Golubovci), Duljaj, Trobok (oba Partizan Bělehrad), Vaskovič (Smeděrevo)
útočníci: Miloševič (Espaňol Barcelona/Šp.), Kežman (Eindhoven/Niz.), Kovačevič (San Sebastian/Šp.), Pjanovič (CZ Bělehrad), B. Brnovič (Zeta Golubovci).

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze